;

Zvláštní jev vystrašil v úterý večer lidi na Karvinsku. Na obloze viděli záři, kterou doprovázel výbuch a otřes. Třásly se domy, hýbaly skříně a ze zdí padaly obrázky.

Co se ve skutečnosti na obloze objevilo, je stále záhadou. Hasiči k žádné podobné události nevyjížděli, žádné oznámení o výbuchu nemají hlášeno ani policisté. Astronomové zjišťují, jestli se nejednalo o těleso z vesmíru. Jasné je nicméně to, že otřes byl tak silný, že ho zaznamenaly i seismologické stanice.

“Byl jsem zrovna v Mošnově. Asi ve 21:45 jsem v dáli uviděl, jak se objevila červená koule nad obzorem. Neviděl jsem žádný meteor jen červenou kouli. Jak rychle se objevila, tak rychle zmizela. Vypadalo to jako výbuch,” popsal Jiří.

 

Kateřině výbuch znepříjemnil sledování oblíbeného seriálu. “Večer koukám na Ordinaci a najednou rána – spadl mi fotorámeček,” postěžovala si. “Hýbaly se i skříně,” přidala se Liběna.

Asi nejsilněji cítili otřesy lidé v Rychvaldě nebo Petřvaldě. “U nás to třísklo a zatřáslo pořádně,” svěřila se Kateřina. “Otřes dost silný, dům se otřásl,” řekl Martin. Zvláštní záři viděla také Kristýna přímo v Karviné: “Viděla jsem oranžový záblesk směrem k náměstí.”


Komentář
: Zvláštní nevysvětlené exploze, světelné efekty, hřmění, podivné zvuky… podobné jevy jsou hlášeny z celého světa a jejich četnost je stále na vzestupu. V takzvaně seriózních sdělovacích prostředcích se těmto událostem redaktoři příliš nevěnují. Možná i proto, že by se museli snažit přinést vysvětlení a to úřady ani vědecké instituce zatím nemají. Nebo ho nechtějí zveřejnit. Pokud sledujete videosestřihy Proměny Země, tak máte představu, o jak globální fenomén se jedná. Britský bulvární deník The Sun zmiňuje podobné exploze v uplynulých týdnech napříč Spojenými Státy a v přiloženém videu můžete zaznamenat události z celého světa.

Zdroj: 1
Po celé planetě Zemi probíhá boj s Animusáky (Androidy) od té doby, kdy byl Putin požádán ERDOGANEM o ochranu a pomoc v Allepu, kde narazili na Androidy. A mimo jiné používají zbraně nihilační, tedy lasery, které způsobují implozi a nikoliv explozi, proto není nikde na Zemi žádný odpad ze sestřelených animusáckých korábů. Ta rána je tam ale slyšet a hlavně také otřesy, které zaznamenávají i seizmografické přístroje.  Ale, kdo by tomu věřil, že ….. ????
tm

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.