Belgická vláda nutí svoje školy učiť deti vo veku sedem rokov sexuálne praktiky.

Ako súčasť osnovy „progresívnej“ sexuálnej výchovy, vláda spustila bizarnú internetovú stránku pre deti, v ktorej sú veľmi explicitne znázornené sexuálne techniky pre dobrý orálny sex.

Táto internetová stránka s názvom „Všetko o sexe“ obsahuje grafické ilustrácie sexuálnych polôh a hračiek ako aj podrobnosti ohľadom kontroly počatia, antikoncepcie a o pohlavne prenosných chorobách.

Popisuje konkrátne techniky používané pri orálnom sexe ako aj rôzne pozície pri pohlavnom styku, tito popisy sú určené pre deti vo veku medzi 7 – 15 rokov.

[wp_ad_camp_2]

Infowars.com píše: Žiaci sa o odkaze na internetovú stránku dozvedeli po tom ako sa o nej dočítali v „Príručke pre mládež“ podporovanou vládou. Táto príručka bola dodaná na základné školy vo Flámskom regióne.

Otec Frederic Leire, ktorý komunikoval s Daily Mail potvrdil, že jeho obidve deti, jedno 7-ročné a druhé 9-ročné, obdržali túto príručku v škole.

Leire ďalej hovorí: „Myslím si, že je dobré, že takáto internetová stránka existuje, ale nemyslím si, že sa deti budú pýtať koľko polôh pre pohlavný styk existuje alebo či sú potrebné drogy pre sexuálne potešenie.“

Flámsky minister kultúry a mládeže, Sven Gatz, na druhej strane túto web stránku obhajuje a obvinuje znepokojených rodičov, že je to prejav „nového druhu cudnosti“.

Grats dodáva: „Som veľký zástanca toho aby sa o sexualite mohlo hovoriť otvorene a slobodne, bez akéhokoľvek tabu. A táto internetová stránka s explicitnými ukážkami je presne jeden z príkladov slobodnej a otvorenej komunikácie o sexualite.“

Tento škandál je len jeden z najnovších z dlhej rady podobných prípadov, kedy sú mladšie a mladšie deti vystavované sexuálnemu obsahu.

[wp_ad_camp_2]

V roku 2015 vedenie „Gaia Demokratickej školy“ v Minnesote obhajovali výlet, ktorý absolvovali 11-ročné deti v miestnom sex shope.

Škola v Chicagu taktiež pobúrila rodičov keď v roku 2013 zaviedla povinnú sexuálnu výchovu pre šesťročné deti.

Preklad: anna, Zdroj: 1

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.