Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku
  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

 • Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa
  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

 • „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO
  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

 • Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál
  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

Související zprávy

 • Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa
  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

 • „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO
  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

 • Generál Mark Milley odvezen do GITMO
  Generál Mark Milley odvezen do GITMO

  Generál Mark Milley odvezen do GITMO

 • JAG zatýká zvláštní zástupkyni USA pro hospodářskou obnovu Ukrajiny
  JAG zatýká zvláštní zástupkyni USA pro hospodářskou obnovu Ukrajiny

  JAG zatýká zvláštní zástupkyni USA pro hospodářskou obnovu Ukrajiny

Blíži sa rozhodujúce finále? – Modrý lúč, falošný Mesiáš a čip šťastia

V Holandsku otestovali „čip šťastia“ na liečbu depresie. Po uložení do mozgu pacienta spôsobuje eufóriu.

Množia sa správy o podivných obrazových a zvukových efektoch na oblohe. Niektorí ich spájajú s testovaním tajného projektu Modrý lúč (Blue Beam). Kanadský novinár Serge Monast naň upozornil ešte v polovici 90.rokov minulého storočia.

„Zákulisná moc“ sa údajne pripravuje na rozhodujúcu fázy premeny sveta. Na zavedenie diktátorského Nového svetového poriadku. Na čele s „mimozemšťanmi“ alebo falošným „Mesiášom“.

Kto „nevidí“ konšpirácie je slepý, alebo patrí k tajnej vláde

Konšpiračné teórie začali byť „módne“ na začiatku 90.rokov minulého storočia. Spočiatku išlo o miešanie faktov so zveličovaním a technickou negramotnosťou.

To vyhovovalo „strážcom pravdy“. Priekopníkom síce dovolili pôsobiť v alternatívnych médiách a prezentovať v bulvári, zároveň ich ale zosmiešňovali.

Seriózni vedci, ktorí hovorili o manipulácii svetovej elity, boli ale tvrdo umlčaní. Napríklad brat fyzika Sergeja Kapica Andrej. Ten nazval nebezpečenstvo ozónových dier a globálne otepľovanie za výmysel.

„Modrý lúč“ NASA

Podľa kanadského novinára Serge Monasta je účelom tohto sprisahania NASA a vlády USA oklamať ľudstvo pomocou technických trikov. Prinútiť ho, aby verilo v nebeské znamenia.

Výsledkom má byť odmietnutie tradičných náboženstiev. Zničenie národných štátov. A nastolenie Nového svetového poriadku. Novým náboženstvom má byť New Age. Vodcom falošný Mesiáš.

Kanadský novinár prekvapivo presne popísal vývoj, ktorí kresťania i moslimovia zažívajú už od polovice minulého storočia. Teda rozklad základných morálnych hodnôt. Nástup radikálneho ekumenizmu. A prirodzene prípravy na zavedenie svetovej vlády.

„Božia šou“

Zámer ráta s obrovskými trojrozmernými optickými hologramami „Boha“. Má ich byť vidieť a počuť nad rôznymi miestami planéty. Forma má byť cielene upravená v súlade s náboženstvom v danej krajine.

Tieto laserové projekcie majú vytvoriť cielené lúče satelitov NASA. Dopĺňať ich budú odzbrojujúce nízkofrekvenčné zvukové vibrácie. A „dielo“ majú dokončiť telepatické vlny zo satelitov a amerického systému HAARP.

„Atmosférickú šou“ má ešte „vyšperkovať“ prílet planéty Nibiru. Sprevádzaný umelo vyvolanými katastrofickými zemetraseniami v oblastiach náchylných na zemetrasenie.

Podľa kanadského novinára majú skazu zavŕšiť hologramy mimozemských lodí blížiacich sa k Zemi. Ich útok má „odzbrojiť“ všetky rozhodujúce jadrové štáty na príkaz OSN.

Bežná prax – náhly infarkt

Monastove „predpovede“ sa až povážlivo podobali jednému scenáru zo seriálu Star Trek, ktorý štúdio Paramount napokon odmietlo prezentovať.

Monast, ktorý nikdy netrpel srdcovými problémami, ale nečakane zomrel na infarkt. Zároveň zomiera i ďalší novinár, ktorý s ním spolupracoval. Dokumenty, z ktorých čerpali, im údajne odovzdali „kajúcnici“ priamo z NASA.

Je to vôbec možné?

Oficiálne je dnes ale stále nemožné urobiť holografické projekcie zo satelitov na Zem kvôli búrlivej atmosfére. Laserové lúče zo Zeme zasa môžu vytvárať len malé hologramy na pozadí hustých oblakov alebo špeciálne vopred nastriekaných pevných častíc.

Najnovšie „známe“ holografické technológie umožňujú napríklad zobraziť mŕtveho hudobníka na javisku. Alebo oživiť vymyslené postavy. Ale to všetko sú zatiaľ len drahé hračky. Veľmi vzdialené od predpovedí Monasta a iných „konšpirológov“.

Rovnako je spochybňovaná i schopnosť systému HAARP. A jeho možnosti spôsobiť hurikány, suchá a zemetrasenia v ľubovoľných častiach Zeme. Mnohí sú presvedčení, že prirodzené procesy v atmosfére sú poháňané energiami takej sily, že si ich nemožno podmaniť žiadnymi ľudskými inštaláciámi. Že ich trajektórie nemožno ovplyvniť žiadnym superpočítačom.

Vitaj svetová vláda

Pripusťme, že je to všetko výmysel. Ale zákulisné globálne intrigy sú skutočnosťou. Každý si totiž môže na vlastnej koži zažiť zničenie všetkých tradičných hodnôt. Rozvrat medzinárodných pravidiel. Dôslednú dekresťanizáciu. A doslova satanizáciu západného sveta.

„Sme na úsvite globálnej premeny. Potrebujeme dobre zvládnutú veľkú krízu. Potom ľudia prijmú Nový svetový poriadok,“ to je veľavravná slávna fráza Davida Rockefellera ešte z roku 1994.

Odvtedy sme už boli svedkami dôsledkov týchto plánov. Počnúc dvojičkami v New Yorku. Nasledovali ich precízne vypracované „farebné revolúcie“ a konflikty po celom svete. Sprevádzané ničením rodiny a propagáciou LGBT. A korunu všetkému nasadila umelá covid pandémia potrebná na zavedenie úplnej elektronickej kontroly nad obyvateľstvom.

Preto si „hovorca tajného zákulisia“ Klaus Schwab mohol dovoliť otvorene ohlásiť príchod Nového svetového poriadku.

Zastrašiť a oklamať

Neoceniteľným pomocníkom tohto „pokroku“ je už dlhodobo Hollywood. Mnohé z jeho produktov zobrazujú fenomén „mimozemských cudzincov“. Zväčša nepriateľských, ale i spasiteľských.

Majú pripraviť obecenstvo na katastrofy a „nebeské zjavenia“. Tak ako ich vo svojej Apokalypse o konci nám známeho sveta predpovedá apoštol Ján.

Podpora falošných cieľov

Keďže je už nemožné úplne skryť alebo si robiť srandu z katastrofálnych procesov prebiehajúcich vo svete, ich „manažéri“ sa rozhodli použiť metódu „proaktívneho dopadu so stanovením falošných cieľov“.

Teda cielené predstavenie konšpiračných scenárov. Každému „ušité na mieru“. Prirodzene s prímesou nezmyslov. Aby na jednej strane mohli byť vždy zosmiešnené a na druhej strane, aby patrične zastrašili.

Jedných privedú k hystérii a šialenstvu. Iných ochromia a zbavia vzdoru. „Racionalistov“ zasa odradia od hľadania skrytých zdrojov o tom, čo sa ozaj vo svete deje.

Všetka nádej je ale vkladaná do štvrtej kategórie obecenstva. Do tých, ktorí síce tušia, že čosi „nie je v poriadku“, ale otupia ich zastieracie manévre.

Diabol je vtipkár a podvodník

Človek opierajúc sa o svoju povahu očakáva rovnakú „logiku“ i od Boha. A od jeho „opičky“ Satana. Lenže od nebies ani od pekla logiku nečakajte. Oba „svety“ ale môžeme cítiť dušou. Ak už nie je zaslepená vášňami alebo mýtmi.

Jedným z nich je preháňanie sily vedy a techniky. Ešte nedávno nás presviedčali, že nás urobia šťastnými. Dnes sú označované ako hrozba.

„Modrý lúč“ Antikrista

Hrozieb čipovania, hologramov premietaných na oblohu a genetického inžinierstva sa prirodzene obávame oprávnene. Čo nás však ozaj ničí je propaganda zvrátenosti, podpora bezdetnosti, svojvoľné potraty a bezbrehé „práva detí“.

Takéto „mäkké“ nástroje sú oveľa účinnejšie než akákoľvek technológia.

Preložil g. / Zdroj: Tsargrad

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
17 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře