Ozbrojení militanté antifašismu mají v úmyslu do dvou měsíců zahájit občanskou válku, aby z Bílého domu odstranili stávajícího prezidenta USA Donalda Trumpa.

[wp_ad_camp_1]

Ozbrojená antifašistická skupina z Philadelphie, za podpory mainstreamových médií, tvrdí, že den násilné revoluce, kdy se zákonodárci a policisté setkají se smrtícími zbraněmi, plánují na 4. listopadu 2017.

Dailycaller.com hlásí: Antifašistické webové stránky, jako jsou It’s Going Down, Sub.Media a Insurrection News, propagují skupinu, která si říká Revolutionary Abolitionist Movement, a vyzývá své čtenáře, aby přispívali na účet Fundrazr, z kterého budou čerpat finance k vytvoření nové jednotky.

Tisková zpráva, kterou skupina nechala opublikovat v krajně levicových médiích, obsahuje hyperbolická tvrzení o tom, jak „jsou mešity nemilosrdně bombardovány“ a jak „jsou LGBTQ trýzněni.“

[wp_ad_camp_1]

„Destrukce černých životů znepokojivě pokračuje, vzhledem k tomu, že miliony jich denně dřou na plantážích dnešního otrokářského systému,“ uvádí skupina.

Skupina je hrdá na „odkaz bohaté revolucionářské tradice Philadelphie.“ RAM cituje slova Mumia Abu Jamala, aktivisty Černých panterů, který v roce 1981 zastřelil philadelphského policistu Daniela Faulknera.

Také cituje Russela Shoatse, který v roce 1970 střelil policistu pětkrát do zad. Stejně jako u Antify byly činy Černých panterů označeny jako „zcela nedefinované důvody pro napadení policejního důstojníka.“

Stejně jako jiné antifašistické skupiny, RAM tvrdí, že oponuje obvyklým -ismům a nadřazenosti bílých, avšak zběžný pohled na stránku „politické nadace“ této organizace, jak zdůrazňuje Far Left Watch, zaznamenává hned několik alarmujících záležitostí, včetně „zrušení pohlaví“ a „vyvlastňování a zavedení kooperativní ekonomiky.“

Čtěte ZDE: Rusko přes noc zlikvidovalo 800 teroristů ISIS, aby mohli Američané zachránit zbylé přeživší

Členové skupiny jsou vyzývání k „vyvlastňování“ či „zabavování“ věcí, půdy a náčiní, aby „zahájili revoluční proces“. Vyvlastnění je jinak řečeno „krádež“.

Tato organizace se vyvíjí po vzoru tzv. revoluce Rojava, což je levicové partyzánské hnutí v současné době působící v Sýrii. RAM uvádí, že komunisté nabízejí „základ pro komunální, na radě založenou organizaci a militantní obranu.“

[wp_ad_camp_1]

Organizace působící v Rojavské rovoluci jsou nyní zapojeny do boje proti ISIS.

Far Left Watch dodává, že RAM pořádá celou řadu proti-policejních workshopů, které zahrnují „Právní vzdělávání“, „Úvod do Anarchismu“ či workshop jménem „Naši nepřátelé v modrém“. Zabývají se proti-policejními zásahy, nebo tím, jak se během násilného střetu s policistou vypořádat.

Přes aktivní výzvy k násilí proti vymáhání práva a k revoluci proti vládě, jsou liberální média ve svých reportážích o Antifě překvapivě shovívavá a líčí je jako bojovníky za spravedlnost a proti nadvládě bílé rasy.

[wp_ad_camp_1]

přeložila: raja

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.