Ministerstvo zdravotnictví berlínského senátu nyní oficiálně potvrdilo to, čemu se dříve říkalo konspirační teorie. Infekci korony nelze podle oficiálního prohlášení úřadu zjistit testem PCR.

Těžko se tomu věří, ale státní korónový podvod byl konečně odhalen. Senátní ministerstvo zdravotnictví potvrdilo, že testy PCR ve skutečnosti nejsou schopny určit infekci ve smyslu zákona o ochraně proti infekcím. To vyplývá z odpovědi na otázku jediného člena Marcela Lutheho.

Senátní správa uvedla, že v souvislosti se zákonem se musí jednat o „reprodukční látku (virus, bakterie, plíseň, parazit) nebo jakoukoli jinou biologicky přenosnou látku, která může způsobit infekci nebo přenosnou nemoc u člověka“ „Patogeny“. Na dotaz poslance, zda „tzv. PCR test je schopen rozlišit mezi virem, který se může množit, a virem, který se množit nemůže“, odpovědělo vedení Senátu „ne.“

 

[wp_ad_camp_2]

 

PCR testování je podvod

Tímto úřad oficiálně prohlašuje, že ve SRN dochází k rozsáhlému podvodu. Navzdory těmto poznatkům berlínský senát sám využívá výsledky testů PCR k omezování svobod občanů a k přijímání dalších svévolných opatření na údajnou ochranu proti infekci. To je čistá diktatura a porušení zákona oznámil.
,
Také poslanec Marcel Luthe je tímto skandálním přístupem šokován. Řekl Berliner Zeitung: „Nyní je naléhavě načase jednat znovu racionálně a v souladu s právním státem. Pokud dokonce i Senát musí připustit, že denně hlášená čísla testů neříkají nic o infekci ve smyslu zákona, pak tyto nařízení také postrádají základ. Protože v současné době nikdo nedokáže říct, zda a kolik infekcí je skutečně přítomno. Testy stojí nesmírné prostředky, pro výrobce představují miliardové zisky, ale pro boj s infekcí jsou k ničemu.“

Překlad: V4 Nová Evropa

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.