Oznámil jsem rozmístění vojenských sil v centrech měst, včetně komanda 10. horské divize a 1. námořní divize (10. hora_1st Marine_CPSD_Marine_QVIR), která je součástí 6. flotily (Atlantické letky).

http://clearlook.unblog.fr/2021/01/07/le-chant-des-coyotes/

Tyto síly jsou v současné době rozmístěny v Kalifornii při operacích zatýkání uprostřed noci s 13 divizemi americké armády, které po dobu 4 dnů převzaly plnou kontrolu nad státem, aby zatkly elitu.

Síly přítomné v Los Angeles shromáždily v noci z 12. na 13. února 2021 kolem 3 000 vysoce postavených osob seskupených v 28 centrech Los Angeles a okolí.

Použitá metoda je téměř vždy stejná: Během dne dochází k řadě zatčení v domovech nebo na pracovištích zatčených osob.

[wp_ad_camp_2]

 

Tito lidé jsou poté seskupeni v budovách nebo na městských volných prostranstvích (parkovištích atd.), kde je v noci nenápadně vyzvednou vojenské vrtulníky, které je během několika sekund shromáždí na odbavovací plochu.

Tento překvapivý postup je dán bezpečnostními omezeními, protože tito lidé mohou být buď zastřeleni svými přáteli, aby nemluvili, nebo mohou být osvobozeni komandem žoldáků, která jsou ve velkém počtu k dispozici iluminátským elitám.

Pokud tato rizika neexistují, například ve městě zcela ovládaném armádou (jako Washington DC), jsou pozemní vozidla (autobusy nebo vězeňská vozidla) používána k převozu vězňů na vojenská letiště, kde je letadla odvezou na Guantánamo nebo Castle Rock 7 (dříve Area 51) v Nevadě.

V přiloženém videu je protiteroristický výcvikový manévr provedený v Los Angeles uprostřed noci v únoru 2019 speciálními jednotkami USA. Navzdory špatné kvalitě má toto video tu výhodu, že vám ukáže standardní postupy pro bezpečné zajištění velké skupiny lidí během několika sekund. Tady komandům NightHawk (nenápadná a tichá verze Black Hawk určená pro speciální síly) předcházejí lehké primární útočné vrtulníky chránící a přivádějící speciální síly pokrývající operaci.

https://t.co/OXchpFZVZu

Je vidět vrtulník Apache, který se vznáší ve vzdálenosti 2 km a odtud chrání pozemní posádku svými 30mm děly a raketami.

Kalifornská válka začala a bitva o Los Angeles je v plném proudu.

http://clearlook.unblog.fr/2021/02/13/la-bataille-de-los-angeles/

Pro tadesco přeložil milan | Zdroj: Clearlook.unblog.fr

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.