…..vysvětlím Vám, pro důležitost momentálního stavu zločinného jednání některých klimateroristických organizací, jak vše funguje. Udělal jsem to před mnoha lety na osudu.cz, který dnes neexistuje a proto si vše zopakujeme. Podívejte se na tornáda, která vznikla v Česku, na Slovensku a v Rakousku….

15:54

[wp_ad_camp_1]

Vy všichni máte jednoduchou možnost, jak zabránit „děsivým bouřkovým mrakům“ v jejich plném „rozjezdu“ a následným „apokalyptickým škodám“ na úrodě, majetku a popřípadě ohrožení zdraví druhých lidí. Popíši nyní funkčnost octování…..

Octová pára velmi silně ionizuje vzduch kolem zařízení, které vypařuje ocet. Vytváří množství negativně nabitých částic. Díky různým reakcím kyseliny octové se vzduchem a vodní párou získají tyto nabité části poměrně velkou energii a tak stoupají vzhůru. Řetězovou reakcí nabíjí okolní částice. Přispívá k tomu výrazně také rychlé snižování tlaku a teploty se vzrůstající výškou (nižší teplota = menší energie částic) a tím pádem mají negativně nabité částice oproti okolí stále větší energii a dokáží tak řetězovou reakcí ionizovat obrovské množství vzduchu. Jakmile se tato „řetězová reakce“ dostane až do mraku, který byl vytvořen umělým nasprejováním kondenzačních jader, tak se nabijí jádra i kapičky vody kolem nich a voda se z kapiček vypaří do plynného skupenství, aniž by kapky spadly na zem. Ocet způsobuje v mraku likvidaci pozitivních jader a hlavně reaguje také s chemtraily a vyčistí atmosféru. Nedojde k drastickým bouřkám. V oblaku jsou potom částice hliníku nereaktivní s HAARPEM a jeho vysílanými energiemi. Ztrácejí svoji vlastní schopnost být ovládány elektromagnetickými vlnami.

A tak se rozpustí umělá chemtrailsová oblačnost a dokáže tak rapidně zmírnit možné bestiální účinky podporovaných kumolonimbů (bouřkových mraků). Na všechno vám stačí na den asi 4 litry octa, kdy octujete 24 hodin denně.
Bouřkové fronty se rozestoupí cca 15 – 20 km před octovacím místem a za ním se opět spojí, pokud někdo jiný na trase zmíněného bouřkového mraku neoctuje. Blesky na místech octování skoro vůbec nejsou. Ochráníte tím úrodu a Váš majetek….
Další vynikající vlastnost octu:
Upozornění: jestliže zalejete 3 – 8 % octem trávu nebo bodláčí, během jednoho dne zhnědne a uschne. Je to daleko lepší přípravek na likvidaci trávy a plevele než DRAHÝ SMRTELNĚ NEBEZPEČNÝ ROUNDUP, který stojí skoro 1000 Kč a ocet jenom 7 Kč. Můžete si všichni vyzkoušet a doporučit všem Vašim známým. Ocet je přirozeně odbouratelný…..
[wp_ad_camp_1]
V následujícím krátkém videu máte  máte ukázáno jak můžete zabránit tvoření umělé chemtrailové deky a následným bouřkám:

Další videa ukazují děsivé scenérie, které se odehrály v Rakousku a na části Slovenska

Bouře a kroupy ve Vídni

Tornádo které ničilo na jihu Vídně

https://youtu.be/ttu9hciaSGs

Tornádo u vídeňského letiště Schwechat

https://youtu.be/8-DPLL7SdvU

[wp_ad_camp_1]

 

VIDEO Tornádo neďaleko Bratislavy: Valia sa na nás silné búrky a krúpy!

BRATISLAVA/VIEDEŇ – Bratislavu mohlo zasiahnuť tornádo. To totiž zosadlo neďaleko letiska Schwechat vo Viedni. Meteorológovia preto vydali výstrahu pred búrkou pre západné Slovensko.

Tornádo sprevádzal silný vietor a krúpy o veľkosti 50 centovej mince. Intenzívne počasie by malo pokračovať ďalej na západ. Škody po tornáde zatiaľ nevyčíslili. „V blízkosti Viedne vznikla supercela (už sa stihla aj rozdeliť) a bol zaznamenaný aj wall cloud,“ informoval SHMÚ na sociálnej sieti Facebook.

Tornádo v blízkosti letiště Schwechat

https://youtu.be/MLQNyTAEbfg

[wp_ad_camp_1]

 

Okrem vetra a búrky sa pridali aj intenzívne blesky a prívalové zrážky. Tzv. Supercela (mohutná supercelárna búrka) sa mala presúvať smerom na Záhorie a smerovať k mestám Trnava a Pezinok. Portál imeteo.sk informoval, že tornádo dosiahlo silu F2.

Vo východnom Rakúsku neďaleko Bratislavy sa k zemi pred polhodinou spustilo k zemi takéto tornádo. Búrka je výrazná Supercela doprevadzana silným krupobitím, prívalovými zrážkami , extrémnou bleskovou aktivitou a intenzívnym vetrom 25m/s ( 90 km/h) a viac. Situáciu budeme v prípade jej príchodu k nám.

Zdroj (1)

A nyní tedy neříkejte, že nemůžete proti tomu nic dělat. Můžete. Pomožte sami sobě i druhým…..

tm

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.