AKTUALIZACE 23:27

Jedna z dalších průpovídek toma, tak jako indigové dívenky, byla věta: Ke konci časů vám musejí říci pravdu. Dle celoplanetárních a vesmírných zákonů. ONI to vědí. Vše se dere na povrch proti štětinám ježka, ale dere. I když s bolestí. A to velkou bolestí pro mnohé přímo i nepřímo.

Pravda musí být řečena

Je stále více zřejmé, že všem sociálně nejmodernějším a nevědomým, je na obrazu světa něco špatného. Věrohodnost médií značně upadá. Na stránkách CDC a WHO najdete psané, že COVID-19 není nic jiného než obyčejné nachlazení s mírou přežití 99,8%. Věrohodná popíratelnost se dostává na světlo.

Lékaři, vědci a experti na celém světě brečí, protože vše co našli je chřipka typu A nebo B. Nebyl nalezen žádný virus, se kterým se po celém světě operuje. Na pokusné vakcíny zemřelo více než 10.000 lidé uvádí článek. (Dle našich dat jsou mrtví v počtu stovek tisíc, ne-li milionů).

 

[wp_ad_camp_2]

 

Vakcíny mají závažné vedlejší účinky. Nejsou to skutečné očkovací látky, ale pokusné injekce na ovečky, které se daly zlákat, aby na nich vyzkoušeli změnu mutace RNA a DNA a zavedli do těla operační systém.

Další problém nastává pro všechny ovečky, pokud měly s pojišťovnou podepsanou smlouvu o životní pojistce. NEBUDE POZŮSTALÝM VYPLACENA ANI JEDNA JEDINÁ MINCE.

Pozoruji, že si GLOBALISTÉ nakáleli do vlastního hnízda.

Článek o psaném najdete zde

***** ****

 

Na povrchu není žádný virus!

To je fantastické štěstí. Coronavirus na površích není životaschopný. Přenáší se pouze dýcháním. Němečtí vědci včera shrnuli složitý a nákladný výzkum coronaviru.

Němci! Děkujeme mnohokrát ! Výsledky studie týmu virologa Hendrika Strecka z Heinsbergu zcela otočily myšlenku přenosu nové coronavirové infekce. Po důkladném prozkoumání bytů osob infikovaných coronavirem COVID-19 ve městě Heinsberg, kde epidemie začala dříve než v jiných německých městech a kde je mnoho nemocných, dospěli vědci k závěru, že na povrchu nejsou žádné životaschopné viry – pouze neživotaschopné. Virologové týmu Hendrika Strecka nenalezli virus na klikách dveří, na knoflících splachovacích cisteren ani kočkách. Dokonce ani v domech, kde byli nakaženi všichni, nebyl na povrchu jediný životaschopný virus! Infekce se nejčastěji vyskytovaly při tanci, na večírcích a oslavách s velkým počtem hostů.

Podle Strecka je nemožné se nakazit v kadeřnictví, supermarketu, obchodě s oděvy a virolog se ptá, proč mohou supermarkety fungovat a kadeřnictví obchody s oblečením by měly být zavřeny. Po celém světě došlo v boji proti COVID-19 k závažné diagnostické chybě. Jak prokázali italští vědci, ukázalo se, že hroznou chorobou není zápal plic, ale lidé umírají ve větší míře na difuzní žilní trombózu (trombózu). V tomto ohledu došlo k urgentní změně protokolů pro léčbu pacientů s coronaviry v Itálii. Spolu s antibiotiky, antivirotiky a protizánětlivými léky se začala používat antikoagulancia.

Podle informací od italských patologů nebyly ventilátory a jednotky intenzivní péče potřebné. Jakoby měl potvrdit závěry italských lékařů, je dokumentován působivý případ v USA, kde byla celá rodina ošetřována doma. Léčba sestávala ze tří 500 mg tablet aspirinu rozpuštěných v horkém nápoji z ohřáté citronové šťávy a medu. Následujícího rána se celá rodina probudila a neměla žádné příznaky !!! Lékařský výzkumník z Itálie: „Prostřednictvím 50 pitev úmrtí na COVID-19 patologové zjistili, že se nejedná přesně o zápal plic, protože virus nejen zabíjí plicní buňky, ale také provokuje endoteliální vaskulární trombózu.

Stejně jako u difúzní trombózy v cévách je primárně postižena plíce, protože je nejzánětlivější, ale dochází také k infarktu mozkové mrtvici a mnoha dalším tromboembolickým onemocněním. Protokoly ve skutečnosti ukázaly marnost samotných antivirotik bez použití antikoagulačních a protizánětlivých léčebných postupů. Pokud by Číňané spolu s konvenční protizánětlivou léčbou užívali aspirin, ředidlo krve (obvykle předepsané starším lidem jako prevence trombózy) a investovali do domácí péče, zachránili by životy mnoha postiženým lidem po celém světě bez nutnosti intenzivní péče !!! Italský patolog také uvedl, že 50 pitev bylo provedeno v nemocnici v Bergamu, 20 v Miláně (italská pitevní série je nejvyšší na světě) a v Číně byly otevřeny pouze 3 úmrtí.

 

[wp_ad_camp_2]

 

A zdá se, že tyto pitvy plně podporují informaci, že coronavirus způsobuje difúzní trombózu v cévách. „Proto nejde o pneumonii, ale o plicní trombózu.“ Mezi nimi je velmi velký rozdíl, což znamená, že mluvíme o vážné diagnostické chybě, v důsledku čehož jsme zdvojnásobili počet míst pro zotavení na jednotkách intenzivní péče se zbytečně vysokými náklady. “ Později musíme přehodnotit tyto rentgenové snímky hrudníku, u nichž se před měsícem diskutovalo mnoho sraženin v žilách, a přesto jim byla diagnostikována intersticiální pneumonie. Ve skutečnosti to může plně odpovídat metastatické trombóze v cévách. Léčba na jednotce intenzivní péče nemá smysl, pokud není nejprve léčen a vyřešen tromboembolismus. Pokud budeme ventilovat plíce, kterými neproudí krev, nebude to mít žádný užitek, ve skutečnosti zemře devět (9) z deseti (10) pacientů. Protože problém je kardiovaskulární, nikoli respirační. Míru úmrtnosti určuje žilní tromboembolismus, nikoli pneumonie, jak ji diagnostikují čínští lékaři.

Proč se tvoří krevní sraženiny? Zánět způsobuje velké poškození tkáně, což vytváří prostředí příznivé pro tvorbu sraženin, což zase způsobuje zhroucení dýchacího systému v důsledku srážení krevních cév a ztráty krve v nich, protože hlavním problémem není virus, ale hyperimunitní reakce, která ničí buňku, do které virus vstoupil. Podle četných analýz a přesné pitvy řady úmrtí na tento virus, stejně jako na základě modelování chování viru a jeho přímého účinku na lidské buňky, můžeme dojít k závěru, že ke smrti dochází v důsledku srážení krve. Ve skutečnosti pacienti s revmatoidní artritidou nemuseli chodit na jednotku intenzivní péče, protože jsou léčeni kortikosteroidy, což je silný protizánětlivý prostředek. To je hlavní důvod, proč počet hospitalizací v Itálii poklesl a nemoc se stala doma léčitelnou. S tímto důležitým objevem se můžete vrátit do normálního života. A nastal čas tyto údaje zveřejnit, aby úřady v každé zemi mohly provést vlastní analýzu těchto informací a zabránit dalším úmrtím. (Autor Jem Jamil Ahmed-V Německu se tento lékař objevil v televizi)

Dodatek od carstena:

Text přišel z Německa. Jak všichni víme, úmrtí nám způsobují silné signály frekvenční modulace sítě 5G. Zbytečné cokoliv o tom dále psát a diskutovat na toto téma. Vše bylo řečeno a je to v podstatě dnes ztráta času. Je lepší se věnovat jiné, smysluplnější činnosti.

***** ****

Země ve kterých bylo prozatimně zastaveno očkování. Důvodem je mnoho nežádoucích účinků a příliš mnoho mrtvých.

***** ****

Obrázek hovoří za vše. Lékaři a zdravotnický perzonál si musí uvědomit co činní. Za vše jsou zodpovědni a budou stát před vojenským tribunálem. Zapisujte si jejich jména.

***** ****

Na časté dotazy, jak jsou kloni vyráběni a kdo může být naklonován, najdete odpovědi právě ve video. Kloni mohou být kdykoliv zlikvidováni a odstaveni. Poslechnetě si následující krátké video.

.https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=oANYsndL5sQ

***** ****

Pro všechny pochybovače, nevěřící tomáše, zpochybňovače a nedočkavce

Jsme uprostřed velké bitvy. Vy to víte, ale musíte si uvědomit, jak zde opakujeme všichni z tadesca, dva můžové se svými muži bojují proti celému DS a REPTILIÁNSKÝM stvůrám. Boj je skoro vyhraný a některé momenty dění se posunuly. Prosíme proto o pozorování, nepište zpochybňující bezdůkazné komenty a hlavně se podívejte na následující film. Hovoří o všem co se celé roky na tadescu, i když jsem zde ještě nebyl, dokola omýlá.

https://m.vk.com/video-199284310_456240061?list=d3f8deefabddfee353&from=wall-199284310_35073

***** **** ***** ****

Vložil carsten

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.