Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen
  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

 • JAG zatkl dalšího zločince ze CDC
  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

 • Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui
  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

 • JAG odsoudil „královnu mRNA“ Melissu Mooreovou
  JAG odsoudil „královnu mRNA“ Melissu Mooreovou

  JAG odsoudil „královnu mRNA“ Melissu Mooreovou

Související zprávy

 • Magazín EVIE publikuje článok varujúci čitateľov pred sexom s mužmi, ktorí boli očkovaní proti COVID a nielen to
  Magazín EVIE publikuje článok varujúci čitateľov pred sexom s mužmi, ktorí boli očkovaní proti COVID a nielen to

  Magazín EVIE publikuje článok varujúci čitateľov pred sexom s mužmi, ktorí boli očkovaní proti COVID a nielen to

 • Fauci lhal. Zemřelo více než 120 tisíc dětí: Tajná zpráva CDC to potvrzuje
  Fauci lhal. Zemřelo více než 120 tisíc dětí: Tajná zpráva CDC to potvrzuje

  Fauci lhal. Zemřelo více než 120 tisíc dětí: Tajná zpráva CDC to potvrzuje

 • PROČ AŽ TEĎ? FDA rozhodla, že lékaři nyní mohou předepisovat ivermektin
  PROČ AŽ TEĎ? FDA rozhodla, že lékaři nyní mohou předepisovat ivermektin

  PROČ AŽ TEĎ? FDA rozhodla, že lékaři nyní mohou předepisovat ivermektin

 • Nová studie a důvěrné dokumenty společnosti Pfizer potvrzují, že vylučování látek z mRNA vakcíny sebou nese nebezpečné následky
  Nová studie a důvěrné dokumenty společnosti Pfizer potvrzují, že vylučování látek z mRNA vakcíny sebou nese nebezpečné následky

  Nová studie a důvěrné dokumenty společnosti Pfizer potvrzují, že vylučování látek z mRNA vakcíny sebou nese nebezpečné následky

Astra Zeneca: Každý 10. Covid zaočkovaný môže ochorieť na autoimúnne choroby

Pravdepodobnosť trombotických ochorení po COVID očkovaní vyhlásila spoločnosť Astra Zeneca v apríli 2021 za častú. Môže sa vyvinúť autoimunitné ochorenie. Kritici poukazujú na to, že databáza je neúplná a že môžu byť postihnuté všetky očkované osoby. To pravdepodobne vedie nielen k problémom v leteckej doprave.

V publikácii „Rote-Hand-Brief“ od AstraZeneca (Rote-Hand-Brief (RHB) je bežná forma informačného listu v Nemecku, s ktorým farmaceutické spoločnosti informujú zdravotníckych pracovníkov o novo uznaných rizikách liekov, stiahnuť z predaja chybné šarže liekov alebo poskytujú ďalšie dôležité informácie) sa uvádza, že očkovanie proti COVID-19 môže viesť k autoimunitnému ochoreniu. Podobné tomu, čo je známe ako atypická heparínom indukovaná trompocytopénia.

V liste sa v poslednom odseku uvádza: „Jedna z aktualizácií sa týka časti 4.8 súhrnu charakteristických vlastností lieku, trombocytopénia bola pridaná ako nežiadúca reakcia s častým výskytom, ako uvádzajú štúdie. Ďalej bola trombóza v kombinácii s trombocytopéniou zaznamenaná veľmi zriedkavo.

Problémy so zrážanlivosťou krvi sa prejavujú napríklad pri nevysvetliteľnom krvácaní z nosa, podliatinách alebo kŕčových žilách, ale aj pri pľúcnej embólii alebo žilovej trombóze. Trombocytopénia je stav, keď je v krvi príliš málo krvných doštičiek. Príležitostne sa vyskytujú správy o úmrtiach po očkovaní vakcínou COVID. Inštitút Paula Ehrlicha v Nemecku zaregistroval už 31 prípadov trombózy po očkovaní proti korone.

[wp_ad_camp_2]

 

Sú krvné doštičky zničené protilátkami proti covid-19?

AstraZeneca pozorovala vysokú hladinu protilátok anti-PF4 u všetkých pacientov, u ktorých sa prejavili príznaky trombocytopénie a u ktorých sa analyzovalo sérum.

Tieto protilátky sú typicky prítomné v krvi pri imunotrombocytopénii (ITP). Charakterizuje nedostatok krvných doštičiek, čo môže viesť ku krvácaniu. Farmaceutická spoločnosť odhaduje, že postihnutých je jedno až desať percent očkovaných. AstraZeneca označila pravdepodobnosť vzniku trombocytopénie za „bežnú“. Ako AstraZeneca píše: „Podľa informácií odborníkov sa dá predpokladať, že porucha podobná atypickej heparínom indukovanej trombocytopénii je najpravdepodobnejšou hypotézou vzhľadom na podobnosti v sérologickom profile, ako aj v klinických príznakoch a priebehu u daných pacientov.“

Z medicínskeho hľadiska to znie jasnejšie a je zrejmé v nasledujúcich dvoch vetách: „Považuje sa za pravdepodobné, že syndróm podobný atypickej heparínom indukovanej trombocytopénii (aHIT) spúšťa autoprotilátka s vysokou väzbovou vlastnoťou k PF4. Predpokladá sa, že protilátka by mohla zmeniť štruktúru PF4, podobne ako sa ukázalo pri aHIT.“

Kritika: Databáza chýba – môžu byť ovplyvnené aj všetky očkované osoby.Doteraz u očkovaných ľudí proti COVID, u ktorých sa v tomto ohľade neprejavili žiadne akútne príznaky, nebolo testované, či majú túto chorobu v počiatočných štádiách.

Pretože autoimúnne ochorenia sa časom zhoršujú, môže to mať vplyv na oveľa viac očkovaných ľudí. AstraZeneca si preto nemôže byť istá, že „nie 100 percent očkovaných má aspoň v počiatočných štádiách imunotrombocytopéniu vyvolanú očkovaním,“ vysvetľuje Dr. Steidl.

Steidl píše: „Možno tých, ktorí sa dnes žiarivo usmievajú, pretože „dobre znášali“ očkovanie, budúci rok bude bolieť hlava a nasledujúci rok bude mať smrteľnú trombózu. Momentálne to nikto nevie. Niektorí lekári sa preto zasadzujú za to, aby sa neočkovalo slepo, ale aby sa najskôr vyšetrili všetci očkovaní na protilátky PF4 a D-dimerom, čo sú indikátormi trombózy.“

Prof. Bhakdi požiadal, aby sa venovala pozornosť koagulačnému faktoru. Špecialista na transfúzie prof. Dr. Andreas Greinacher a jeho tím prišli k rovnakému záveru ako AstraZeneca, keď vyšetrili vzorky krvi od deviatich pacientov v Nemecku a v Rakúsku.

Ich štúdia sa zameriava na klinické a laboratórne znaky, ktoré vykazujú zrážanie krvi po očkovaní vakcínou COVID-19 od spoločnosti AstraZeneca. Všetci títo pacienti mali v krvi protilátky proti trombocytovému faktoru 4 – PF4.

Prof. Sucharit Bhakdi už dlhšie varuje pred neznámymi vedľajšími účinkami. Pred niekoľkými týždňami apeloval na svojich kolegov: „Odoberte krv a hľadajte koagulačný faktor!“ vedci by mali prestať bojovať proti sebe navzájom a mali by pozerať a skúmať.Uviedol. Bhakdi sa vyjadril, tí, ktorí chcú byť očkovaní, mali by tak urobiť – ale zároveň by však nemali byť ostatní, či už priamo alebo nepriamo nútení do očkovania.

Problém pre leteckú dopravu

Akútna trombóza je vylučovacím kritériom letu. Cestujúci sú požiadaní, aby sa pred letom skontaktovali so svojím lekárom a prípadne použili kompresné pančuchy. Na rovinu povedané, mohlo by to znamenať, že v budúcnosti budú cestovať na dovolenky skôr tí nezaočkovaní ľudia. O probléme už rokujú letecké spoločnosti.

Pre letové posádky, pilotov a kontrolórov s americkými preukazmi platí podľa Amerického úradu pre leteckú bezpečnosť (FAA) toto: „Držitelia letecko-lekárskeho osvedčenia alebo osvedčenia vydaného FAA môžu dostať vakcíny Pfizer-BioNTech, Moderna a Johnson&Johnson. (Očkovanie posledne spomenutou vakcínou je pozastavené) Po každej dávke však musí byť dodržaný 48-hodinový zákaz letu / prestávka súvisiaca s bezpečnosťou.“

Inými slovami: „Očkovanie vakcínou AstraZeneca alebo inými vakcínami (neschválené v USA) má za následok stratu FAA-Medicals a stratu letového povolenia!“

Vo výstražnom liste AstraZenecy sa naznačuje, že sa vykonáva množstvo štúdií s cieľom identifikovať presný patofyziologický mechanizmus výskytu týchto trombotických príhod a definovať presný rozsah rizika. Nie je známe, či sa očkovanie zastaví až do výsledkov štúdií. Európska agentúra pre liečivá (EMA) doteraz zaručila, že prínos vakcíny AstraZeneca jednoznačne preváži jej riziká. Nórsko a Dánsko už pre smrteľné trombózy očkovanie touto vakcínou ukončili. Rakúsko nedávno oznámilo ukončenie zmluvy.

Preložila zuzka | Zdroj: The Epoch times

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
38 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře