…..prosím o pozornost, nejsou to jenom momentální rizika očkování, ale jak jsme před několika dny psali, jedná se pravděpodobně o ďábelské pokusy s opožděným účinkem, který může být pro každou lidskou bytost devastující….

01:54

Zmíněný článek najdete právě ZDE.

 

Úsměvný článek iDnes, kde se opatrně přiznává, že čím dál víc lidí se odmítá očkovat. Dokonce tam zmiňují i prezidenta Trumpa, který také vyjádřil jisté pochybnosti.Článek se snaží důsledně posílit oslí můstek mezi tzv. populismem politických stran a nechutí dát se očkovat. „Hluboká nedůvěra k elitám a odborníkům ze strany okrajových a vyloučených částí obyvatelstva„, cituje jakási studie. Haha. A nenapadlo autora studií, že ta hluboká nedůvěra má racionální jádro? Že se množí důkazy o zrádcovství tzv. elit a jimi placených „odborníků“?

Tak co s tím bude Big Pharma dělat? Nepochybují o tom, že chamtivost a hrabivost koncesionářů a správních rad Big Pharma něco vymyslí.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/ockovani-vakcinace-oc…

Zdroj: http://www.zvedavec.org/vezkratce/16129/

Jeden nedávny fakt žumpoidný článok na idnes:

KOMENTÁŘ: Odmítači očkování jsou jako teroristé, ktorý však v sebe mal takýto zaujímavý citát: „Přesto očkování odmítá stále více rodičů. Podle některých odhadů je to u nás u nejmenších dětí skoro třetina.“

Riziká očkovania. Krátke zhrnutie kapitoly o očkovaní z knihy Doba Jedová 21 otázok o očkovaní, na ktoré vám nie je dovolené sa pýtať A ako som už písal v predošlých diskusiách, v spojení s vakcínami sa prevalilo viacero škandálov, kedy boli masovo používané vakcíny kontaminované smrteľnými infekciami: HIV, SV40 (rakovina), pandemické kmene chrípky, mykoplazmy (chronický únavový syndróm), sterilizačné antigény spôsobujúce potraty a neplodnosť atď

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.