Skvelé správy! Belgická ministerka vlády oznámila, že Brusel zastavuje plánovaný vývoj infraštruktúry 5G siete z dôvodu jej účinkov na zdravie.

[wp_ad_camp_2]

Céline Fremault, ministerka zodpovedná za kvalitu života, prostredie a energiu prehlásila v rohovore pre L’Echo:

„Nemôžeme prijať takú technológiu, ktorá nerešpektuje normy vystavovania rádiovým vlnám, či ide o 5G či nie. Tieto normy majú chrániť občanov. Bruselčania nie sú pokusnými morčatami, ktorých zdravie sa môže len tak predať.“

Pani Fremault trefne určila problém 5G siete, ktorá nie je kompatibilná s belgickou normou bezpečnosti vystavovania radiovým vlnám (9 V/m, alebo 95 mW/m2 podľa tohto zdroja). Nemieni robiť výnimku ani pre 5G! (Podľa Building Biology je kritická hranica 1 mW/m2. Nanešťastie, mnoho vládnych agentúr však berie do úvahy iba termálne efekty oproti kumulativnému a ďalším novým zisteniam v tisíckach recenzovaných vedeckých článkov.)

Pravdepodobne sú úradnici v Bruseli lepšie informovaní a motivovaní chrániť samých seba. Sú hlavou EÚ a jeden z najväčších apelov proti 5G bol adresovaný práve pre im.

Ako je to s 5G v skratke

Takmer bez najmenších pochybností existuje veľká pravdepodobnosť, že by nás 5G svet dostal pod bezprecedentnú úroveň sledovanosti a kontroly, prepožičiavajúc neslíchanú moc bezcitným korporátnym algoritmom. Môžete sa presvedčiť v tomto článku TU.

No naskýta sa tu ešte väčšie nebezpečenstvo: je 5G veľmi škodlivá pre všetok bilogický život? Nezávyslých dôkazov potvrdzujúcich túto skutočnosť je čoraz viac a viac. Samozrejme, pokiaľ sa s touto otázkou obrátite na bezdrátový priemysel, ktorý dokonca zkorumpoval americkú FCC (spoločnosť, ktorá vydáva bezpečnostné limity vystaveniu sa elektromagnetickým vlnám v USA), tak sa dočkáte opačnej odpovede.

[wp_ad_camp_2]

Dokonca, hovorcovia bezdrátového priemyslu drzo priznali (boli donútení pri vypočúvaní z 6.2.2019 americkým senátom), že neprispeli ani halierom na bezpečnostné štúdie či už vlastné alebo nezávyslé a ani tak neplánujú.

Popritom, sa tisíce vedcov snaží upozorniť na obrovské nebezpečenstvo 5G siete.

Jeden z nich je aj Dr. Martin Pall, WSU profesor, ktorý vo výskume predkladá mechanizmus, ako našim bunkám škodí bezdrátová radiácia.

Odpor proti 5G narastá a zatiaľ hlavne v angličtine nájdete videá vypovedajúce o skuočnej povahe 5G a rovnako aj o šokujúcom stave chamtivosti a zvrátenosti medzi pretlačovateľmi tejto technológie.

Protesty proti 5G narastajú

Zatiaľčo Brusel sa stal prvým hlavným mestom, ktoré zablokovalo 5G, desiatky lokálnych vlád a úradov schválili zákon na zakázanie alebo obmedzenie 5G práve kvôli efektom na zdravie. Environmental Health Trust má zoznam s 21 lokálnymi vládami v USA.

[wp_ad_camp_2]

A od 13. marca, mestské zastupiteľstvo v Portlande požaduje od FCC aby si zaktualizovala 5G výskumy s dopadom na zdravie a na životné prostredie .

Webstránky v angličtine ako EMF Safety Network, WhatIs5G.info a My Street, My Choice predkladajú návody ako dosiahnuť zbrzdenie alebo aj úplny zákaz budovania 5G siete v mieste kde žijete.

Ďalšie stránky v angličtine s vedeckými dôkazmi o škodlivosti 5G

 

Preklad a úpravy: anna; Zdroj: 9, 5,

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.