ČÁST 2.

Venku v Oblasti 51 je hodně letounů F-15, jsou experimentální. Testují se zde letadla řízená myšlenkou. Piloti, kteří je testují, dostanou sérum, které zvýší aktivitu mozku. Pokud se to dělá často, mozek se změní na kaši, mnoho pilotů potom zemře. Mozek se rozloží. Nechtějí přicházet o piloty, takže to zkusili se mnou, kvůli tomu, že umím generovat gama paprsky. Naučili mě létat s F-15. Aby se tam vešlo vybavení, odstranili sedadlo kopilota, měl jsem na hlavě helmu.

Dělal jsem mnoho testovacích letů. Nejdříve jsem používal k řízení ruce, později jen myšlenku. Řízení myšlenkou je mnohem rychlejší než řízení manuální, je to obrovská výhoda při manévrování v boji. Když řídíte manuálně, manévr zabere půl sekundy a série různých manévrů zabere sérii půl sekund. Takže když bojujete, manévrováním ztratíte hodně času. Ale pokud všechny manévry zvládnete za půl sekundy, když řídíte myšlenkou, máte najednou neuvěřitelně mocný stroj. Rychlejší, než cokoli, co si dovedete představit. Takže, takové jsou výsledky výzkumu. Dostal jsem se i pod 0,2 sekundy.

Z nějakého důvodu ten program ukončili. Možná došli piloti.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Elena: Byl jsi na palubě mimozemské lodi.

Stevie:

Ano. Byli jsme tam pozváni. Byl to nápad generála, chtěl, aby mě šedivci vzali na projížďku. Takže já, on a naše ochranka, mohlo nás být 8 nebo 9 lidí. Do lodi nás vyzvedl energetický paprsek, byl to zvláštní pocit. Seděli jsme v lodi a pozorovali šedivce při práci. Šest nebo sedm malých obsluhovalo palubní desku a jeden vysoký byl kapitán. Když se loď začala pohybovat, roztřásla se.

Vysoký šedivec se na mě obrátil a řekl, přestaň s tím. Já jsem řekl, s čím? Nebál jsem se ho. Generál se smál a povídá, co dělá? Ovlivňuje myšlenkou kontrolky? Já jsem se soustředil na palubní desku a ona je citlivá. Moje mysl byla silnější než jejich.

Elena: Mohl jsi převzít řízení lodi.

Stevie: Ano.

Elena: Slyšela jsem, že jsou lodě, které jsou naladěny na DNA pilota, ale zjevně jsou i lodě, které naladěny nejsou a může je řídit kdokoli, kdo to umí.

Stevie:

Ano, překvapilo mě to. Šedivci měli na sobě kombinézy a na nich měli symbol trojúhelníku stojícího na špici se třemi pruhy. Setkal jsem se i s mimozemšťany mitra. Měli o mě velký zájem, takže moji lidé je ke mně nepustili. Jejich povaha je krutá a hrubá. Z jejich energie jsem poznal, že jsou nebezpeční a agresivní. Někteří smrděli plísní. Sídlili v podzemí. S šedivci se tolerovali, ale nebyli spojenci. Mitrové jim dávali příkazy.

Nebylo neobvyklé, že mezi nimi došlo skoro k boji. Myslím si, že mitrové mají dohodu s vládou a že používají lidi. Když mě viděli, chtěli mě poznat, chtěli mě odvést. Moji muži byli připraveni na ně střílet. Za svou přítomnost mitrové nedávali nic, jen brali. Lidé se jich báli.

Elena: Byli schopni cestovat mezi dimenzemi, změnit prostor a čas?

Stevie:

Měli portál, byl jakoby z vody, měnící se energie. Tím portálem vstupovali mitrové z druhé strany, tam a zpátky.

Měli různé typy lodí. Loď šedivců používali jako základnu. Lodě mitrů vypadají podobně jako lodě šedivců, ale lodě mitrů mají mnohem víc energie. Když přijdete blíž, cítíte, že vás můžou spálit nebo něco podobného. Byl jsem schopen rychle pochopit, jak jejich technologie fungují, proto mě od nich drželi dál.

Vyvinul jsem vznášecí zařízení, antigravitační zařízení. Vatikán se to dozvěděl a chtěl ho. Bylo velice stabilní. Sestrojil jsem ho sám, jelikož jsem pochopil, na jakém principu fungují lodě.

Vatikán poslal nějakého člověka, který to zařízení ode mě měl získat, já jsem jim ho ale nechtěl dát. Byl to Dr. Jenkins. To zařízení jsem rozebral, aby ho nikdo nemohl mít. Nevím, jestli bych ho dokázal znovu sestrojit.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Během let jsem měl několik mrtvic ze stresu a v mojí paměti jsou prázdná místa. Občas mám záblesky vracejících se vzpomínek. Myslím si, že výpadky paměti mi způsobují zásahy mimozemšťanů. Myslím, že mi záměrně mazali paměť. Nevím přesně, kdo to dělal, ale v jedné situaci to udělali mitrové. Chtěli mě vlastnit, napadli mě, ale ubránil jsem se s pomocí přátel. Chtěli mi srazit energii, docílit toho, že budu bezmocný a vzdám se. Ale já se své mysli nevzdám. Celé ty roky mě obtěžují a útočí na mě.

Elena: Když jsi pracoval v Oblasti 51, kdo ti šéfoval, která instituce?

Stevie:

Vesmírná agentura Spojených států. Je to temná agentura napojená na Vatikán. To se mi nelíbilo, protože jsem se dostával do situací s Vatikánem, kdy jsem se o něm dozvěděl šokující věci. Není divu, že se mě celé roky po tom všem snaží zabít. Dokonce se snažili unést mého syna.

Když jsem odešel z Oblasti 51, zakázali mi o tom mluvit.

V Oblasti 51 byly pohyblivé podlahy. Podlaha se rozevřela a loď vplula dolů. Také jsou tam tunely. Je tam víc tunelů v podzemí, než budov na povrchu. V podzemí je spousta podlaží. Třeba deset podlaží. V podzemí probíhá výzkum zbraní, vývoj technologií.

Mimozemšťané tam mají své oblasti, nemají rádi lidi, jsou pro lidi nebezpeční. Mají takovou technologii, se kterou můžou člověka unést a nikdo se o tom nedozví. Myslím, že mají nějakou dohodu, aby to nedělali. Protože potřebují lidi na práci, na stavby.

Vysocí šedivci mají trojúhelníkové lodě, ale nechávají je pod zemí. Lidé se k nim nesmí přiblížit, ani nemohou, protože lodě mají energetickou ochranu. Když se člověk chce dostat na palubu, musí mít speciální oblek.

Pak jsou tam ještě jiné lodě, jako raketoplány, neřekli mi, komu patří, ale mám pocit, že jsou to lodě přátelských mimozemšťanů. K nim se kdokoli může přiblížit i si na ně sáhnout. Zdá se, že lidé jim nevěnují žádnou pozornost, přitom ta technologie je podle mě mnohem vyspělejší. Loď je velice responzivní, má vědomí, když se přiblížím, trochu se pohne, mám pocit, jako by byla živá. Možná, že ta loď byla dárek, cítím, že patří přátelským mimozemšťanům. Možná chtěli, abychom to pochopili.

V Oblasti 51 pracují také na vývoji zařízení na kontrolu mysli. Lidé mají na hlavách šílená zařízení, která jsou napojena na systém.

Lidé jsou bráni i na jiné planety, aby tam pracovali pro mimozemšťany. Potkal jsem několik lidí, techniků, kteří se právě vrátili z Marsu. Říkali, že na Marsu jsou zařízení, kde lidé pracují jako otroci. Jejich šéfové jsou šedivci a taky reptiliáni, ti jsou děsiví. Reptiliáni šéfují i šedivcům. Když šedivci udělají chybu, reptilián jim utrhne hlavu. Lidé jsou na Mars posíláni jako otrocká pracovní síla, protože lidé jsou extrémně dobří ve stavbách.

Elena: Takže celá ta komedie Elona Muska o misi na Mars je jenom zástěrka.

Stevie:

Jsou to nesmysly. Je nebezpečné pracovat na Marsu. Pokud vás někdy vyhodí ze zařízení na Marsu, zemřete během pár minut. Proto jsou tam všichni velice ochotní. Když nepracujete, zemřete.

Důležitá věc je, že mitrové se živí energií. Mučili mě, protože když mám velmi destruktivní emoce, sají ze mě energii. Tímto způsobem získávají velkou sílu. Naopak energie hluboké lásky je rozloží. To znamená, že je dokážete doslova rozložit, lidi, zapamatujte si to. Vysoké energie nedokážou vydržet. Je to jako když spálíte květinu, okamžitě se scvrknou. Okamžitě je zničíte. Toto je moc důležité. Vibrace lásky. Tolik se té energie bojí, energie lásky a smíchu. Rozvíjejte je. Každé ráno, když vstáváte, a každý večer před spaním.

Začátkem 80. let jsem byl požádán, abych vedl seance meditací. Nepoužívám alfa vlny, ale gama vlny. Je to něco jiného. Používám je proto, že když se zaměříte na gama vlny, nedokážete se zaměřit na nic jiného než na radost, nezávislost, osobní sílu. Zaměřte se na štěstí a vytvoříte gama vlny v mozku. Gama vlny máme všichni přirozeně, ale obvykle jen v malém množství. Meditujete příliš mnoho v alfě, což není moc dobré, protože očekáváte, že vám někdo jiný řekne, co máte dělat. Ale vy máte sdělit energiím, co chcete. Ne obráceně.

Takže gama vlny si vytvoříte prostřednictvím emocí radosti a štěstí. Také pozvednou vaši kreativitu o mnoho více než alfa vlny. Pro mitry jsou tyto energie příliš silné, proto se snaží lidi vyděsit, protože v ten moment vaše gama zmizí a vy vytvoříte energii, kterou se oni živí. Kdyby každý člověk usiloval o vyšší vibrace, Země by vypadala jinak. Pokud to budete dělat, zjistíte, že rostliny lépe porostou. Jestli máte zahradu, uvidíte.

Další rada, kterou můžu dát k docílení gama vln, je meditace. Začněte s ní ráno. Pokud máte tibetskou mísu, většina jich je naladěných na g, používejte ji. Zvýší vaše vibrace, ucítíte svá energetická centra, budou rezonovat se zvukem mísy.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Elena: Jak vidíš budoucnost lidstva?

Stevie:

Je plná naděje. Kontrola se rozpadne. Jako bankéř můžu říct, že bankovní systém se změní a budeme mít jiný typ kryptoměny. Nejdřív musí ale někdo zničit to staré, odstranit nespravedlnost, zlikvidovat nepoctivé peníze. A potom bude nová kryptoměna neporušitelná.

Rád bych byl svědkem toho, že motory a auta na motor budou nahrazeny volnou energií. Lidé to okamžitě přijmou. Mimozemské technologie budou muset být u nás využity, protože jsou velice pokročilé. Přinejmenším musíme využít jejich principy.

Rozvoj technologií je spirituální záležitost. Podle toho, nakolik máte rozvinutou spiritualitu, dokážete ovládat umělou inteligenci a nenechat ji, aby ovládla vás.

Stačí, aby jeden člověk začal, ukázal, že je to možné. Ostatní ho budou následovat – WWG1 WGA.

Věřím, že lidstvo bude spolupracovat s dobrými mimozemšťany.

Elena: Je něco, co bys rád vzkázal lidstvu?

Stevie:

Neztrácejte naději, podívejte se na to, kým chcete být. Jak daleko se chcete dostat.

Pro tadesco přeložila hanka | Převzato z YouTube kanálu Elen Danaan

 

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.