;

…..snažíme se čtenářům vysvětlit minimálně 11 let, co se ke konci časů stane. Banky zavedou negativní úroky, jako krok prvý. Když si to nechají líbit a nebudou velké protesty, zabaví jim veškeré úspory a následně všechno…..

17:54

No tak na co ještě čekáte? Nebo je Vám všechno jedno a jste dokonalými otroky, kterým je jedno, co si vydělali a na koho dřeli, hlavně, že zase mohou jít zítra do práce jako otroci?????

Banky plánujú zhabať úspory ľudí!

Lagardová, šéfka  Európskej centrálnej banky, nedávno uviedla najneuveriteľnejšiu vec: ‘Mali by sme byť šťastnejší, keď máme prácu, než aby sme chránili svoje úspory! Myslím si, že práve v tomto duchu bola menová politika mojich predchodcov a myslím si, že urobili dobrú voľbu’! Je veľmi spochyniteľné, že sa pani Lagardová do svojej poznámky zahrnula. Nemá v úmysle stratiť svoje vlastné úspory, pretože je členom vládnucej triedy.

Hovorí, žeúspory obyčajných ľudí budú absorbované bankami a štátom a že obyčajní ľudia by mali začať túto myšlienku prijímať!

 

Vlády štátov sa o to v zásade už dlhodobo snažia! Ak vezmeme do úvahy, že vláda podľa definície nie je ničím viac ako parazitom, je rozumné, že každá vláda by chcela minimalizovať svoje úsilie a výdavky a zároveň maximalizovať to, čo môže zo svojich obyvateľov vyťažiť. Ekonomická trajektória je znepokojujúca. Bohužiaľ (?), každý človek môže prakticky zmeniť situáciu v týchto trendoch v pohybe. To najlepšie, čo môžete a mali by ste urobiť, je zostať informovaní (!), aby ste sa mohli chrániť najlepším možným spôsobom a dokonca mať zisk zo situácie.

Zdroj: 1

tm komentuje: Bylo by dobré tuhle poslední výzvu ze strany zločinecké EUROZÓNY brát vážně. Možná je to právě ta poslední výzva!!!!! Poslední možnost, jak si koupit stříbro….

 

 

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.