Důležité poznatky pro všechny, kteří se zúčastnili testů. Pro všechny, kteří by měli zájem na testy jít. Byli jste varováni. Přeložené video: https://gofile.io/d/I5pVx7

Ethylenoxid – karcinogenní chemikálie v testech na Covid-19

 Ahoj, toto je moje druhé dnešní video.

A tohle je mega, mega, mega důležité!

Chtěl bych, aby každý, kdo toto video uvidí, aby ho přeposlal všem, zvláště pak těm, jejichž děti chodí do školy. Sdílejte to s „ovcemi“, sdílejte to s probuzenými. Je to velmi důležité.

Minulý týden za mnou přišel kamarád. Nemohu jít příliš do detailů, ale jeho otec se posledních šest měsíců léčil v nemocnici. V průběhu těchto šesti měsíců byl opakovaně testován stěrem z nosu a nosohltanu. Tento muž právě zemřel na krvácení do mozku. OK. Právě zemřel na krvácení do mozku. Problém, se kterým byl v nemocnici nebyl v jeho mozku. Od té doby, kdy jsem slyšel tento příběh, slyšel jsem dalších pět nebo šest jiných příběhů. Šíří se to jako lavina, že lidé padají mrtví k zemi s rakovinou mozku, mozkovými nádory, krvácením do mozku.

 

[wp_ad_camp_2]

 

A můžu vám říct, proč to tak je. Zabíjejí nás úmyslně. Mám zde jednu z těch testovacích sad na Covid-19. Všechno jsem to vyhodil do popelnice, protože s tím nechci mít nic společného. Na spodní straně balení, sami se, prosím, podívejte, hledejte to na spodní straně. Je zde napsáno „STERILE EO“. „STERILE EO“ znamená sterilní Ethylenoxid. Na konce tyčinek stříkají Ethylenoxid očividně proto, aby je sterilizovali pomocí Ethylenoxidu. Tady máte testovací balíček. Teď, když si v Googlu vyhledáte Ethylenoxid, zjistíte: Je uveden jako jedna z nejhorších chemikálií, které jsou spouštěčem rakoviny. Způsobuje to ten test (NaGene). Způsobuje to nádory mozku, rakovinu lymfatických uzlin, leukémii. Je to jedna z těch vůbec nejhorších chemikálií, které způsobují rakovinu. A teď to ti lidé strkají do nosu vašich dětí, aby mohly chodit do školy. Co se tady k čertu děje? Tak teď poslouchejte. Jsem fakt rozzuřený, protože to je potvrzeno.

A oni to propagují. Píší to přímo na balení. „STERILE EO“ – Ethylenoxid způsobuje nádory mozku. Vy si to zatraceně strkáte do mozku. Lidé se nyní musí probudit. To je… My se tedy nacházíme ve válce. Je to tiché vraždění. Zatraceně, oni nás vraždí a my si to způsobujeme vzájemně. Takže Vás prosím, probuďte se, ochraňte své děti před nádory na mozku, leukémií, lymfomy, a vším tím. Jednoduše si vygooglete Ethylenoxid. Je to ten nejhorší spouštěč rakoviny, který si můžete vložit do těla. Dávají to na testovací tyčinky a namažou ti to na mozek. Zabíjejí nás.

 

Ethylenoxid je jedovatý a rakovinotvorný při vdechnutí. Symptomy při otravě jsou bolesti hlavy, mdloby a nevolnost / zvracení. Při vyšších dávkách dochází k cukání, křečím, a nakonec ke kómatu. Dráždí pokožku a dýchací cesty. Plíce se mohou celé hodiny od nadýchání plnit tekutinou (dochází k plicním otokům).

Pro tadesco přeložila marki

Dále jsem pro vás vyhledal:
Ethylenoxid je velmi toxická, karcinogenní a mutagenní látka. Způsobuje podráždění nosu a dýchacích cest a může vést k bolesti hlavy, zvracení, únavě atd. Chronická působení vyvolává poškození mozku, snižuje citlivost prstů, narušuje koordinace pohybů, způsobuje poškození jater a ledvin.

Použití: Vzniká jako meziprodukt při výrobě nemrznoucích směsí, lepidel, rozpouštědel, léčiv, plastů a textilu. Ve směsi s plynným dusíkem nebo oxidem uhličitým se užívá ke sterilizaci potravin nebo lékařského vybavení (injekční stříkačky, nástroje, obvazy atd.). Používá se také jako součást paliva v raketách. Při hydrolýze ethylenoxidu vodou nebo zředěnou kyselinou sírovou vzniká ethylenglykol.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Oxiran má, stejně jako jiné jednoduché ethery, schopnost snadno přejít od deflagrace v detonaci. Proto exploze jeho par bývají velmi ničivé. Tohoto je využíváno v palivo-vzdušných zbraních.

Od čtenářů jsem dostal mejlíky s prosbou o zveřejnění. V náhubcích se nacházejí pohyblivá vlákna.

https://rumble.com/vewe7x-nhubky-obsahuj-pohybliv-vlkna.html

Dle testů respirátorů FFP2 v soukromé laboratoři u Sionu byly zjištěny mimo jiných látek a chemikálií zde uvedených (formaldehyd, anilin a rtuť) morgelony, nanoboty a BLACKGOO.

Filmy a popis k tajemné černé hmotě BLACKGOO byly uvedeny na tadescu v minulosti.

Uvádím další materiál k samostudii ohledně morgelonů. Jsou uvedeny pro veškeré popírače reality. Zjistil jsem, že v Česku některé weby uvedly že se jedná o vlasovce či jiné parazity. Dle laboratoře se jedná o morgelony. Popsané parazitické ^potvůrky^ nebyly naší laboratoří identifikovány.

Self-Assembling Within the Human Body – MorgellonsIntelligenter Staub – Morgelony jsou „inteligentním prachem.“

https://youtu.be/Pxsglu16tgU

Quelle: http://ogy.de/sg19

Morgellons Playlist – https://ogy.de/Morg-Playlist
***** ****
Die Morgellons-Krankheit Vertuschung
Das Center for Disease Control (CDC) nennt Morgellons Nanoworms – https://ogy.de/CD-Nanoworms
***** ****
PDF – The evil faces of Morgellons – https://www.bibliotecapleyades.net/archivos_pdf/evilfaces_morgellons.pdf 
***** ****
Elektronische und optische Eigenschaften freitragender Nanostrukturen – https://edoc.ub.uni-muenchen.de/9494/1/Roessler_Clemens.pdf
***** ****
PDF – Silica Nanotubes and Nanofiber Arrays – https://www.bibliotecapleyades.net/archivos_pdf/silicananotubes_morgellons.pdf
***** ****
US-6245531-B1-Morgellons – https://t.me/NanoAPI/41

Common Mycoplasmas -Now Weaponized,Pathogenic & Deadly –  http://www.rense.com/general18/mcc.htm
***** ****
Smart Dust – Computerteilchen in Nanogröße in der Atmosphäre nutzen – https://ogy.de/Aerosole
***** ****
NanoBioDetect – Nanopartikel im Gewebe: Detektion, Quantifizierung und Darstellung biologischer Effektmarker – https://ogy.de/NanoBioDetect
***** ****
Morgellons und Nanomaschinen – https://ogy.de/Nanomaschinen
***** ****
Licht auf Morgellons – dämonische Absichten hinter einer Biowaffe –  https://daserwachendervalkyrjar.wordpress.com/2014/11/15/5508/.
***** ****
Nanotechnologie: Selbstreproduzierende Maschinen werden möglich
Werkstoff-Designer arrangieren Atome und Moleküle wie Domino-Steine –  https://ogy.de/Selbstreproduzierend
***** ****
Nicht klassifizierte militärisch frequenzgesteuerte Polymere
http://www.dtic.mil/descriptivesum/Y2001/OSD/0601103D8Z.pdf
***** ****
Menschenversuche mit Morgellons in Europa – http://www.psychophysischer-terror.com/psychophysische-waffen/-menschenversuche-mit-morgellons-.html
***** ****
MILIEUMEDIZINISCHE BETRACHTUNGEN ZU GEOENGINEERING-BEDINGTEN KRANKHEITEN – https://www.dropbox.com/s/jd665bce0lhh6gr/D_Morgellons.pdf?dl=0
***** ****
NANOBOTS IN THE BLOOD.
WHAT IS A NANOROBoT – http://slideplayer.com/slide/6930917/

***** ****

 

[wp_ad_camp_2]

 

Mehr Informationen…
https://www.bibliotecapleyades.net/ciencia/ciencia_morgellons.htm
https://www.morgellons.org/ 
http://carnicominstitute.org/
http://morgellonsdiseaseawareness.com/

SKIZIT.BIZ ON THE WAYBACK MACHINE INTERNET ARCHIVE

https://web.archive.org/web/20150715145521/http://www.skizit.biz:80/fibers-2

Die Mission von Zhao Lab am MIT ist es, Wissenschaft und Technologie an den Schnittstellen zwischen Mensch und Maschine voranzutreiben.

http://zhao.mit.edu/

Morgellons Videos
Skizit Gesture – https://www.youtube.com/user/skizitgesture
Morgellons Live – https://www.bitchute.com/profile/IYgmPQczZXSc/

***** ****
Auf deutsch…
http://www.morgellons-research.org/morgellons2/morgellons_einfuehrung.htm

***** **** ***** ****

Další video které by mělo být dáno na vědomost všem:

Zdravotní sestra promluvila o podvodech s covidem:

https://odysee.com/Zdravotni-sestra-promluvila-o-podvodech-s-Covidem:68af389f0751077827350c6ed483f6c9cfd75609

Vložil carsten

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.