Boj rusko-tureckých sil s Anunnaki v Sýrii?

Koresponduje s údaji od kontaktérky Marciniak

Brzy ráno ve čtvrtek 12. října se spojená rusko-turecká armádní jednotka účastnila potyčky s útočícími Anunnaki, a to asi 48 km severozápadně od města Aleppo, blízko turecko-syrských hranic. Jistý činný ruský zpravodajský důstojník říká, že turecký armádní konvoj, který se skládal ze stovky přepadových oddílů (komand) a mnoha obrněných transportérů, se setkal s ruskými Specnaz (Jednotky zvláštního určení ruské armády) a „specialisty na mimozemšťany“. Prezidenti Putin a Erdoğan dali zelenou této operaci poté, kdy se potvdily zprávy o „ne-lidských entitách“ shromažďujících se blízko tohoto obléhaného města u hranic.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Podle našeho zdroje vyhledal Erdoğan Putinovu pomoc z obav o to, že by mohly legie Anunnakiů opustit Sýrii – oblast, o níž je známo, že ji obývají – a zamořit jeho zemi. Navzdory Erdoğanově věrnosti vůči NATO měl Putin soucit s jeho neštěstím; koneckonců, Turecko nedávno podepsalo nákladnou dohodu o koupi systémů protivzdušné obrany S-400 z Ruska. Navíc Putin vidí Anunnaki jako pohromu, která má být z této planety vymazána, dodal náš zdroj.

„Ruské zvláštní síly bojovaly s Anunnaki již v minulosti. V uplynulých dvou letech jsme (Rusové) ztratili tři expediční složky v mimozemských konfliktech v této oblasti. Prohráli jsme, protože se zdálo, že tyto bytosti mají nějakou imunitu vůči balistickým zbraním. Tentokrát jsme měli výhodu. Zjistili jsme, že nemají téměř žádnou odolnost vůči středně silným energetickým zbraním. Jak tohle Putin objevil, nevím. Možná to zkoušel na zajatých Anunnaki.“

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Říká, že tato armádní jednotka uplatnila nejvyspělejší laser upevněný na vozidle, schopný vyprodukovat plynulé dávky energie o 10 kilowattech, které v podstatě Anunnaki při kontaktu vypaří. Protože se Anunnaki skrývali v síti jeskyní a potřebovali vyjít ven, turecké síly utrpěly nepotvrzené množství ztrát během vleklého střetu, jenž trval více než dvě hodiny.

„Mnoho tureckých přepadových komand vešlo do jeskyně, kde se střetlo se svou zkázou, když směřovali k Anunnaki,“ řekl náš zdroj. „Nemáme ještě ruční laserové přístroje – možná brzy. Takže vojáci je museli nahnat směrem k ruským vojákům, aby bylo lze je zaměřit a rozložit. Anunnaki jsou asi chytří, ale ne tak chytří. Kdyby zůstali hluboko v jeskyni, nemohla by se k nim ta vozidla ani zbraně dostat. Ale oni se stále řinuli ven z ústí jeskyně, aby pomstili své padlé kamarády, a jeden za druhým umírali.“

Vzhledem k tomu, že vypaření brání přesnému spočítání těl, náš zdroj odhaduje, že ruskou technologií zahynulo 50-75 válečníků Anunnaki. Ruské ministerstvo obrany, jak dodává, již několik let vyrábí pokročilé laserové, plazmové a hypersonické zbraně. Navzdory tvrzení, že takové zbraně byly vyvinuty pro boj proti ICBM (mezikontinentální balistická raketa), střelám s plochou dráhou letu a dronům, jsou určeny k potlačení hrozeb z „vesmíru a za ním“, nikoliv „ze zahraničí“.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

V roce 2016 náměstek ministerstva obrany Jurij Borisov odhalil, že ruská armáda si objednala několik typů laserových zbraní ve shodě s budoucími národními bojovými strategiemi. I dnes však vysoké náklady brání rozšířené distribuci mezi řadové vojáky, a oněch několik existujících laserových platforem je vyhrazeno pro „diskrétní taktické bojové jednotky.“

Po tomto čtvrtečním úspěšném ozbrojeném vojenském střetu Putin a Erdoğan označili příslušnou operaci za „přísně tajnou“ a souhlasili s tím, že před médiy zadrží veškeré detaily. Navíc vytvořili krycí příběh – že pátrají po bojovnících za svobodu ISIS – v případě, že by se tisk či zahraniční zpravodajské agentury této operace dovtípily.

Závěrem náš zdroj říká, že hrozba Anunnaki je dalece vzdálena tomu, aby byla překonána, neboť Kreml spekuluje, že ohniska vzbouřených Anunnaki stále přebývají v Sýrii, Iráku, Íránu a Afghánistánu.

Admin Someonesbones – 15. října 2017

«

Překlad: Karel Rašín – 16. ledna 2019; dokorekce: Dana Rašínová

Více zde:

http://www.someonesbones.com/blog/russian-turkish-force-battle-anunnaki-in-syria/

 

Komentář Exopolitika.cz (Rašínová – 23. ledna 2019):

Zda je výše uvedená zpráva pravdivá, anebo se jedná pouze o výmysl, který má přinést politické body Rusku, tak to můžeme zkusit posoudit rovněž z ufologického, exopolitického hlediska. Již od konce 80. let (1988) je na naší planetě přítomno channelingové poselství kontaktérky s modrými Plejáďany, Američanky Barbary Marciniak. Ta se vyslovuje ve smyslu, že naše planeta byla a je po tisíciletí frekvenčně ovládána mimozemskými negativními civilizacemi plazího typu tak, aby místní obyvatelé žili životy, během nichž produkují pod vlivem stresu, strachu a nejrůznějšího utrpení tzv. HRUBÉ VIBRACE, které tito negativní bohové odsávají, zpracovávají, a dokonce i konzumují. Živí se nízkým vědomím bolesti, hladomorů, nemoci, sváru, válek. Sadistický energetický vampyrismus.

Důležitým sídlem těchto zlých bohů má být dle Marciniak Střední východ, což je informačně v souladu s výše uvedenou zprávou o turecko-ruském boji proti Anunnaki v Sýrii.

…..

tereza: Pravděpodobně šlo o Androidy (rasa Animus).

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.