Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Starý finanční systém dosáhl svého konce
  Starý finanční systém dosáhl svého konce

  Starý finanční systém dosáhl svého konce

 • Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin
  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

 • Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji
  Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji

  Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji

 • Nizozemsko utratilo v letech 1995 až 2019 za migranty přes 400 miliard euro
  Nizozemsko utratilo v letech 1995 až 2019 za migranty přes 400 miliard euro

  Nizozemsko utratilo v letech 1995 až 2019 za migranty přes 400 miliard euro

Související zprávy

 • Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká
  Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká

  Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká

 • Dnes v noci se mi zdál sen. Pro mnohé děsivý, ale naštěstí to byl jenom sen. Snad…..
  Dnes v noci se mi zdál sen. Pro mnohé děsivý, ale naštěstí to byl jenom sen. Snad…..

  Dnes v noci se mi zdál sen. Pro mnohé děsivý, ale naštěstí to byl jenom sen. Snad…..

 • Dnes v noci se mi zdál sen. Byl to můj sen. Skutečnosti dokazující, že Prigožin pravděpodobně žije
  Dnes v noci se mi zdál sen. Byl to můj sen. Skutečnosti dokazující, že Prigožin pravděpodobně žije

  Dnes v noci se mi zdál sen. Byl to můj sen. Skutečnosti dokazující, že Prigožin pravděpodobně žije

 • Další geniální multidimenzionální šach Prezidenta putina
  Další geniální multidimenzionální šach Prezidenta putina

  Další geniální multidimenzionální šach Prezidenta putina

Marného okénko 29.04.2020. Politici-chaotická situace ve všech státech. Nastal zlom

…..připravte se na další dny, budou asi dosti hektické. Uvidíme…..

00:05

ITÁLIE

V italském parlamentu byla roztržka mezi Giuseppe Contem a opozicí. Opozice obviňuje Conteho za totální katastrofický stav, který v Itálii svými nařízeními vydal a způsobil. Ekonomiku dle opozičních názorů nemůže už postavit na nohy. Lídři se v parlamentu také domluvili na podání trestního oznámení za zavedení naprosto protiprávních opatření při stavu nouze. Počet úmrtí na Coronavirus je podle nich naprosto směšné malé číslo oproti zveřejněným nesmyslným počtům, které nechal vyhlásit.  Lidé sice zemřeli, to je pravda, ale dle lékařských zpráv to bylo díky dlouhodobým chorobám a selháním orgánů. Nikoliv covid-19.

Jeden vysoký právní zástupce chce Conteho žalovat za vlastizradu…..

Situace se mezi lidmi neustále vyhrocuje a začíná být napjatá situace mezi obyvatelstvem…. Když si na YouTube zadáte výraz „anti-lockdown protesters“, zjistíte, že se lidé bouří na mnoha místech planety.

 

[wp_ad_camp_2]

 

JALTSKÁ KONFERENCE

Konference na Jaltě se má letos uskutečnit mezi 8.5. až 10.5.2020 a bude rozhodující pro dění na celé planetě Zemi (v Hotelu Země).

Zúčastní se jí jako hlavní členové: Prezident Vladimí Putin, Prezident Trump, Prezident Xi a britský premiér Boris Johnson. Francouzského prezidenta Makrona pozvali také, ale do rozhovorů nebude moci zasahovat. Nebo jen okrajově.

10:54 Oprava: Promiňte, zapomněl jsem napsat prezidenta Xi, za to se omlouvám a děkuji za připomenutí v komentech. Jo chybička se někdy vloudí….

Hitler-Merkelová se snaží také přijet na Jaltu, ale je otázka, jestli jí to bude dovoleno. V případě, že by ji dovezli na Jaltu, nebude smět zasahovat do těchto rozhovorů ani slovem.

Má být podepsána mírová smlouva. Za Německo ji bude muset podepsat někdo z rodiny vládců před vypuknutím WWI. Je jasné, že to bude jeden z následníků tohoto rodu, ale zatím se neví, kdo bude zmocněn…..

Po podpisu bude navždy EU, dle našeho informátora, minulostí.

ROUŠKY

Jak jsem včera v okénku napsal, v internetových švýcarských novinách Legitim.ch se objevil článek o možné kontaminaci glyfosátem, či podobnou složkou od firmy MONSANTO. Dnes odpoledne jsme sehnali v Sionu a Zermattu několi roušek v různých obchodech. Máme zájem zjistit v laboratoři, co je na tom pravdy a jestli se informace o kontaminaci zakládá na pravdě. Odvezli se zabalené do laboratoře a snad zítra by měly být výsledky.

Proto zatím všem doporučuji, když vyjdete na veřejnost a musíte mít roušku, zakryjte si ústa a nos šálem. Dbejte na to, aby tkanina byla co nejvíce řídká a dát jenom jednu vrstvu. Pro ty, co se bojí pokuty…..   Až zjistíme, dáme vědět.

 

[wp_ad_camp_2]

 

EVROPA A AKCE SHAEF

Sledujte prosím mapu zemětřesení, která se v nenormálním počtu dnes objevují po celé Evropě. A to od 2 do 30 kilometrů, kde se objevují nepřirozená zemětřesení. Nenechte se prosím zastrašovat médii, že na vše je již pozdě, vyčkejte, než Vám bude řečena pravda. Není vyloučeno, že to bude právě nová televize CNN Prima, která asi bude v rukou SHAEF a začne vše odkrývat. Nevím jistě, ale je to možné. Věznění lidí doma bez jakýchkoliv práv je trestuhodné.

NĚMECKO – LEDY SE PROLAMUJÍ

Zajímavá zpráva byla v dnešních německých novinách Bild Zeitung, které už nikdo nečte. Zároveň se dostala na veřejnost přes Axel Springer vydavatelství.  Tak odedneška je lidé zase začnou číst. Naprosý průlom. NĚCO VELKÉHO SE V NĚMECKU DĚJE. Asi pro spící ovce musí být probuzení pomalé…..

Bylo všeobecně dáno ve známost, že vydavatelství, které udává trend v Německu a „řídí masy lidí,“ dle jejich článků a úvah, koupil jeden americký miliardář a zároveň dobrý přítel Prezidenta Trumpa. Vědí, jak na to, a zřejmě se veškeré FAKE NEWS publikované dnes MSM zcela otočí, protože směr bude udávat vydavatelství, které bylo před krachem. Nyní se nachází ve správných rukou. Je to skutečně vynikající zpráva.

 

[wp_ad_camp_2]

 

„Kancléřka“ je tímto z velké části odstavena.

Zde hovoří přímo šéf deníku BILD Julian Reichelt (video v němčině), který ostře zkritizoval celou vládu zodpovědnou za celoplošnou katastrofu v Německu.  POZOR! VYSTUPUJE VEŘEJNĚ!!! Ostře zkritizoval MADAMME HITLER MERKELOVOU, která dle jeho slov pořádá slovní ORGIE, kterým stejně nikdo nerozumí a sama je neumí vysvětlit, proč dělá to či ono. Tvrdě kritizoval (nepřímo) MERKELOVOU, že ona je odpovědná za životy vojáků padlých v Afghánistánu. Tak zde asi nastal naprostý obrat!!!!!

Rovněž tak prohlásil, že nechala obětovat kompletně celý německý výrobní systém, hlavně průmysl, a střední vrstvu za nepodložená a naproto vyvrácená fakta o Coronaviru.

Podívat se na video v němčině můžete zde

Některé nepohodlné alternativní zdroje byly v Německu dnes vypnuty.

Možná vše souvisí i s televizí Prima CNN, která asi také vše v Česku obrátí naruby. Necháme se překvapit.

EVROPA – ZÁHADNÉ VÝPADKY INTERNETU A ELEKTRICKÉ SÍTĚ

Včera se po celé Evropě odehrály zajímavé výpadky jak internetu, tak elektrické sítě. V některých částech zemí byl výpadek elektrické energie krátkodobý, jinde zase delší. Zajímavé je, že vše začalo včera ráno v Plzni. Zdroj o výpadku internetu najdete ZDE.

 

[wp_ad_camp_2]

 

PRO VŠECHNY, KTEŘÍ NEVĚŘÍ –  PRAVDY O TUNELECH

V níže uvedeném filmu máte možnost si vyslechnout dívku, která byla prodána matkou v útlém věku do spárů CIA a FBI na sexuální otroctví. Žila v tunelech u Las Vegas, o kterých nyní vypovídá a sděluje lidem, jak je to všechno šílené. Byla denně 10 krát až 50 krát znásilněna. Její sestra tam byla taky, tu ale zavraždili. Ta neměla takové štěstí. Dívku potom transportovali do EU a jiných států jako dítě a zde se odehrávalo to stejné.

V této akci jedou soudci, policisté, politici, tajné služby a veškeré zrůdné organizace babylónské.

Ve filmu se také dozvíte, jak si takové děti tento zločinecký a zrůdný aparát značkoval, a kde je otetoval jako „dětské prostitutky.“ Odporné, jak někdo s dětmi takto může zacházet…..

Máte možnost dle její výpovědi, si najít další videa o tunelech a utrpení v nich. Dívka děkuje všem statečným lidem, kteří se podílejí na záchranných akcích dětí. Jinak nemám slov…..

Na video se můžete podívat v angličtině ZDE.

ŠVÝCARSKO – Všechny separátně v neprodyšných sáčcích

Dnes dopoledne jsem byl na letišti v Sionu. Dostal jsem zde několik roušek na prozkoumání, jestli nejsou infikované. Byly mimo jiné také roušky z Ruska, Číny a jiných zemí. Všechny separátně v neprodyšných sáčcích. Uvidíme co v nich bude. Jakmile budou výsledky, dáme vědět.

Ale kvůli tomu jsem nepsal tento koment. Daleko důležitější věc. Na letišti jsem se setkal s vojáky. Když jsem šel kolem nich, všiml jsem si, že mají na levém rukávu znak SHAEF, což mně potěšilo a usmíval jsem se. Když to jeden voják zpozoroval, usmíval se také a pokýval hlavou…..

Je tedy jasné, kam se celá EU odebírá. Vzhůru do konstruktivních časů…..

Královská rodina v Anglii

Poslechněte si prosím obvinění, které bylo před mnoha lety uvaleno na královskou rodinu v Anglii. Kolik lidí stihli zavraždit od té doby?????

Zde máte možnost vyslechnout 5 minutové video

tm komentuje

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
348 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře