…..v současné době si obyčejní lidé neumějí dát dohromady jednotlivé akce do souvislostí, které máme přímo před očima. Výbuchy ve vzduchu po celé planetě Zemi s mohutnými otřesy je jenom malý zlomek toho všeho….

21:54

Prezident Trump vyhlásil v USA stav nouze a veškeří američtí vojáci „rozseti“ po planetě Zemi se musejí neprodleně vrátit do USA. Je ale zajímavé, že pravděpodobně kvůli vojenským tribunálům, které budou i v EU se to netýká vojáků a vojska umístěného v Německu. Potvrzeno z našich zdrojů.

Je skutečně tím pravým důvodem vyhlášení stavu nouze zeď mezi USA a Mexikem????? Nebo se jedná o daleko závažnější událost?????

 

[wp_ad_camp_2]

 

V Anglii má být po Brxitu vyhlášen také stav nouze vedoucí do stanného práva. Proč, je zatím záhadou. Proto firmy neposílají momentálně své pracovníky na služební cesty do Anglie. Varování zazněla také z úst některých diplomatů.

Anglická královna, která výjímečně před 14 dny navštívila sněmovnu lordů a parlament, ostře zkritizovala a do latě postavila veškeré přítomné. Napomenula je, aby se nebavili o Brexitu, když ho podepsala a podle ní je platný a má poslední slovo a rozhodnutí.

Podle posledních zpráv z našich zdrojů,  kroky které byly učiněny americkou vládou, mohou být zastíracím manévrem. Zatím nechtějí informovat lidi o možném brzkém vyhlášení „celoplanetárního stavu nouze“ patrného z předchozího článku. Varovali jsme lidi před deseti lety o tomto možném stavu, a proto zítra učiním RETRO ČLÁNEK, s novými důkazy v dokumentárním filmu, který rusové před několika dny publikovali…..

tm

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.