…..alespoň lidé vidí, jak se jim do očí lže a ještě se u toho smějí. To skutečně chcete bratja Slováci mít na několik let takovou „P-REZIDENT-KU“…. 

00:27

Čaputovú nefinancujú iba Goldmanovci. Schválne som si pozrel jej knižnú tvorbu a neuveríte, kto ešte ju financuje. Priatelia, prosím, zdieľajte. Toto by ľudia mali vedieť. Čaputová je fejk. Roky len predstiera činnosť, aby ju mohli financovať americké mimovládky – pretože jej prostredníctvom chcú ovládnuť Slovensko!

Predseda Výboru NR SR pre európske záležitosti a poslanec za Smer-SD Luboš Blaha sa vo svojom videoblogu venoval financovaniu prezidentskej kandidátky Zuzany Čaputovej.

[wp_ad_camp_2]

„Keď som poukázal na to, že Čaputovú financujú Goldmanovci z USA, liberálna mafia proti mne spustila zúrivú antikampaň. Tak to som fakt zvedavý, čo príde po tomto videu. Pretože Čaputovú nefinancujú iba Goldmanovci. Schválne som si pozrel jej knižnú tvorbu a neuveríte, kto ešte ju financuje. Priatelia, prosím, zdieľajte. Toto by ľudia mali vedieť. Čaputová je fejk. Roky len predstiera činnosť, aby ju mohli financovať americké mimovládky – pretože jej prostredníctvom chcú ovládnuť Slovensko. Dovolíme im to?,“ uviedol v utorok Blaha na Facebooku.

https://youtu.be/VcbIsZK4eeQ

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.