Proč tihle tři? Tento měsíc, přesněji 7.4. Ústavní soud ČR prohlásil (samozřejmě zbytečně, nic to nezmění), že bývalý ministr „spravedlnosti“ R. Pelikán vydal hackera Nikulina do USA protizákonně!!! A jak to tenkrát vůbec proběhlo? Do ČR přijel na „návštěvu“ šéf americké Sněmovny reprezentantů Paul Ryan a řekl, že mu máme (mimojiné) Nikulina vydat. „Náš“ ministr spravedlnosti tedy obešel naše i mezinárodní zákony a provedl rozkaz.
[wp_ad_camp_2]
Čeho jsme byli svědkem? Páníček přijel k vazalům na dvorek, při několika besedách a rozhovorech si nechal políbit boty, vnesl požadavky a ty byly slouhy USA beze zbytku splněny. Věděl o tom Pelikán, že porušuje zákon? Samozřejmě, proč myslíte, že za měsíc poté skončil ve vládě, v ANO, i v politice vůbec? Loutka byla použita ke špinavé práci, při které se umazala a tak byla vyhozena na smetiště kam patří. Kdo by ještě potřeboval zašpiněnou loutku k nějakým dalším úkolům? Vždyť by se od ní mohl také ušpinit, no ne? To, že soud takto jednou rozhodne se totiž dalo očekávat a tak byl objekt problémů uklizen z politiky a ani necekl.
Podobně jako „náš“ Pelikán se zachovala i ekvádorská vláda, když zrušila Assangeovi politický azyl. Je až legrační jak moc se snaží „elity“ tohoto člověka dehonestovat a dostat za mříže. Všeobecně se roky šíří informace, že je ve Švédsku stíhán pro dvojnásobné znásilnění, jenže to není pravda. On je tam stíhán za „sex bez kondomu“. Ano čtete dobře. Dvě šlápoty, které jistě dostaly dobře zaplaceno, aby s ním skončily v posteli, mohly jen těžko tvrdit, že je obě najednou znásilnil a tak mu aspoň přišily to, že to dělal bez ochrany (aniž by se na tom domluvili), což je ve Švédsku na úrovni přestupku. Vtip? Ne. Takto se z obyčejného, hloupého nadržence udělá za pár dolarů zločinec a kriminálník a doslova přes noc.
„Analytici“ jeho zatčení rozebírají ze všech stran a úhlů, takže už víme jak vypadal jeho záchod, jak trávil čas i to, že dával rozhovory v trenkách apod. pitomosti. Ale mnohem důležitější než jeho zatčení jsou vyjádření politiků k této situaci.
[wp_ad_camp_2]
Clintonová kvůli tomu dokonce vylezla ze stínů a nadšeně se radovala z toho, že je tento člověk konečně pod zámkem. Není divu, když o ní tento člověk nechal zveřejnit celou řadu informací, které ji ukázali v tom jediném pravém světle – jako neokonskou krvavou zrůdu. Zajímavější ovšem bylo to co řekl, nebo spíše neřekl Trump. Prakticky se od celého případu distancoval a to i když před volbami Assangeho a jeho práci vychvaloval do nebes. Proč takový obrat?
Vyšetřování Trumpa s ohledem na údajné ruské vměšování do voleb a jeho spolupráce s RF skončilo a to tím, že nic nebylo prokázáno a to na žádné úrovni.
Chápete? Pokud máte podezření, tak muselo na základě něčeho vzniknout. Musíte mít nějaký, třeba jen minimální důvod, díky kterému to podezření získáte. Jenže neexistuje nic. NIC. To znamená, že se celou dobu jednalo pouze o dezinformace, pomluvy a lži. Jsou tak hloupí, aby si mysleli, že to nepraskne? Kdysi napadli suverénní zemi na základě „zaručené informace“, že je v dotyčné zemi obrovské množství chemických zbraní a ani neměli potřebu tam nějaké podstrčit. Když se považujete za „elitu“, tak automaticky přehlížíte detaily, které nejsou hodny vaší velikosti. Takže nic nenašli a teď se najednou podařilo dostat Assangeho do vězení. Toho chlapíka, který tolik poškodil neokony a hlavně jejich vojenské angažmá v zahraničí tím, že pokazoval na zabíjení civilistů, manipulování s důkazy, dezinformace atd. A Trump se k tomu nehodlá vyjadřovat.
[wp_ad_camp_2]
A co na to řekl poradce Giuliani? Něco v tom smyslu, že by z Assangeho mohly vypadnout informace o tom, jak ten hon na Trumpa a lži o jeho napojení na Rusy vlastně začal. On by totiž mohl být vodítkem k tomu, aby nepřímo určil osoby, které s tou pohádkou o Rusech přišli.
Pokud by to tak bylo, tak se Trump svým mlčením chová asi jako člověk, který vidí nepřátelské vojáky, kteří se s úsměvem blíží k poli, ovšem minovém a netuší to. A on mlčí, protože není v jeho zájmu je svým případným vyjádřením jakkoliv varovat. Giuliani ovšem takto evidentně nepřemýšlí, on totiž nikdy nebyl „trumpovec“.
Je to probíhající proces, tak uvidíme jak se bude dál vyvíjet.
Zuckerberg se nechal slyšet, že FB začne používat celou sadu nových nástrojů v boji proti dezinformacím. A jak? Prý budou – „odstraňovat, omezovat a informovat“. Jinými slovy si kradou jedinou „pravdu“ pro sebe a odstraní vše co se jim nehodí do jejich světonázoru, omezí dosah zpráv těch, kteří se jim nelíbí a budou šířit dez-informace, které vše uvedou na „pravou míru“. Je to chytré, že?
Začít říkat naprosto obyčejné, tmářské cenzuře „boj proti dezinformacím“? Jak by Zuckerbergovo „nezávislí odborníci“ vyhodnotili před volbami v USA informaci, že Trump s Ruskem nijak nespolupracuje? Co myslíte? Nebo jak by vyhodnotili ten fakt o neexistujícíh zbraních hromadného ničení v Iráku? Nebo o „otráveném“ Skripalovi, který přežil útok, který se přežít nedá? Nebo ten „blábol“ o tom, že marxista dalajláma byl roky placeným agentem CIA, jak se kdysi neslo sítěmi?
Nebo by počkali s rozhodnutím těch spoustu let, než CIA zveřejnila seznam koho platila a on tam najednou byl pan dalajláma černě na bílém i se svým bratrem?
[wp_ad_camp_2]
„Krátký“ seznam některých podivných úmrtí (doplněný odkazem na otevřené zdroje):
John Jones, právník, který zastupoval Juliana Assange, byl nalezený mrtvý 18. dubna 2016. Příčina – sražený vlakem.
https://www.disclose.tv/john-jones-lawyer-who-defended-julian-assange-died-under-mysterious-circumstances-312133
Michael Ratner, právník, který zastupoval WikiLeaks a Juliana Assange, zemřel o pouhý měsíc později, tedy 11. května 2016. Příčina – rakovina.
https://www.theguardian.com/media/2016/may/11/michael-ratner-wikileaks-julian-assange-attorney-dies
John William Ashe, expředseda valného shromáždění zemřel o další měsíc později 22. června 2016. Týden předtím, než měl 27. června svědčit proti Hillary Clintonové ohledně přijetí úplatků od čínských investorů. Jeho informace se objevily na WikiLeaks. Příčina – udušení činkou, kterou doma posiloval.
https://www.snopes.com/fact-check/un-official-john-ashe-killed-the-day-before-he-was-to-testify-against-hillary-clinton/
Seth Rich, mladý demokrat a insider zemřel o další necelý měsíc později 10. července 2016, a to pouhý týden poté, co kdosi vynesl WikiLeaks kompromitující materiály o Hillary Clintonové. Příčina – zastřelený kulkou do zad.
https://en.wikipedia.org/wiki/Murder_of_Seth_Rich
Joe Montano, exprezident Národního demokratického výboru (National Democratic Committee) zemřel den po uveřejněné zprávě na WikiLeaks o obřích volebních podvodech Clintonových 25. července 2016. Příčina – náhlá srdeční slabost ve 47 letech.
https://globalnation.inquirer.net/142098/beloved-fil-am-activist-joe-montano-dies-at-47
Victor Thorn, nejprodávanější autor knih známých nekompromisní investigací vůči Billu a Hillary Clintonových, zemřel o pouhý týden později, 1. srpna 2016, než Joe Montano. Příčina – zastřelený před vlastním domem.
https://www.snopes.com/news/2016/08/05/victor-thorn-death-report/
Shawn Lucas, právník, který vedl velký případ o obřím volebním podvodu Clintonových s vyřazením ostatních kandidátů v primárkách, zemřel pouhý den po smrti Victora Thorna, tedy 2. srpna 2016 na toaletě. Příčina – předávkování drogami.
https://thegoldwater.com/news/30536-Clinton-Body-Count-Series-4-Shawn-Lucas-Who-Filed-Fraud-Case-Against-DNC-and-Hillary-Found-Dead
Yves Chan Delon, vysoce postavený expert NATO na financování terorismu byl nalezený mrtev 15. prosince 2016 v belgickém Andenne. Podle oficiálních pramenů však spáchal sebevraždu. Podle tureckého média Daily Sabah byl nalezen s pistolí v pravé ruce. Delon byl však levák. Chan Delon pracoval pro zadávání veřejných zakázek agentury NATO NSPA a zabýval se problematikou praní špinavých peněz a financování terorismu. Delon zemřel tři dny před smrtí ruských diplomatů Andreje Karlova v Ankaře a Petra Polšikova v Moskvě.
https://luxtimes.lu/archives/3793-employee-from-nato-in-capellen-found-dead-in-belgium
Zdroj: 5, 9
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.