Zvláštní jev vystrašil v úterý večer lidi na Karvinsku. Na obloze viděli záři, kterou doprovázel výbuch a otřes. Třásly se domy, hýbaly skříně a ze zdí padaly obrázky.

Co se ve skutečnosti na obloze objevilo, je stále záhadou. Hasiči k žádné podobné události nevyjížděli, žádné oznámení o výbuchu nemají hlášeno ani policisté. Astronomové zjišťují, jestli se nejednalo o těleso z vesmíru. Jasné je nicméně to, že otřes byl tak silný, že ho zaznamenaly i seismologické stanice.

“Byl jsem zrovna v Mošnově. Asi ve 21:45 jsem v dáli uviděl, jak se objevila červená koule nad obzorem. Neviděl jsem žádný meteor jen červenou kouli. Jak rychle se objevila, tak rychle zmizela. Vypadalo to jako výbuch,” popsal Jiří.

 

[wp_ad_camp_2]

Kateřině výbuch znepříjemnil sledování oblíbeného seriálu. “Večer koukám na Ordinaci a najednou rána – spadl mi fotorámeček,” postěžovala si. “Hýbaly se i skříně,” přidala se Liběna.

Asi nejsilněji cítili otřesy lidé v Rychvaldě nebo Petřvaldě. “U nás to třísklo a zatřáslo pořádně,” svěřila se Kateřina. “Otřes dost silný, dům se otřásl,” řekl Martin. Zvláštní záři viděla také Kristýna přímo v Karviné: “Viděla jsem oranžový záblesk směrem k náměstí.”


Komentář
: Zvláštní nevysvětlené exploze, světelné efekty, hřmění, podivné zvuky… podobné jevy jsou hlášeny z celého světa a jejich četnost je stále na vzestupu. V takzvaně seriózních sdělovacích prostředcích se těmto událostem redaktoři příliš nevěnují. Možná i proto, že by se museli snažit přinést vysvětlení a to úřady ani vědecké instituce zatím nemají. Nebo ho nechtějí zveřejnit. Pokud sledujete videosestřihy Proměny Země, tak máte představu, o jak globální fenomén se jedná. Britský bulvární deník The Sun zmiňuje podobné exploze v uplynulých týdnech napříč Spojenými Státy a v přiloženém videu můžete zaznamenat události z celého světa.

Zdroj: 1
Po celé planetě Zemi probíhá boj s Animusáky (Androidy) od té doby, kdy byl Putin požádán ERDOGANEM o ochranu a pomoc v Allepu, kde narazili na Androidy. A mimo jiné používají zbraně nihilační, tedy lasery, které způsobují implozi a nikoliv explozi, proto není nikde na Zemi žádný odpad ze sestřelených animusáckých korábů. Ta rána je tam ale slyšet a hlavně také otřesy, které zaznamenávají i seizmografické přístroje.  Ale, kdo by tomu věřil, že ….. ????
tm

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.