Hledejte na tadesco.org
Archiv
Nejnovější zprávy
Související zprávy
Banky plánují zabavit úspory lidem. Tak se s tím smiřte. Píšeme o tom mnoho let
…..snažíme se čtenářům vysvětlit minimálně 11 let, co se ke konci časů stane. Banky zavedou negativní úroky, jako krok prvý. Když si to nechají líbit a nebudou velké protesty, zabaví jim veškeré úspory a následně všechno…..
17:54
No tak na co ještě čekáte? Nebo je Vám všechno jedno a jste dokonalými otroky, kterým je jedno, co si vydělali a na koho dřeli, hlavně, že zase mohou jít zítra do práce jako otroci?????
Banky plánujú zhabať úspory ľudí!
Lagardová, šéfka Európskej centrálnej banky, nedávno uviedla najneuveriteľnejšiu vec: ‘Mali by sme byť šťastnejší, keď máme prácu, než aby sme chránili svoje úspory! Myslím si, že práve v tomto duchu bola menová politika mojich predchodcov a myslím si, že urobili dobrú voľbu’! Je veľmi spochyniteľné, že sa pani Lagardová do svojej poznámky zahrnula. Nemá v úmysle stratiť svoje vlastné úspory, pretože je členom vládnucej triedy.
Hovorí, žeúspory obyčajných ľudí budú absorbované bankami a štátom a že obyčajní ľudia by mali začať túto myšlienku prijímať!
[wp_ad_camp_2]
Vlády štátov sa o to v zásade už dlhodobo snažia! Ak vezmeme do úvahy, že vláda podľa definície nie je ničím viac ako parazitom, je rozumné, že každá vláda by chcela minimalizovať svoje úsilie a výdavky a zároveň maximalizovať to, čo môže zo svojich obyvateľov vyťažiť. Ekonomická trajektória je znepokojujúca. Bohužiaľ (?), každý človek môže prakticky zmeniť situáciu v týchto trendoch v pohybe. To najlepšie, čo môžete a mali by ste urobiť, je zostať informovaní (!), aby ste sa mohli chrániť najlepším možným spôsobom a dokonca mať zisk zo situácie.
Zdroj: 1
tm komentuje: Bylo by dobré tuhle poslední výzvu ze strany zločinecké EUROZÓNY brát vážně. Možná je to právě ta poslední výzva!!!!! Poslední možnost, jak si koupit stříbro….
[wp_ad_camp_2]
Děkujeme vám za zprávu.
odpověď pavel 19:25
proč si myslím, že jsou evidovány prodeje stříbra?
Když najedu na SILVERIUM a přihlásím se, můžu si otevřít seznam všech svých faktur nákupu stříbra.Pokud takové seznamy existují, tak jsou zneužitelné.
Navíc stříbrné mince se prodávají ve zvláštním daňovém režimu, ne s 21% DPH
Pán nahoře ovšem uvedl, že anonymně lze koupit do 10 tisíc korun. To jste kupoval vždy za méně než 10 tisíc?
Zákaz vlastnenia čohokoľvek je totalita. Neviem, či to bolo len v polohe návrhu – ale mám info, že v určitých štátoch USA je zakázané mať doma viac ako 10 tisíc USD v hotovosti. Takže aké striebro – aké zlato – keď vám ho zabavia zo zákona – prídu s cvičenými psami. Tak fajn – zrušte štátnu lotériu – lebo čo s výhrou? Zabaví mi ju štát? Tak nech hrá-vsádza štát!
Pokiaľ systém bude trestať ľudí za to, že sa snažia hromadiť – sporiť peniaze – tak sa zrúti. A zrejme to je aj cieľ Globálneho prediktora – ako obmedziť produkciu /a spotrebu surovín/ a spotrebu – preto to prebieha na rôznych úrovniach – islám – ako brzda technologického rozvoja, debilizácia školstva. Zoberte ľuďom motiváciu a oni prestanú produkovať. Zoberte ľuďom peniaze a oni prestanú robiť. Je to tak jednoduché! Akurát, že sa to nemá týkať elít! Som zvedavý, ako si miliardári zachovajú svoj majetok. A GP má určite na háku aj ich. Taký Bill Gates určite nepatrí do GP.
V roce 1933 vydala vláda USA nařízení, že se zakazuje držet zlato a fyzické a právnické osoby (mimo bank) jsou povinny odevzdat státu veškeré zlato (ne stříbro) pod pokutou 10.000 dolarů (což tehdy představovalo v dnešní kupní síle 12 mil.Kč). Povinnost splnila pouze čtvrtina obyvatel…. Pod tlakem protestů veřejnosti byla sankce po roce zrušena. Držba zlata byla zakázána až do počátku sedmdesátých let, ale nebyl za to žádný trest… Stříbro, známky, porcelánové sošky, obrazy, atd. jsou věci movité, u jejichž prodeje se neplatí daň ze zisku mezi nákupní a prodejní cenou. Kupujte pouze investiční stříbrné mince o váze 31.1g (1 troystá unce), o ryzosti minimálně 0,999 nebo 0,9999 a pouze takové mince, které jsou platnou měnou v daných zemích (USA, Kanada, Rakousko,. Mexiko), atd. a jsou takto označeny (např. One Dollar American Eagle, 5 Dollar Canadian Maple Leaf, 1,5 EURO Wiener Philharmoniker). Dnešní cena za jednu takovou minci se pohybuje od 510 Kč do 650 Kč podle toho, z jaké země mince pochází a jaký je ročník ražby (čím starší ročník ražby, tím dražší). Nekupujte stříbrné slitky, špatně se skladují. Nekupujte ani stříbrné pamětní mince. Mají nižší ryzost (0,3 nebo 0,5 nebo 0,7). Já prodávám na tržišti květiny, vejce, ovoce a zeleninu. Kontrolní otázka 1: Pokud mi budete chtít zaplatit inflační (hyperinflační) měnou nebo investiční stříbrnou mincí, co si od vás vezmu raději ? A… Číst vice »
Problémem ovoce,zeleniny,pečiva,nekonzervovaných potravin
je lhůta možného použití.
Pokud to neprodáte čerstvé můžete to vyhodit.
A co s těmi kousky drahých kovů budete v případě krachu ekonomiky dělat?
Mají stejný problém jako fiat měny, tzn. jejich cena je vázána na existenci civilizace posedlé po hromadění zástupných hodnot.
Jejich likvidita po krachu současné verze civilizace se bude blížit nule.
Pokud plati to „ke konci casu“, tak je uplne jedno,ze zabavi penize. V te dobe,nebo dobe nasledne uz penize nikdo nebude potrebovat. Konec casu je konec casu a nastane prece Zlaty vek,jak pisete,vsichni umrem,ti hodni prejdou do jine dimenze a ti zli asi do pekla,nebo co je opak…
Walter Eichelburg dnešní den (sobota, 18. ledna 2020, 20.00 hodin) zakončil větou: „Změna systému teď s konečnou platností začne příští týden. Všem čtenářům přejeme, aby ji přežili.“ Viz: https://hartgeld.com/cartoons.html. Je to hodně důrazná výstraha, přestože podobných už bylo mnoho. 🙁
Pokud se zase příští týden nic nestane přestanete nás už tady strašit?
Když si myslíte, „že se nic neděje“, tak si mých zpráv nevšímejte a věnujte svůj drahocenný čas něčemu užitečnému. Ti, co si nemyslí to, co vy si myslíte, si – myslím – zaslouží, abych je aspoň touto klopotnou cestou varovně upozorňoval na to, že „se něco děje“.
Nebo – a to je ještě lepší – použijte svůj drahocenný čas k něčemu užitečnému, sedněte a napište sem sám něco, co ostatní ocení! Bádejte, najděte a dokažte nám, že se nic neděje, a proto se nemáme znepokojovat a dál máme jen blaženě spát na vavřínech!
Co se stříbra týče, jsme dnes na cca 16 EUR za unci a v 2011 byla unce až 32-34 EUR. Takže relativně podceneno být může.
Na druhou stranu indikace na „raketu“ zatím není.
Ono to vypadá teď na krizi a až někdy kolem 2028 na krach. Možná kousek později.
Nebezpečí jsou reálná, zejména při stupidní politice podplacených/dementních vlád a zárove¨tipuji, že inercí systém ještě chvíli potáhne.
Zlato i stříbro je anonymní. Prodejce nezajímá kdo kovy kupuje a na dotaz banky, státu či exekutora, zda konkrétní osobě prodala nějaký drahý kov odpoví, že takovou evidenci nevede a nemá. Nevím odkud máte informaci o evidenci, komu byl drahý kov prodán ? Sám uvádíte, že se dá anonymně koupit a to nejen u firmy Zlaťáky. Je více firem, které se zabývají prodejem investičního zlata a stříbra. Pokud to člověk sám na sebe nebonzne, tak nikdo nebude vědět , že drahé kovy vlastníte.
Svitky i mince jsou malé a dají se celkem snadno uložit tak, aby se daly prodat tam kde takový zákon neplatí a získat tak hodnotné peníze podložené zlatem ,které budou přijímat i naše obchody.
Navíc stříbro je hodně podhodnocené a jeho cena půjde hodně nahoru.
Minulý týden jsem kupoval stříbro ve firmě „zlataky“ a paní chtěla jméno a přijmení, město a telefon, no to jsem si neuvědomil ted jsem sledovanej….
Ano máte rozhodně pravdu a stříbro půjde nahoru, ale nikdo netuší jak moc. A já vím, že více než moc. Počítá se, že stříbro dalece předčí zlato, kterého je pro bankovní systémy dost a dost. Jenomže stříbro, je tak podhodnocené, že se z něho stává komodita budoucnosti. Oprovdové peníze, které lidi vlastní jim nikdo nemůže za žádných podmínek sebrat, protože zde není zákonná možnost. Stříbro není oproštěno od DPH a tak stát ani banky nemohou v tomto případě nic dělat. Co se týče zlata, tam je situace jiná. Zlato je oproštěno od DPH a tak není nic těžšího, než na něj uložit např. 50% jakékoliv daně. Stříbro již bylo zdaněno a tak nepřichází v úvahu domýšlet další daň. To by vytéhlo lid do ulic a děli by se hrozné věci. U nás je např. asi 2 mil. lidí, kteří si spoří na stříbrném účtu a dovedete si představit, že by jim to, pro co dávali poslední peníze jim chtěla nějaká politická svině ukrást????? NO KOMENT
20% občanů ČR spoří do stříbra? Já myslel, že zdaleka ani ne 1% populace.
Pořád tady vedete debatu o zlatých cihlách, ale nikdo se nezamyslel nad tím, k čemu vám budou. To až budete potřebovat koupit chleba, tak půjdete do sklepa a tam si ze zlaté cihly pilkou na železo odříznete plátek?
Myslím, že daleko prospěšnější je pořídit si zásoby jídla na takové dva měsíce na přežití a nějaké balené vody. A nezapomeňte sůl. Ta v případě nouze se dá vyměnit spíše než zlato a stříbro.
Tak ľudia asi počítajú že to v budúcnosti zas vymenia za peniaze. Ale je tiež možné že vaše zlato a striebro už nikdy nepredáte a budete ho proste skladovať pre dobrý pocit. Alebo pre potomkov. Ono je tiež rozdiel či chcete predať tehly alebo mince, tažko povedať čo z toho je ,,lepšie“.
Od nepaměti platí , že máte-li bankovky ( fiat měny) v bance , pak jste věřitelem banky a na pojištění vkladů bych opravdu , ale opravdu nespoléhal. Výhodou drahých kovů je fakt , že představují náklad ( vnitřní hodnotu ) a nejdou znehodnotit tiskem jako fiat měny bez vnitřní hodnoty. Je jasné, že banky i státy odepíšou své dluhy , ale otrokům zůstanou navždy.
Zdravím,
stříbro je dobrá volba, ale co když dojde i na zabavování ( povinný výkup ) zlata a stříbra, vše je evidováno. Stříbro se dá anonymně koupit v fi ZLAŤAKY do 10 000 Kč.
V SSA už to bylo, stát vykoupil zlato, majitelé dostali platbu v dolarech a následná inflace z dolarů udělala toaletní papír.
Já jsem se ve Zlaťácích ptal a i větší nákupy nákupy jsou evidovány pouze u nich. To by si musel vyžádat stát. Pak jsou povinni poskytnout informace o klientech.
Znovu tady jen stručně napovídám (přesto, že napovídat prý se nemá): měnové kovy kupujte jen a pouze anonymně, bez uvedení totožnosti kupujícího! Za prvé!
Za druhé: měnové kovy kupujte výhradně, jen a pouze, z ruky do ruky: vy dáte svoje hotové papírové peníze na prodejní pult a prodejce vedle nich položí svoje měnové kovy. Pak prodejce zkontroluje/přepočítá vaši platbu, a pokud platba souhlasí, vy si přepočítáte a vezmete své měnové kovy, prodejce si ponechá (původně vaše) papírové peníze!
Za třetí: neplaťte platební kartou, protože ta právě prozradí vaši totožnost nejen prodejci, ale i vaší bance sdělí, co jste si právě koupili!
Doufám, že tím snad už skončí nejapné a v podstatě šílené úvahy o kupování měnových kovů „přes internet“, nebo o kupování „papírových poukázek na měnové kovy“…
Proboha, už není čas zabývat se takovými blbostmi! Pokud máte papírové peníze a chcete měnové kovy koupit, už dávno jste to měli udělat, ostatně také proto, že ještě nedávno byly měnové kovy neuvěřitelně levné a tak, jak jsou levné dosud, už pravděpodobně nikdy levné nebudou.
Žádné zjištění své totožnosti při koupi neakceptujte, v žádném případě, ani s jakýmikoli případnými sliby, zárukami, podmínkami. Požadavek zjistit vaši totožnost při koupi měnového kovu považujte za jasný podraz a neserióznost prodejce a odejděte!
A když má někdo doma stříbrné řetízky, náramky a prsteny po babičce, bude mu to pak k něčemu?
Pro značku niky: „stříbrné řetízky, náramky a prsteny po babičce“: pokud je máte, nezbavujte se jich, snad jen v krajním případě, až půjde o život, jinak ne, je v nich látka, energie, jsou vaším pramenem štěstí!!! Noste je veřejně vy, nebo vaši blízcí. Pro běžnou, každodenní směnu za jiné hodnoty – léky, potraviny… – se nehodí, protože jen málokdo zná jejich skutečnou hodnotu. Ta by se v případě krajní nutnosti, kdy by je někdo chtěl dát z ruky (tehdy a jen tehdy!), určovala výhradně „velikostí touhy“ po hodnotách, za něž by se směňovaly, tedy intenzitou hladu, chladu, utrpením bolesti, horečky, nemoci, potřebou obstarat teplo, světlo, pohonné hmoty… Jen podle puncu na nich může člověk věci znalý poznat obsah cenného kovu v nich – většina je vyrobena ze slitiny stříbra s nějakým běžnějším, neměnovým kovem, nejsou tedy čirým stříbrem. Je nutné správně rozlišit puncovní značku, k tomu běžný člověk potřebuje jejich znalost a zvětšovací sklo. Je tedy těžké pomocí takových „komodit“ někde na černém trhu s potravinami kupovat jídlo. Šperků po babičce se prosím nikdy nevzdávejte, předejte je potomkům. Snad jen kdyby jejich prodej/směna za jiné zboží měly vašim potomkům umožnit přežití, pak snad. Ale pak, než je dáte z ruky, vzpomeňte na svou babičku a vyslovte díky a s těmi předměty se výslovně rozlučte, poděkujte jim za poskytnutou šanci na záchranu! Například slovy: „Drahý náramku… Číst vice »