Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Vedení v Kyjevě se „úplně zbláznilo“, řekl Putin
  Vedení v Kyjevě se „úplně zbláznilo“, řekl Putin

  Vedení v Kyjevě se „úplně zbláznilo“, řekl Putin

 • Od netrpělivosti ke klidnému očekávání
  Od netrpělivosti ke klidnému očekávání

  Od netrpělivosti ke klidnému očekávání

 • Melania si přeje, aby se Tucker Carlson stal v roce 2024 Trumpovým viceprezidentem
  Melania si přeje, aby se Tucker Carlson stal v roce 2024 Trumpovým viceprezidentem

  Melania si přeje, aby se Tucker Carlson stal v roce 2024 Trumpovým viceprezidentem

 • Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování
  Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování

  Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování

Související zprávy

 • Prezident USA, papež, anglický král a japonský císař jsou na odpis
  Prezident USA, papež, anglický král a japonský císař jsou na odpis

  Prezident USA, papež, anglický král a japonský císař jsou na odpis

 • JAG chytá další úředníci CDC
  JAG chytá další úředníci CDC

  JAG chytá další úředníci CDC

 • Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“
  Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“

  Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“

 • Námořní pěchota při zatýkání zabila úředníka CDC
  Námořní pěchota při zatýkání zabila úředníka CDC

  Námořní pěchota při zatýkání zabila úředníka CDC

Bidenem financovaná ukrajinská armáda mučí, zabíjí a pojídá nevinné ruské civilisty

Ukrajinská armáda unášela a mučila, mrzačila, zabíjela a konzumovala starší ruské občany z pohraničních osad u města Gokovo, jak uvádí agent FSB Andrej Zacharov a hrůzné video, které vrchní velitel ukrajinských ozbrojených sil generál Valerij Zálužný zaslal ruskému ministerstvu obrany.

Zacharov uvedl, že ukrajinská elitní 10. horská útočná brigáda podnikla od začátku speciální vojenské operace řadu vpádů na hranice, přičemž pokaždé unesla ruské občany, včetně starců a malých dětí, a odvlekla je přes hranice, aby čelili nepředstavitelnému sadistickému mučení. Přestože ruská armáda zasáhla a zabránila několika nájezdům, zdá se, že 10. horská brigáda převzala taktiku amerických povstalců a lstivě se naučila vyhýbat spetznovským hlídkám.

„Tyhle zrůdy mají špehy. Vědí, kdy a kde naši vojáci hlídkují, a útočí na nechráněná města a vesnice. Unášejí muže, ženy a děti a dělají jim strašné věci jako na videu,“ řekl Zacharov.

Na videu, jehož kousek byl ukázán zpravodajskému serveru Real Raw News, je vidět ukrajinský voják, který mačetou usekne křehké ženě ruku v lokti. Žena křičí, zatímco ji dva vojáci přitisknou k zemi a pahýl její ruky se na zemi rozlévá karmínovou krví. „Ty vse odno staryy,“ neboli „Stejně jsi stará,“ říká voják a pak jí usekne hlavu.

Ve druhém úseku byl ke každé mužské končetině přivázán kůň a rozběhl se různými směry. Ukrajinští vojáci se při trhání muže bouřlivě smějí.

Ve třetím filmu nutí vojáci ruské civilisty přejít přes minové pole. Jeden muž odmítne a je střelen do obličeje. Druhý muž nervózně vstoupí na pole, udělá dvanáct kroků a exploduje. „Perekhreshchuyeshsya i ydesh dodomu,“ neboli „Můžeš jít domů, když se ti podaří přejít,“ říká voják chlapci, který vypadá asi na jedenáct let. Chlapec úspěšně přejde pole a je mu řečeno: „Vezmeme tě domů.“ Voják obratně vstoupí na pole – zřejmě zná cestu – a získá prst od muže, který byl rozmetán. Vloží si prst do úst, přežvýká ho a spolkne. „Chutnají dobře,“ říká.

Zakharov se domnívá, že tyto příhody se staly běžnými.

Stejně znepokojivé je, že 10. horská útočná brigáda je nyní vyzbrojena zbraněmi americké armády M16A3, M27 a XM7 a vozidly Bradley IFV a transportéry pěchoty Stryker – a používá je k terorizování nevinných ruských občanů.

„Za to může váš falešný prezident a prase Zelenskyj,“ řekl Zacharov. „Biden dává Zelenskému miliardy a miliardy a miliardy dolarů a válečné stroje Zelenskému a ten je pak používá k zabíjení nevinných, ne k boji s námi na bojišti. A vaše západní média nic nepíší, protože jsou spoluviníky, ale dělají samé veletoče o Izraeli a Hamásu, zatímco člověk, kterého Biden financuje, páchá válečné zločiny na našich občanech,“ dokončil vášnivě.

Dodal, že ukrajinská armáda zanechala nespočet dětí sirotků. V jedné vesnici se v nevyhovujících botách a se zablácenými obličeji prohánějí skupinky po padesáti a někdy i po sto lidech a houfně se vrhají na každého, o kom si myslí, že má sousto jídla. Někdy Ukrajinci děti unášejí, jindy je nechávají, aby se o sebe postaraly samy.

„Tohle musí přestat. Nebýt vašich amerických peněz, Zelenskyj by nemohl vést svou tajnou válku proti našim lidem. Je to velmi zlé,“ řekl Zacharov.

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
Odebírat
Upozornit na
8 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře