…..pokračujeme v napínavém dešifrování zprávy, která byla zveřejněna pro vidoucí. Pokud jste nepřečetli Díl 1 a Díl  2, nemá cenu číst pokračování….

08:54

Zde najdete Díl 1

Zde najdete Díl 2

[wp_ad_camp_2]

15. Obrázek

Poseidon a jeho vidle.

Jak jsem uvedl na konci minulého příspěvku:

Tento obrázek neznamená nic jiného, než následující výrok: Všechno co v symbolech bylo uvedeno a bude uvedeno, bude tlačeno největší energií a silou, aby se dané USKUTEČNILO. Jak tedy vidíte, máme nyní velkou naději…..

Děkuji za komenty v předešlém článku. Ano máte částečně pravdu, že by se mohlo jednat o bohyni Athénu. Samozřejmě, že jsou vidět ženská prsa. Helmu, kterou má emotikon na hlavě, ale není od bohyně Athény. Také se v její pravé ruce nenachází její obranný štít. Vždy ho nosila se symbolem slunce a dobra. Také Poseidonovy vidle, na které jsem tím mířil, nikdy nenosila.

Ochranný štít znázorňuje terč a „trefu do černého“. Aby se předurčené splnilo. Zde má lidstvo právě velkou naději, byla nám tím naznačena.

[wp_ad_camp_2]

Poseidonovy vidle představují písmeno E na tyči. Znamenají ohromnou moc pravé intuitivní části mozku a výkonnou sílu tohoto světa.

Byla zneužita určitými spolky, které symbolicky a následně i fyzicky díky tajnému vědění zotročily lidstvo.

Jedná se zde o pouhá 4 znamení, která se proměnila ve znamení tří písmen. Málokdo věděl, co to je a používá se to po celý den po celém světě a je ve všech jazycích stejné.

Jedná se o písmeno bratrství hada, a sice S

Potom o sílu Poseidonových vidlí a sice E

A symbol ženy, který je následující 

A symbol muže, který je následující 

Žena a muž splynuli v jedno a sice v písmeno X. Tím bylo dokonale zotročeno lidstvo, aniž by to tušilo.

Jedná se o slovo SEX, kterým bylo lidstvo zotročeno…..

Bratrství hada maximální energií a silou působí na ženy a muže.

[wp_ad_camp_2]

Obrázek 16.

Všechna primitivní dopravní zařízení k uskutečnění cest po vodě i po souši, ať už s motorem nebo bez, zde končí. I elektroauto má vytažený kabel ze sítě.

Dvojité lyže a dvojité hůlky znamenají, abychom dali pozor na dvojitou dualitu. Týká se to celého světa včetně Japonska, které je zde znázorněno zapadajícím sluncem (země vycházejícího slunce).  Žlutý symbol by byl příznivější. Barva dalekohledu směrem od Japonska k bílému domu znamená, že Japonsko přestává hledět na pokyny z Ameriky a začíná si jít svou vlastní cestou, bude také osvobozeno z područí USA.

[wp_ad_camp_2]

Obrázek 17.

Těžba ropy v Americe tím pádem končí a velké zisky z tohoto obchodu taktéž. Nacházíme se na rozcestí, ke kterému vedly dvě cesty (symbol ropné věže stojí na jakoby trojúhelníku a celý symbol je podobný písmenu T. T vždy ukazuje možnost dvou cest.) Přichází doma nových technologií, které mají být lidstvu konečně zprostředkovány po odstranění chazarské mafie. Tato zařízení nebudou pracovat na bázi mechanické a explozivní  energie, ale budou ovládány myšlenkami pravé mozkové hemisféry a volnou energií.

Pro vysvětlení zmíněných technologií vydáme jako vsuvku dodatečný článek s ukázkami a symbolikou, které už nám byly poskytnuty. Domestikovaní lidé si je však neuměli vysvětlit, nebo jim nevěnovali dostatečnou pozornost.

pokračování…..

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.