Sierra NZ 25.Q7.2Q21

Záplavy a protesty

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/07/flooding-and-protests.html

Náš region zažívá další déšť a záplavy – necelé dva týdny po poslední povodni.

Vřele doporučuji přečíst si dnešní zpravodaj Starship Earth. Uvádí celý rozsah toho, co se děje po celém světě. Dvě slova: Povodně. Protesty.

http://www.starshipearththebigpicture.com/2021/07/25/your-sunday-digest-for-july-25-2021-planet-in-crisis-humanity-in-the-dark-videos/

Toto jsou biblické časy předpovězené Q a Biblí. A pokud jsou vakcíny tak bezpečné, proč proti nim protestují miliony lidí po celém světě?

Situace se v Alianční válce rozhodně vyhrocuje. Jak dosvědčuje Coach Jerry a další přátelé z USA. V celé zemi je patrný nárůst vojenské aktivity. Přesto o tom MSM nemluví.

Toto video varuje, že můžeme brzy očekávat něco VELKÉHO. Americká armáda doporučuje všem zaměstnancům, aby si „doma udělali pořádek“.

https://www.youtube.com/watch?v=acL4Y-QYcuw

 

[wp_ad_camp_2]

 

Whiplash347 vložil na Telegram tuto zprávu o Bidenovi. Nezapomeňte, že Aliance chtěla lidem UKÁZAT, že Biden není způsobilý vládnout. Mise splněna.

„Prohlašují ho za nezpůsobilého k výkonu funkce. Ale Harrisová také tuto funkci nemůže vykonávat. Nenarodila se tady. Pelosiová je mrtvá nebo odstoupí, taktéž nemůže. Zbývá Grassley. Dobrý den, pane prezidente. Armáda má vše pod kontrolou. Jdeme na to!“

Toto dvouvteřinové video ukazuje, že Biden musí odstoupit, nebo bude čelit 25. dodatku, jak prezident trump varoval již před šesti měsíci.

https://gab.com/PepeLivesMatter17/posts/106643560759232769

Biden před chvílí řekl novináři: „Mám utřený zadek???“

Q vždycky říkal, ať Grassleymu věříme. Budoucnost dokazuje minulost. Silný projev prezidenta trumpa na shromáždění potvrzuje, že Aliance je připravena udeřit. Věděli, že dostanou jen jednu šanci, takže musela být bezchybná. Musíme věřit božskému plánu Aliance.

https://qalerts.app/?n=2274

***** ****

Sierra NZ 25.Q7.2Q21

Falešný Bidenův důkaz

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/07/fake-biden-proof.html

Důkaz, že Bidena hraje herec v masce. Podívejte se, jak mluví na tomto videu – vrásky na čele se NEHÝBAJÍ. Zbytek obličeje má hladký.

https://twitter.com/Breaking911/status/1418369840621002753

Podle bývalého lékaře Bílého domu by měl Biden odstoupit.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-9821135/Former-White-House-physician-said-believes-Biden-forced-resign-fitness.html

„S Joem není něco v pořádku.“ Bývalý lékař Bílého domu Ronny Jackson říká, že věří, že 78letý prezident bude nucen odstoupit nebo bude čelit 25. dodatku, protože NENÍ způsobilý k výkonu funkce.

Není překvapení, že DS pracuje na vakcinačních pasech od roku 2018. Zde je důkaz.

https://ec.europa.eu/health/sites/default/files/vaccination/docs/2019-2022_roadmap_en.pdf

Podívejte se na velikost souboru pro hlášení nežádoucích účinků na CDC pro rok 2021. A to jsme teprve v polovině roku.

https://media.gab.com/system/media_attachments/files/080/119/196/original/34b5174ca1e8c2bf.png

Varování: V tomto tweetu donalda trumpa mladšího je „F“ bomba. Kdo mu to může mít za zlé? Je to Fauci, který Američanům říká, že očkovaní budou muset stále nosit roušky.

https://anonup.com/thread/6110663

Hej Fauci a CDC. Jak řekl Don Jr.!

https://twitter.com/DonaldJTrumpJr/status/1419387197082513420

NOVINKA: Fauci říká, že CDC „aktivně zvažuje“ doporučení, aby plně očkovaní Američané nosili na veřejnosti roušky.

Don Jr.: PROTOŽE VĚDA!!!

V odpovědi na tuto otázku budu volit slova velmi opatrně.

Jděte do prd***

A konečně, zde je Relentless Truth s vynikajícím shrnutím Alianční války.

https://gab.com/Lebronsonroids/posts/106643799126489613

Lidé dostali chřipku. Lidé na chřipku umírají. Lidé se nechávají očkovat proti chřipce. Každou chřipkovou sezónu se objeví nový kmen. Lidé se každý rok nechávají očkovat proti nové chřipce. Lidé stále umírají na chřipku. Globalisté vydělávají miliardy. Každoroční „přirozená“ de-populace. Opláchnout a opakovat, naplánovat větší strašidelnou událost v budoucnu.

Do Bílého domu se dostane člověk zvenčí. Outsider probudí Ameriku. Globalisté se cítí ohroženi. Rozdělí plán na urychlení Velkého resetu. Zabijí dvě mouchy jednou ranou a použijí ji ke zfalšování voleb. Chřipka není pro kampaň strachu dost děsivá. CCP vytvoří a vypustí Covid-19. Záměrné rychlé rozšíření do zbytku světa. Chřipka zmizí. Testy PCR jsou zfalšovány, aby se masivně zvýšil počet nakažených. CDC použilo „zemřelé s Covidem“ k nafouknutí počtu úmrtí o 94 %. MSM a Big Tech jsou nasazeny proti světu. Využívány k podněcování strachu a rozdělování. Využívány k démonizaci trumpa a šíření lží. Použito k instalaci podvodné zahraniční loutky do funkce prezidenta. Použito k démonizaci léčby Covidu a prosazování vakcín. Slouží k očerňování jakéhokoli pokusu o prokázání volebního podvodu. Slouží k umlčení jakéhokoli opačného názoru. Slouží k umlčení POTUSe.

Lidé si všímají že:

Vakcíny zjevně nefungují. Volby 2020 byly jasně ukradeny. Fauci + KSČ vytvořili biologickou zbraň. Biden je světovým terčem posměchu. Hranice, inflace, kybernetické útoky. Biden používá komunistickou příručku. Biden je mentálně neschopný.

Bidenova administrativa označuje trumpovy příznivce za „teroristy“, vyhrožuje Američanům atomovými zbraněmi, plánuje domovní kontroly vakcín, označuje neočkované za vrahy.

TOHLE JE VÁLKA.

Mezitím: Celý svět protestuje proti tyranii a korupci.

LIDSTVO vs. 0,1 %

V sázce je naše budoucnost. Je to okamžik, který bude žít navždy. Zvítězit za každou cenu.

***** ****

Sierra NZ 26.Q7.2Q21

Nevzdávejte se

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/07/keep-on-keeping-on.html

Australská vláda překračuje hranici ve stylu KSČ. Uvažuje o vynucování průkazu totožnosti pro používání sociálních médií. Každý by byl sledován policií a pokutován za „špatné chování“. Ani na minutu nevěřím, že Australané tento scénář pokorně přijmou.

https://gab.com/BeachMilk/posts/106647028568263494

Australská vláda se chystá zavést novou registraci účtů na sociálních sítích v čínském stylu pro všechny své občany, přičemž jejich příspěvky budou monitorovány policií!

To povede ke zrušení mnoha účtů na sociálních sítích, zejména těch, na nichž lidé zpochybňují vládní politiku nebo diskutují o bezpečnosti vakcín. To je DĚSIVÉ, zejména pokud to bude zavedeno i v jiných zemích!

Arizonská senátorka Wendy Rogersová má pravdu, žádná střední cesta neexistuje.

https://twitter.com/WendyRogersAZ/status/1419821283047522307

Jsou lidé, kteří jsou pro integritu voleb a pak jsou tu zrádci. Žádná střední cesta neexistuje.

Zde je nádherná připomínka, že Velké probuzení je před námi.

https://media.gab.com/system/media_attachments/files/080/279/644/original/dd5c23bc366f1a67.jpg

***** ****

Sierra NZ 27.Q7.2Q21

Biden naznačuje válku

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/07/biden-hints-at-war.html

Ano, Joe se vydal tímto směrem, naznačil válku. Podívejte se na toto video.

https://gab.com/disclosetv/posts/106654446429535921

Biden: „Pokud se dostaneme do války, skutečné války s velmocí, bude to důsledek kybernetického narušení. Bude to mít velké následky.“

Mezitím vypadá vyprávění o vakcínách/rouškách den ode dne bizarněji. Nyní se zdá, že u plně očkovaných je větší pravděpodobnost šíření „delta varianty“ než u očkovaných. Proč se tedy nechat očkovat?

https://gab.com/MajorPatriot/posts/106655232878913453

USA Today uvádí: Podle nových vědeckých poznatků mají plně očkovaní lidé s průlomovou infekcí způsobenou variantou delta podobnou virovou zátěž jako neočkovaní lidé. To znamená, že u plně očkovaných osob je větší pravděpodobnost šíření viru varianty delta než původního koronaviru.

Zdravý rozum.

https://gab.com/AmericanAFMindy/posts/106655498445629561

Tento pátek se do Nevady vrací povinné roušky a to i v případě, že jste očkovaní. Proč? Připouštíte, že ty neotestované vakcíny, které všem cpete nefungují? A jak víte, že se lidé nakazili „delta“ variantou, když CDC právě přiznalo, že testy nedokážou rozeznat Covid od běžné chřipky?

Držte linii, světoví patrioti. V této části bitvy nás Aliance potřebuje nejvíce.

***** ****

Už se o tom, co psal tomáš, píše i v zahraničí (USA).

Záplavy v Německu: 600 dětských těl nalezených při povodních?

https://operationdisclosureofficial.com/2021/07/27/germany-floods-600-bodies-of-children-found-in-the-flood/

***** ****

X22 Report 2537

https://rumble.com/vkd33n-ep.-2537b-ds-preparing-ffs-the-tied-is-turning-rise-of-the-people-counterin.html

Patrioti mají vše pod kontrolou, lidem budou předloženy forenzní audity voleb. Stále více států se hlásí k tomu, že si nechají udělat audit. S největší pravděpodobností bude nakonec audit v každém státě. DS se nyní připravuje na to, že tomu zabrání. Připravují půdu pro akci pod falešnou vlajkou.

Pandemie mizí, FDA a CDC změnily testy. Nyní budou používat testy, které budou rozlišovat mezi Covid a chřipkou. Covid zmizí, zatímco chřipka se znovu objeví. DS ví, že je to jejich poslední snaha nechat všechny očkovat. Jsou ve fázi, kdy to budou lidem vnucovat. Lidé se bouří, nechtějí vakcíny ani očkovací pasy, začala povstání.

Vybral a přeložil jura

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.