Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Starý finanční systém dosáhl svého konce
  Starý finanční systém dosáhl svého konce

  Starý finanční systém dosáhl svého konce

 • Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin
  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

 • Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji
  Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji

  Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji

 • Nizozemsko utratilo v letech 1995 až 2019 za migranty přes 400 miliard euro
  Nizozemsko utratilo v letech 1995 až 2019 za migranty přes 400 miliard euro

  Nizozemsko utratilo v letech 1995 až 2019 za migranty přes 400 miliard euro

Související zprávy

 • Prezident USA, papež, anglický král a japonský císař jsou na odpis
  Prezident USA, papež, anglický král a japonský císař jsou na odpis

  Prezident USA, papež, anglický král a japonský císař jsou na odpis

 • JAG chytá další úředníci CDC
  JAG chytá další úředníci CDC

  JAG chytá další úředníci CDC

 • Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“
  Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“

  Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“

 • Námořní pěchota při zatýkání zabila úředníka CDC
  Námořní pěchota při zatýkání zabila úředníka CDC

  Námořní pěchota při zatýkání zabila úředníka CDC

Izolace státu je nezákonná. Stále více policistů kapituluje před zvykovým právem

David icke a alex jones jsou bezpochyby nejvlivnějšími šiřiteli osvěty naší doby. Oba jsou aktivní již po několik desetiletí a významně přispěli k velkému probuzení, ale dosud důsledně vynechávali obzvláště důležité téma, aby si člověk jako kritický pozorovatel mohl položit otázku, zda ti dva možná nabízejí pouze kontrolovaný odpor. Nyní jsou ale karty na stole: 28. února 2021 zveřejnil jones zasvěcený rozhovor s davidem ickem a právním expertem na Infowars.

V úvodu vysvětluje david icke rozdíl mezi statutárním právem (zákony, vyhlášky) a zvykovým právem (common law):

Statutární právo je založeno na smlouvách, které musí být uzavřeny mezi dvěma společnostmi, a proto jsou všechny státy, úřady a státní instituce oficiálně registrovány jako společnosti. To je nesporné.

Kontrola faktů: Švýcarská konfederace má UID číslo CHE-114.587.210, a je tedy ve skutečnosti soukromou společností.

 

[wp_ad_camp_3]

 

Pokud by tomu tak nebylo, nemohly by úřady podle statutárního práva jednoduše jednat. Za účelem svázání lidí do tohoto právního kruhu vytvořil stát prostřednictvím rodného listu právnickou osobu neboli „fiktivní společnost, která je naším jménem“. Tento úkon se provádí pomocí následujícího triku:

„david vaughan icke“ se stává „Mr. DAVID VAUGHAN ICKE “, přičemž david vaughan icke je živý člověk a pan DAVID VAUGHAN ICKE je nově vytvořenou firmou (osobou).

Cílem tohoto právního triku je skrýt skutečnost, že jsme tímto fiktivním právním subjektem, který je smluvně vázán na právní subjekt státu, zatímco ve skutečnosti se rodíme jako svrchované lidské bytosti.

Common law reguluje soužití mezi lidmi a je založeno na jednoduchém principu, že člověk nesmí nikomu škodit. „Tak dlouho, dokud to budete dodržovat, nechá vás tento právní systém v klidu.“ Psané právo, na druhé straně, bylo vytvořeno tak, aby bylo možné komplexně regulovat životy lidí.

david icke také nastiňuje situaci na příkladu policejního úřadu:

Ve skutečnosti by podle zvykového práva policisté neměli žádnou soudní moc (jurisdikci) nad lidmi; ledaže by uzavřeli smlouvu ve smyslu statutárního práva. Policejní úřad není nic jiného než soukromá bezpečnostní společnost, která má smlouvu se společností státu. Pokud policista někomu přečte práva dané osoby a poté se zeptá: „Rozumíte?“, Je důležité pouze získat potřebný souhlas k uzavření smlouvy. „Rozumíte?“, Znamená v legalese (právním jazyce): „Jste pod mou mocí?“ Pokud na tuto otázku odpovíte „Ano“, čímž nevědomky uzavřete smlouvu s policistou, která mu dává nezbytnou pravomoc k prosazování statutárního zákona.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Anekdota: Dne 12. listopadu 2020 david icke odkázal na starší video, ve kterém vědomý člověk úspěšně usadil na základě common law dva policisty, když se ho snažili přelstít pomocí kodifikovaného právního jazyka. Vysvětluje policistům, že z právního hlediska není vozidlo to samé jako automobil a řidič by neměl být zaměňován s majitelem. O něco později v průběhu rozhovoru se úředníci dozvěděli, že jsou pod přísahou a podle common law se dopustí trestného činu zneužití veřejné služby, pokud nebudou respektovat práva daného živého člověka.

Video

Poznámka: Policisté se zdají být dostatečně chytří na to, aby vše provedli přesně podle scénáře, ale nejsou dost chytří na to, aby pochopili, proč to dělají.

Na začátku rozhovoru john smith, expert na common law, vysvětluje, že od prvního rozhovoru s davidem ickem, který se uskutečnil 13. listopadu 2020, má masivní nárůst publika, a že se toho od té doby hodně stalo. V posledním týdnu se mu podařilo na základě zvykového práva vysvobodit pět dětí z umístění do cizí péče, protože dokázal, že úřad pro mladistvé porušil zákon o otroctví. Smith si o tom myslí, že takové případy bývají zpravidla odmítnuty proto, že zřízení se chce partout vyhnout precedentům a příliš mnoho pozornosti.

Zdá se, že david icke a john smith uvedli svými důležitými rozhovory něco do pohybu, protože od té doby došlo k rostoucímu počtu případů, kdy se obchodníci a kolemjdoucí prostřednictvím common law suverénně prosadili proti koronavirovému režimu.

Příklad 1: Video

Příklad 2: Video

Příklad 3: Video

(Více velmi poučných příkladů na BitChute )

Tyto cenné záznamy ukazují, že lidé, kteří úspěšně srazili státní aparát na kolena, nemají nutně intelektuální vyspělost prof. Drostense nebo televizního „odborníka“, ale jsou vzdělaní, mají velké srdce a znají svá práva. Skutečnost, že každá z těchto inspirujících scén má více než 100 000 zhlédnutí, tisíce komentářů a lajků, ukazuje, že povědomí o našich nejzákladnějších a nepostradatelných základních právech se konečně dostává mezi lidi. I když boj o svobodu v současné době neprobíhá příliš hladce, různí průkopníci a odborníci na skutečné právní studie před lety vyvinuli strategie, které lidem umožňují osvobodit se ze spárů státu i bez konfrontace. (více o tom níže)

RT o tom již také informoval, a dokonce sám lord Jonathan Sumption, uznávaný bývalý soudce Nejvyššího soudu, prosazuje občanskou neposlušnost proti „zákonům o karanténních opatřeních“ a varuje, že jinak by se mohl komunistický čínský model zatýkání stát akceptovaným modelem pro „zvládání všech druhů kolektivních problémů.“  (viz Church Militant )

Závěr: Neexistuje žádný problém, který by nebylo možné vyřešit. Zatímco vesmír je dokonalý, utopie dokonalého státu je velmi nebezpečnou doktrínou. Stát je v zásadě cizím tělesem, které narušuje přirozený řád. Nemůže tedy být náhoda, že narození Ježíše Krista přišlo právě v době vlády římského císaře Augusta; v době, ve které byla stejně jako dnes masivně ignorována práva lidu a parlamentu. (viz NZZ) Samozřejmě jsme byli vždy indoktrinováni, že stát je sociální a chrání nás, ale nejpozději od koronavirového debaklu musí být každému jasné, že tomu tak není.

Ukázkovým příkladem zákeřnosti státu je dvojí zdanění důchodců. Ve výbušném článku Frankfurter Rundschau je vysvětleno, jak finanční úřad každý rok okrádá německé důchodce o 20 miliard eur! Existuje spousta příkladů, které ukazují, že stát je ďábelským konstruktem. (Klíčové slovo: Pedo Swamp) To, že těžké váhy hnutí pravdy jako jsou alex jones a david icke konečně rozpohybovali tento těžký kámen, je obzvláště průkopnické; zejména proto, že tyto základní znalosti nám poskytují možnost nezbytného jednání, abychom mohli pokojně a mírumilovně utvářet změny k lepšímu.

Zajímavá analogie: Stejně jako Eva nebyla nucena kousat do jablka, než byla vyhnána z ráje, ani dnes není nikdo nucen být připoután ke státu. Umění satana přelstít lidi a svádět je k hříchům je dobře známé. Přičemž je to tak, že pro mnoho lidí je jednoduše pohodlnější dopřát si domnělou oázu blahobytu státu než podniknout krok k osobní odpovědnosti. O to příznačnější je, že zvláště nyní, kdy se stát stává neustále více nepohodlným, přibývá lidí, kteří najednou usilují o alternativy a skutečnou svobodu.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Důležitá poznámka: Věděli jste, že stát má vlastnická práva k vašim dětem, zatímco vy jste jen zákonným zástupcem? Totéž platí pro váš dům, vaši firmu a všechny vaše věci! Naštěstí lze tuto nesprávnost relativně snadno napravit, aniž bychom se dostali do konfrontace. Harald Roos je otec rodiny a zkušený odborník, který před třemi lety napravil svůj stav a pomáhá již asi dva roky lidem, kteří se probudili, učinit tento základní krok ke svobodě. Zájem se od korona krize značně zvýšil, takže byl schopen během jednoho roku plně osvobodit 60 rodin a dalších 60 bude osvobozeno v příštích několika týdnech. Pokud byste chtěli zjistit, jak vypadá Haraldova práce v praxi, jste srdečně zváni k poslechu našeho nejnovějšího interview.

Video

TIP: Harald ve videu poskytuje pohled na skutečná řešení. V případě zájmu můžete své znalosti prohloubit v 45minutovém živém ZOOM hovoru s ním, ve kterém mu jako insider můžete položit všechny své důležité otázky. >> více k tomu <<

Pro tadesco přeložila marki

Zdroj s videi najdete zde

 

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
16 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře