Na štědrý den jsem psal o skvělé nadílce, kterou dostalo švýcarsko jako dárek. Ale pozor, nadělování ještě neskončilo a zem se neustále chvěje. Zpráv v novinách je málo a poskrovnu.

***** **** ***** ****

Napsal jsem článek: Na vánoce dostalo Švýcarsko skvělou nadílku. Děkujeme všem vojákům, kteří se jí zúčastnili

O zemětřesení se v novinách moc nepsalo. MSM raději obyvatelstvo neinformovala podrobně. Hloubka v epicentru 13 km je pro zdejší část také neobvyklá. Bylo to druhé silné zemětřesení za jeden týden. Přesto se objevily další videa, které potvrzují nejen zemětřesení, ale ukazují následné škody. Video najdete zde.

Jak jsme zde v regionu okolo Sionu zjistili, nebyl to poslední „raciputz“ od vojsk SHAEF. Země se pořád třese a to skvěle. Noční výbuchy jsou zde na běžném pořádku. Nejedná se o odstřelování lavin.

Jeden známý, který žije v oblasti u Sionu mně zaslal zajímavý postřeh z místa, kde žije. Napsal tento vzkaz:

Z důvěryhodného zdroje vím, že náš premiér A. Berset má vilu, která se nachází v oblasti Les Iles de Chamoson, okres Conthey, kanton Valais. Dnes v noci jsme slyšeli 10 výbuchů (v okolí není žádná sjezdovka) a jako bývalý pochůzkář a horník vím, že laviny spouštíme ráno mezi 6. a 8. hodinou, ne večer ve 21 hodin!! V minulosti se často mezi horníky hovořilo o tajných tunelech v této oblasti. Prý jsou spojeny se záhadnými městy v podzemí. Víc nevím. Pršelo tady už 3 dny a to nepřetržitě. Teploty přes den kolem pěti st.C. a situace dle předpovědi bude ještě několik dní setrvávat. V tuhle roční dobu zde většinou jenom sněží. Zajímavé.

O oblasti si udělejte vlastní názor. Mapu i s počasím si můžete prohlédnout zde.

***** **** ***** ****

Počasí, které panuje v dnešních dnech na jihu Švýcarska, je velmi neobvyklé a pro většinu obyvatel záhadné. Pro nás, kteří sledují světové dění ze správné strany, je počasí potřebné pro určité kroky vojsk SHAEF a souvisí se zaplavováním kanálů.

[wp_ad_camp_2]

***** **** ***** ****

Z důvěrných zdrojů víme, že situace zásobování potravinami v celé Evropě je kritická. Před několika měsíci jsem nastínil situaci. Vážnost situace se prohloubila. Od ledna 2022 bude ještě horší. Chybí zhruba 70% zásob oproti minulému roku, které by měly být na skladě. Dále se tvrdí, že potraviny by neměly být pro každého! Měly by také být uzavřeny některé hranice jednotlivých států či okresů.

Prosím, zachovejte klid. Řešení je vymyšleno a bude uvedeno v platnost. Na začátek je ale nutné si udělat zásoby. Psali jsme o tom mnohokrát.

Video je v němčině. Nastiňuje situaci, jaká měla být nastolena. Nebude. Převzato vše od 01.01.2022 jinými složkami. Najdete zde.

***** **** ***** ****

Tenerife je sužováno vlnami podobnými tsunami a valí se z rozbouřeného moře přes domy stojící na pobřeží. Obyvatelé byli evakuováni. Video najdete zde. (Telegram kanál)

***** **** ***** ****

V Německu se situace otáčí. Policisté se přidávají k demonstrantům a ignorují nesmyslná nařízení hyenistického pozůstatku vlády DSC. Ve Würzburgu řekli policisté protestujícím, aby dělali demonstrace každý den, že už nemají žádnou chuť jít proti lidem. Naopak zatkli zločince z Antify, kteří demolovali a rozbíjeli výkladní skříně, aby měli policisté možnost napadnout obyčejné lidi. V Norimberku jela policie s auty před protestujícími a připojila se tak na jejich stranu.

 vybral a vložil carsten

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.