Předpokládám, že čtenáři, kteří se dostali až k tomuto článku, jsou již dostatečně uvědomělí a tedy není nutné, abych vysvětloval, jak je to s historií mafiánů stojících za oponou a jejich touhou zavést jedinou světovou měnu. (Pokud ještě nerozumíte tomu, co je cílem globalizačního bankovního impéria a nemáte ponětí o nadcházejícím kolapsu světového měnového systému, jste asi 5 000 článků pozadu.)

[wp_ad_camp_2]

Začíná být čím dál více jasné, že Bitcoin je výtvorem NSA, který byl zaveden jako „normalizační“ experiment, jehož účelem je veřejnost přimět, aby si zvykla na digitální měnu. Jakmile toho dosáhne, budou fiat měny (měny s nuceným oběhem) uměle vyhlazeny v důsledku zinscenovaného kolapsu dluhového systému a následně nahrazeny vládou schválenou kryptoměnou. Všechny transakce a digitální peněženky tak budou volně přístupné zraku západních vlád.

 

Matematici NSA naplánovali zavedení „digitální hotovosti“ již před 20 lety

O jaké důkazy se toto tvrzení opírá? Nejprve se podívejte na dokument s názvem „Jak vytvořit mincovnu: Kryptografie anonymních elektronických peněz.“ Tento dokument, který mimochodem vyšel v roce 1997 – ano, před dvaceti lety – podrobně popisuje celkovou strukturu a funkci kryptoměny jménem Bitcoin.

Kdo je jeho autorem? Snažte se nebýt v šoku, až se dozvíte, že jeho tvůrci jsou „matematičtí kryptografové z Národní bezpečnostní agentury, konkrétně z Úřadu pro výzkum a technologii v oblasti bezpečnosti informací.“
[wp_ad_camp_2]

Jinými slovy, NSA naplánovala klíčové prvky Bitcoinu dlouho předtím, než Bitcoin reálně vznikl. V tomto dokumentu je podrobně popsána většina protokolů Bitcoinu, včetně technik pro ověřování podpisu, které eliminují padělané kryptomince pomocí ověřování transakcí a několika dalších prvků, které podporují anonymitu a bezpečnost transakcí. Dokument dokonce poukazuje na zvýšené riziko praní špinavých peněz, což je s kryptoměnou poměrně snadné. 

Ačkoli Bitcoin do této struktury přidává těžení a sdílený systém autentizace transakcí typu blockchain peer-to-peer, je jasné, že NSA se zabývala kryptoměnami dlouho předtím, než se uživatelé o tomto pojmu vůbec dozvěděli. Všimněte si také, že jméno osoby, které se připisuje vynález Bitcoinu, je Satoshi Nakamoto, který je mimo jiné známý i tím, že si pro sebe jeden milion Bitcoinů vyhradil. Milióny článků a on-line diskuzí identitu Satishiho Nakamoto zpochybňují a některé příspěvky dokonce tvrdí, že spolupracuje s NSA. Další pravděpodobné vysvětlení však spočívá v tom, že Satoshi Nakamoto ve skutečnosti je NSA, což znamená, že buď pro ni pracuje, nebo je loutka vytvořená proto, aby poskytla záštitu tohoto velkolepého experimentu.

 

NSA napsala kryptografickou hašovací funkci, která Bitcoinu slouží k zabezpečení všech transakcní

Vedle skutečnosti, že NSA vytvořila technický dokument o kryptoměně dlouho před Bitcoinem, je také tvůrcem haše SHA-256, na kterém závisí každá transakce Bitcoinů na světě. Jak vysvětluje článek The Hacker News: „Integrita Bitcoinu závisí na hašovací funkci zvané SHA-256, která byla navržena NSA a publikována Národním institutem pro standardy a technologie (NIST).“

Článek dodává:

[wp_ad_camp_2]

Za předpokladu, že NSA s funkcí SHA-256 provedla něco, co neměl šanci zjistit žádný externí výzkumník, mohla si tímto způsobem agentura zaručit schopnost, pomocí důvěryhodných a zjistitelných akcí, falšovat transakce. Skutečně děsivé však je to, že někdo najde způsob, jak nalézt v SHA-256 kolize, aniž by musel použít brute-force útoky či spoustu hardwaru, a poté převezme kontrolu nad sítí.“ Sdělil výzkumník v oblasti kryptografie Matthew D. Green z Johns Hopkins University.

Jinými slovy, jestliže má hašovací funkce SHA-256, vytvořená NSA, zadní vrátka umožňující prolomit šifrování, znamenalo by to, že NSA má možnost krást Bitcoiny od kohokoli a to kdykoli se jí zachce. Tento článek, jehož autorem je Mohit Kumar, dochází k záhadnému závěru: „Dokonce i dnes je příliš brzy činit o Bitcoinu závěry. Možná byl již od prvního dne navržen jako nástroj, který má pomoci udržet kontrolu nad světovými peněžními zásobami.“

Tímto prohlášením Kumar vskutku trefně narazil na cíl, který se za Bitcoinem skrývá: Zmocnit se kontroly nad peněžními zásobami světa. Jakmile se systém fiatové měny rozpadne, bude nahrazen systémem s jedinou digitální měnou kontrolovanou globalisty.

[wp_ad_camp_2]

Pokračování

Překlad: raja, Zdroj: 1

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.