Včera mě zastihla zajímavá zpráva. Něco velkého se připravuje a bude to větší než největší. Proč? Varoval vás kdysi tomáš. Mnohokrát a důsledně. Záleží na každém z vás.

***** **** ***** ****

Po celé Evropě je to to stejné. Něco velkého se odehrává. Začněte být velice opatrní a předvídaví. Všude se píše o 11.Q9. 2Q21, že to může být velké datum. Nejsem úplně jistý, ale mám pocit, že se něco velkého chystá. Raději to budeme opakovat jedenkrát více, než jednou méně. Mějte připravenou svítilnu a rádio na baterie, dostatek vody a jídla nejméně na 3 týdny.

Vážení čtenáři tadesca, tady ve Švýcarsku je ve vzduchu tolik vrtulníků. Nikdy dříve jsem něco takového neviděl. Dnes jsou tu další letadla, která jsem nikdy předtím neviděl. Děje se něco velkého. Nechci propadat panice, ale je lepší být v bezpečí, než následně toho litovat. Dokonce k nám přijde i žena pozůstalého kamaráda a ubytují se u nás na nezbytnou dobu. Z bezpečnostních důvodů. Děti do školy neposíláme. Viděl jsem, že spousta lidí kupuje nepochopitelně mnoho produktů. Plné vozíky pitné vody, kartony konzerv a mnoho jiného, což dříve rozhodně nedělali.

Vím od kamaráda, který pracuje zde u vojska, že měli sezení kvůli hrozícímu Blackoutu. Výpadek může být po celé Evropě. Tak je nutné se připravit. Situace je prý 75 ku 25, že bude. Vyplynulo mezi jeho slovy v rozhovoru, kdy mně vše sděloval. Snaží se vše držet do posledního dne v tajnosti kvůli panice. Je toho mnohem více, ale nyní nemám čas se rozepsat. Tedy jenom ve zkratce.

Článek napsal carsten

 

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.