…..snažíme se čtenářům vysvětlit minimálně 11 let, co se ke konci časů stane. Banky zavedou negativní úroky, jako krok prvý. Když si to nechají líbit a nebudou velké protesty, zabaví jim veškeré úspory a následně všechno…..

17:54

No tak na co ještě čekáte? Nebo je Vám všechno jedno a jste dokonalými otroky, kterým je jedno, co si vydělali a na koho dřeli, hlavně, že zase mohou jít zítra do práce jako otroci?????

Banky plánujú zhabať úspory ľudí!

Lagardová, šéfka  Európskej centrálnej banky, nedávno uviedla najneuveriteľnejšiu vec: ‘Mali by sme byť šťastnejší, keď máme prácu, než aby sme chránili svoje úspory! Myslím si, že práve v tomto duchu bola menová politika mojich predchodcov a myslím si, že urobili dobrú voľbu’! Je veľmi spochyniteľné, že sa pani Lagardová do svojej poznámky zahrnula. Nemá v úmysle stratiť svoje vlastné úspory, pretože je členom vládnucej triedy.

Hovorí, žeúspory obyčajných ľudí budú absorbované bankami a štátom a že obyčajní ľudia by mali začať túto myšlienku prijímať!

 

[wp_ad_camp_2]

Vlády štátov sa o to v zásade už dlhodobo snažia! Ak vezmeme do úvahy, že vláda podľa definície nie je ničím viac ako parazitom, je rozumné, že každá vláda by chcela minimalizovať svoje úsilie a výdavky a zároveň maximalizovať to, čo môže zo svojich obyvateľov vyťažiť. Ekonomická trajektória je znepokojujúca. Bohužiaľ (?), každý človek môže prakticky zmeniť situáciu v týchto trendoch v pohybe. To najlepšie, čo môžete a mali by ste urobiť, je zostať informovaní (!), aby ste sa mohli chrániť najlepším možným spôsobom a dokonca mať zisk zo situácie.

Zdroj: 1

tm komentuje: Bylo by dobré tuhle poslední výzvu ze strany zločinecké EUROZÓNY brát vážně. Možná je to právě ta poslední výzva!!!!! Poslední možnost, jak si koupit stříbro….

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.