V komunitě na síti Reddit odhalil filantrop a miliardář Bill Gates svůj plán použít „digitální certifikáty“ k identifikaci těch, kteří byli testováni na COVID-19.

Spoluzakladatel Microsoftu Bill Gates chce uvést na trh implantabilní kapsle pro člověka obsahující ‚digitální certifikáty‘, které umožní ukázat, kdo byl testován na koronavirus a kdo byl proti němu očkován.

64letý průmyslový magnát a v současnosti druhý nejbohatší člověk na světě to včera (15.4.2020) prozradil na síti Reddit, ‚Ask Me Anything‘ (Zeptej se mě na cokoliv), kdy odpovídal na otázky týkající se koronavirové pandemie COVID-19.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Gates reagoval na otázku, jak budou moci podniky fungovat při udržování sociálního odstupu: „Budeme mít nějaké digitální certifikáty, které budou ukazovat, kdo se v poslední době zotavil nebo byl testován, a budeme-li mít vakcínu, tak i kdo ji dostal.“

„Digitální certifikáty“, o nichž Gates hovořil, jsou humánně implantabilní „quantum-dot tatoos“ (kvantová tetování / tetování na základě kvantových teček), na kterých vědci z MIT (Massachusettského technologického institutu) a Riceovy univerzity pracují jako na způsobu pro vedení záznamů o očkování. Bylo to loni v prosinci, kdy vědci z obou univerzit odhalili, že na těchto kvantových tetováních pracují, protože se na ně Bill Gates obrátil s řešením problému identifikace těch, kteří nebyli očkováni.

Tetování na bázi kvantové tečky spočívá v použití rozpustných mikrojehel na bázi cukru, které obsahují vakcínu a fluorescenční „kvantové tečky“ na bázi mědi, vložené do biologicky kompatibilních mikrokapslí.

Poté, co se mikrojehly rozpustí pod kůží, zanechají zapouzdřené kvantové tečky, jejichž vzorce jsou snadno čitelné a umožní identifikovat podávanou vakcínu.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Tetování Quantum-dot bude zřejmě doplněno o další počin Billa Gatese nazvaný ID2020, což je ambiciózní projekt Microsoftu, který má vyřešit problém více než 1 miliardy lidí, kteří žijí bez oficiálně uznávané identity. ID2020 přichází s řešením prostřednictvím digitální identity. V současné době je nejrealizovatelnějším způsobem implementace digitální identity buď prostřednictvím chytrých telefonů, nebo mikročipových implantátů RFID. Druhý ze jmenovaných bude pravděpodobnější Gatesův přístup k řešení, a to nejen kvůli proveditelnosti a udržitelnosti, ale také proto, že už přes 6 let Gatesova Nadace financuje další projekt, který zahrnuje mikročipové implantáty pro člověka. – (zdroj: Bill Gates will use microchip implants to fight coronavirus)

|U| „TADY BILL GATES“

Bill Gates zobrazil na své cedulce znamení tohoto matematického symbolu, který se používá pro výpočet absolutní hodnoty reálného čísla: |x|.

Proč Bill Gates použil tento symbol obklopující písmeno „u“ na své ručně psané cedulce? |u| (z angl. you, česky ty / vy)

Než budeme pokračovat, porozumějme tomu, co absolutní hodnota vlastně znamená:

V  matematice označuje pojem absolutní hodnota čísla x nezáporné reálné číslo, které lze chápat jako velikost či vzdálenost čísla od nuly. Konkrétně |x| = x pro kladné x, |-x| = x pro záporné x a |0| = 0. Například absolutní hodnota čísla 3 je 3 a absolutní hodnota čísla −3 je také 3.

Jednoduše řečeno, absolutní hodnota reálného čísla je jeho skutečná vzdálenost od nuly.

Bill Gates použil na ručně psané ceduli symbol absolutní hodnoty obklopující písmeno „u“: |u|.

Pojedení ze stromu poznání dobra a zla vyústilo v systém, kdy je dobré „u“ a zlé „u“ v jednom hostitelském těle.

 

Ježíšovým cílem bylo usmířit zlé „u“ a dobré „u“ na kříži (zde „u“ ve významu já, ego), učinit mír ze dvou protichůdných energií tím, že stvoří vás, nového člověka.

Bill Gates právě oznámil opak, |u| znamenající pouze absolutní hodnotu „u.“

Zároveň prozradil své plány na „uvedení implantabilních kapslí pro člověka, které obsahují „digitální certifikáty“, které umožní ukázat, kdo byl testován na koronavirus a kdo proti němu byl očkován.“

 

[wp_ad_camp_2]

 

Podle biblického proroctví o Zjevení 13: 16-18 je humánně implantabilní mikročip označením šelmy.

Takže už žádné dobré „u“ a zlé „u“ v systému hostitelského těla, pouze zlé „u“ zaprodáním duše Satanovi, když přijmete označení bestie – „humánně implantabilní kapsle“, které mají být vloženy do vakcín navržených Billem Gatesem.

Satan právě prostřednictvím Billa Gatese oznámil, že už nechce naprosto žádné dobré „u“ (křesťany – ovce, které následují Ježíše). Chce, aby mu každý prodal svou duši. A COVID-19 je velkým tlakem na to, aby se mikročipová značka šelmy potají široce rozvinula ve jménu „záchrany světa“ skrze vakcínu COVID-19 podle Nového světového řádu.

Skutečný význam COVID-19

Vymývají dobré „u“ ze systému a používají COVID-19 pro rozvinutí označení šelmy. Pamatujte, že oficiální název koronaviru je COVID-19 a znamená:

C = 3 = Abaddon (místo zkázy). OVID = ovce. 19 = porážka.

(Viz: COVID-19 – význam oficiálního názvu koronaviru)

Buď přijmete mikročipovou značku šelmy a absolutně se stanete jedním z nich (otrokem Nového světového řádu Satana / Abaddona), nebo se připravte na porážku jako ovce.

Dobré U, zlé U = duální systém V x V 

Pojedení ze stromu poznání dobra a zla v rajské zahradě vyústilo v systém, kde dobré „u“ i zlé „u“ se nachází v jednom hostitelském těle, a tento duální systém vznikl s narozením heteropaternálních superfekundačních dvojčat Kaina a Abela.

 

Kain byl Satanovo dítě a Abel Adamovo dítě. Pamatuj, Kain zabil Abela: Kain Abel, Cainabel, Cannibal!

Systém má kanibalskou povahu, neboť zlé „u“ se snaží konzumovat dobré „u“.

Tento systém dobrého „u“ a zlého „u“ je zobrazen i římskými čísly V x V, což znamená 5 x 5, a objevuje se jako písmeno W („double you“).

V Matouši 12:25 řekl Ježíš: „Každé království rozdělené samo proti sobě je přivedeno k zániku“ a my jsme to rozdělené království, které se skládá z dobra a zla.

Lidský úděl je království rozdělené na dobro a zlo, které je zachyceno v tomto dvojím systému protichůdných energií.

 

Červená krev byla okysličena. Když byla odkysličena, je tmavší, což vysvětluje podobu modré krve.

Červená krev představuje Abela, dítě Adamovo, duchovně oživující. Modrá krev představuje Kaina, dítě Satanovo, duchovně zabíjející.

Systém dvojčat V x V je kanibalský, jeden vysává život z druhého jako upír.

 

„Ale v Kristu jste se nyní vy, kdysi vzdálení, stali blízkými pro Kristovu prolitou krev. Neboť v něm je náš mír, on dvojí spojil v jedno, když zbořil zeď, která rozděluje a působí svár.“

Bill Gates dokonce polovinu W zakryl prsty a ukázal tak jen jedno véčko:

Nepřítel právě použil jednu ze svých nejvlivnějších postav na tomto světě, Billa Gatese, aby oznámil, že je čas pro jediné absolutní zlo (eVil), které by mělo hostitelské orgány na této zemi plně pod kontrolou. Je na čase vyhladit vše, co je dobré, a ponechat jen absolutně zlé „u“.

Taylor SWIFT – DOUBLE „U“ PÓDIUM

Zde je jeden z příkladů systému „double You“, který se objevil na pódiu zpěvačky Taylor Swift v jejím hudebním videu „What You Made Me Do“.

Existuje tolik překvapujících důkazů o dvojitém systému „u“ ze světa, v němž žijeme, že by z toho mohl být nekonečný článek.

WUHAN LAB – stejné logo jako RESIDENT EVIL

Zde je něco, co už není náhoda

Laboratoř RLSW ve Wuhanu, odkud údajně pochází biologická zbraň COVID-19, má naprosto stejné logo jako videoherní série Resident Evil.

Zápletkou v celé herní sérii Resident Evil je, že byla uvolněna biotechnologická zbraň, která mnohé mění v zombie a hrozí vyhubení celého lidstva…

Nepřijímejte značku šelmy a nezaprodejte svou duši peklu.

Přeložila Jena | Zdroj: BINews

Je to zdánlivý paradox, když Gates před několika lety mluvil o depopulaci planety a nyní chce „zachraňovat“ svět. Jenže dnešní „zachraňování“ je de facto převlečená DEPOPULACE! Ovšem můžeme být v klidu, Gatesovi plány zůstanou jen teorií. I když, už se našlo několik šílenců, kteří se nechali „očkovat“ proti COVID. Jedna Angličanka musela vyvracet zvěsti o tom, že je po vakcinaci již mrtvá.

Navíc, roušky byly dříve znakem otroků.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.