Šéfka zvolená Bidenovým režimem do čela nové dezinformační komise tvrdí, že chce mít moc manuálně upravovat tweety lidí, aby byly politicky korektnější.

Nina Jankowiczová na velkém setkání uvedla, že chce, aby „důvěryhodným ověřeným lidem“, jako je ona, byla udělena plná autorita nad tím, co lidé zveřejňují na internetu, aby se sociální média více podobala Wikipedii.

Jankowiczová se domnívá, že je perfektní kandidátkou na kontrolu a přetváření tweetů lidí, protože, „je ověřená“, jak sdělila ostatním účastníkům hovoru v Zoom, z nichž někteří měli zakryté dýchací cesty, ač byli v místnostech úplně sami.

Každý, kdo na Twitteru vyjádří názor, se kterým Jankowiczová nesouhlasí, by měl svůj přístup k účtu předat vládním úředníkům. Takové názory by také „neměly být ověřovány“, říká Jankowiczová, protože „nejsou důvěryhodné“.

„Takto prověření lidé mohou v podstatě začít upravovat Twitter stejným způsobem, jakým je editována Wikipedie, a přidávat kontext do určitých tweetů,“ zněla přesná slova Jankowiczové během hovoru.

Jankowiczová: Christopher Steele, šiřitel dezinformací ohledně dokumentací Clintonové, je „dezinfo-expert“

Jankowiczová pak během výzvy uvedla „nepolitický“ příklad typu tweetu, který chce mít pravomoc změnit: tweet prezidenta Donalda Trumpa o podvodech na voličích ve volbách v roce 2020.

„Někdo by k tomu mohl přidat kontext z jednoho z 60 soudních procesů, které prošly soudem, nebo něco, co řekl volební úředník v některém ze států, třeba váš ministr zahraničních věcí na jeho tiskových konferencích, něco takového,“ prohlásila Jankowiczová k tweetu.

„Přidávání souvislostí tak, aby lidé měli úplnější obrázek než jen individuální tvrzení na tweetu.“

Jak už mnozí naši čtenáři dobře vědí, Twitter už léta lepí varovné nálepky „dezinformací“ na tweety, s nimiž jeho zaměstnanci nesouhlasí. Trumpa dokonce zcela vykopli z platformy za to, že tweetoval věci, které rozčilovaly zaměstnance Twitteru a další liberály, kteří platformu Twitter využívají.

Jankowiczová chce vše posunout o krok dál tím, že umožní lidem, kteří touží po moci, jako je ona, převzít účty lidí na sociálních sítích a změnit příspěvky, které tweetují nebo sdílejí.

Uvědomte si, že Jankowiczová je samozvaným nepřítelem svobody slova a prvního dodatku ústavy Spojených států. Veřejně prohlásila, že ze svobody slova „má osypky“ a že laptop Huntera Bidena neexistuje, navzdory spoustě důkazů, že existuje a obsahuje usvědčující informace o režimu a jeho partnerech.

Vtipně Jankowiczová uvedla Christophera Steeleho, nechvalně proslulého dezinformátora „peegate“ dokumentace, financovaného Clintonovou kampaní, jako „experta“ na dezinformace. Možná tím myslí, že je expertem na šíření dezinformací?

„Je to docela děsivá záležitost, a můžete se vsadit, že pokud Bidenovo Ministerstvo pravdy projde, bude mít tuto pravomoc,“ napsal kdosi na serveru Summit.news o hrozbě, že Jankowiczová si skutečně splní svůj sen o tom, že bude policií sociálních médií.

„Ministerstvo pravdy chce také moc nad gaslightingem. Zajímavé,“ napsal další.

„Každopádně si myslím, že jí úplně nedochází, že webovou stránku Twitter nevlastní. Pokud chce Jankowiczová opravdu editovat příspěvky ostatních, pak by měla odejít z vlády a založit si vlastní webové stránky.“

Jiní poukazovali na to, že tak jako mnoho lidí v dnešní době, i Jankowiczová trpí syndromem šíleného oka. Když člověk sleduje, jak mluví, nemůže nenabýt dojmu, že ta žena patří do nějakého ústavu, nikoli do vlády.

Přeložila j. | Zdroj: Natural News

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.