Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého draka

ze dne 6.5.2019

Nyní, když Japonsko má nového císaře, bude centrální banka Japonska – Bank of Japan – znárodněna a Japonsko bude osvobozeno od chazarské mafie, uvedly japonské pravicové zdroje blízké císaři. Tento krok přinutí politický establishment Washingtonu D.C. jít do bankrotu dle Článku 11 a připravit cestu pro obnovu Republiky Spojených států amerických (Pozn.př.: Nyní vládne Korporace USA Inc., a v tom je rozdíl.) Osvobození Japonska bude rozhodujícím vítězstvím lidstva v probíhající skryté a tajné bitvě o planetu Zemi, shodly se zdroje z Asijské tajné společnosti a zdroje CIA.

Abychom pochopili, jak je to důležité, začněme tím, že se podíváme na to, proč jsou Washington, D.C. a jeho chazarští sionističtí páníčkové matematicky odsouzeni k zániku.

[wp_ad_camp_2]

Neúspěch v obchodních jednáních minulý týden mezi Čínou a americkým režimem v čele s Donaldem Trumpem, bude pravděpodobně brzkým spouštěčem bankrotu Washingtonu, DC. To proto, že bez slibu čínských nákupů amerického zboží v hodnotě „bilionů dolarů“ neexistuje způsob, jakým mohou USA zůstat solventní.

Vláda USA se snaží předstírat, že vše je v pořádku, a to tím, že vyžene nahoru akciový trh s penězi od Výboru Federálních rezerv, falšuje údaje o nezaměstnanosti a další opatření. Popření skutečnosti však nepomůže. Tento skvělý článek Michaela Snydera uvádí 19 faktů, které ukazují příběh vlády „vše je v pořádku“ jako plácání do vody. ODKAZ

Ministerstvo financí USA bylo schopno ukončit 35denní odstávku vlády (shutdown) na začátku letošního roku tím, že ukradlo daňové refundace a rabuje veřejné důchody, ale těmito triky si koupili čas jen do července. „Ministerstvo financí očekává, že mimořádná opatření budou vyčerpána někdy v druhé polovině roku 2019,“ řekl náměstek ministra financí Brian Smith.

Doufali do té doby ve velký přísun čínských peněz, ale zdroje z Asijské tajné společnosti tvrdí, že bylo rozhodnuto zastavit financování války chtivého politického aparátu ovládaného sionisty ve Washingtonu, D.C.

[wp_ad_camp_2]

I když nový japonský režim bude i nadále kupovat americké pohledávky, které si mohou dovolit (protože nechtějí, aby Čína převzala svět), nebude to podle japonských zdrojů stačit.

Mezitím Sionisté se svými kroky k zahájení třetí světové války narazili a byli omezeni na útoky na malé skupiny, většinou neozbrojených civilistů uvnitř pásma Gazy. Můžete si být jisti, že v Íránu, Venezuele a jinde, budou zoufalí sionisté také provokovat.

Úsilí Henryho Kissingera, Rothschildů a dalších, aby jim byli proplaceny historické asijské dluhopisy za astronomické částky peněz, aby zachránili starou politickou strukturu, skončilo „nárazem do cihlové zdi.“ Zdroje Asijské tajné společnosti tvrdí, že neexistuje něco jako „globalní měnový reset“ nebo zázračné obnovení zaniklých měn, jako je zimbabwský dolar.

Místo toho, tvrdí zdroje, systém petrodolaru vytvořený Henry Kissingerem bude převzat asijskými mocnostmi a přesunut od podložení ropou do koše podloženého různými komoditami. Tento krok se již uskutečňuje, protože Asie se skládá ze 60% světové populace a 46% HDP, zatímco Evropa plus Amerika a Austrálie mají pouze 25% světové populace a 43% HDP, vysvětlují zdroje Asijské tajné společnosti. Tato čísla dávají jasně najevo, že je čas, aby Asie měla vedoucí postavení ve světě, tvrdí zdroje.

[wp_ad_camp_2]

Čínská iniciativa novodobé hedvábné stezky (Belt and Road Initiative / BRI) s investicemi kolem osmi bilionů dolarů, je čínské vidění toho, jak by měl svět fungovat. Říká, že spolupráce na velkých infrastrukturních projektech, která prospívá všem, je výhodnější alternativou k neustálému válečnému štvaní sionisty kontrolovaného Západu. Číně se podařilo zapojit 126 zemí, které pokrývají velkou část světa. Tato mapa ilustruje rozsáhlý rozsah tohoto projektu. ODKAZ

Navzdory tomuto posunu ekonomických a demografických vln však Západ může situaci ještě změnit, říkají zdroje Pentagonu. Klíčem je dostat Rusko, Indii a Japonsko na palubu. Klíčovým krokem v této strategii bylo předání japonskem vlastněného stíhacího letounu F-35 do Ruska Kim Čong-unem. Bylo to gesto zaměřené na rozptýlení ruské nedůvěry vůči Spojeným státům dosud ještě kontrolovaným sionisty.

Na tento krok navázal minulý týden telefonický hovor amerického prezidenta Donalda Trumpa s ruským prezidentem Vladimírem Putinem. V důsledku toho vydala ruská vláda prohlášení, že „prezidenti potvrdili svůj vzájemný závazek začít dialog v různých oblastech, včetně otázek strategické stability.“

[wp_ad_camp_2]

Poté bude následovat setkání ruského ministra zahraničních věcí Sergeje Lavrova a amerického ministra zahraničí Mike Pompea 6. a 7. května. (Pozn.př.: Prezident Trump byl pozván britskou královnou Alžbětou první červnový týden.)

Zdroje z císařské rodiny Mandžů sdělily, že severokorejský „silný muž“ Kim Jong-un byl vybrán jako osoba k předání stíhačky F-35, protože Japonci a Korejci chtějí ruskou podporu pro znovu sjednocení Koreje a znovu vytvoření Mandžuské dynastie.

Britské společenství Commonwealth nabídne alternativu k současnému způsobu myšlení, kdy, aby jeden získal, druhý musí tratit. Návrhem Commonwealthu je realizovat rozsáhlý projekt s několika biliony dolarů, paralelně s BRI, který však není kontrolován Čínou, a který též má ukončit chudobu a zastavit ničení životního prostředí.

Pro tento plán bylo podnětem vydání zprávy OSN, která ukazuje, že lidé jsou na pokraji zničení životního prostředí světa do té míry, že „ohrožuje lidstvo samo o sobě.“ Tato zpráva není již o falešném globálním oteplování jako omluva pro zavedení světové daně z uhlíku pod kontrolou evropské aristokracie. Místo toho popisuje, jak hladoví lidé spalují deštné pralesy a zabíjejí zvířata na potravu, a jak jsou hlavním důvodem největší události vyhynutí na Zemi. Podle zprávy jsou lidé na pokraji zničení jednoho milionu druhů živočichů a znečišťování natolik, že činí planetu neobyvatelnou.

[wp_ad_camp_2]

Předpokladem tohoto plánu však bude odstranit iracionální světové vůdce, jako je izraelský premiér Benjamin Netanjahu. Tento článek popisující židovský rasismus ukazuje myšlení fanatiků, kteří chtějí zabít 90% lidstva a zbytek zotročit. ODKAZ

Teď, když se této skupině nepodařilo vyvolat jadernou III. světovou válku nebo zabít lidstvo biologickými zbraněmi, zdá se, že se snaží k tomuto činu využít 5G technologie. Toto tajné úsilí je důvodem, proč britská premiérka Theresa May vyhodila minulý týden ministra obrany Gavina Williamse, „za to, že v květnu podpořil 5G technologii Huawei,“ říkají zdroje MI6.

V důsledku toho britská premiérka Theresa May „byla poreferovat na londýnské metropolitní jednotce závažných trestných činů“ za její úlohu při podpoře technologie 5G, i když se ukázalo, že je extrémně škodlivá, říkají zdroje MI6. Zdroj také sdělil, že je to „velmi vážný zlom v Londýně… tak vážný, jak je to jen možné. Jde o to, že někdo věděl, jak nebezpečná je technologie 5G – čínské propojení v tom nehraje roli. Skutečným problémem je poškození mitochondriálních struktur těla,“ řekl zdroj. „Odchod ministra obrany měl za cíl to zastavit.“ „Theresa May je katastrofa a musí odejít co nejdříve.“ Ona je ovládána „Ritter von Sedwill,“ německým agent vystupujícím jako Mark Sedwill, Mayové generální tajemník vlády, říkají zdroje MI6. Sedwill využívá technologii Siemens k odposlechu všech britských ministrů vlády, uvádí zdroj.

[wp_ad_camp_2]

Tento problém není samozřejmě omezen na Spojené království. Ruské zdroje FSB nám sdělily, že jejich průzkum ukazuje, že 20 milionů Američanů je již zaměřeno s využitím předchozích generací zbraní s řízenou energií, včetně věží pro 4G mobilní telefony. Navzdory tomu se Američané probouzejí, což je důvod, proč se vyvíjel tlak na to, aby se na trhu objevila technologie s vyšší frekvencí 5G.

Abychom to shrnuli, současný globální režim vlády, kontrolovaný chazarskými, satana uctívajícími centrálními bankéři, ničí přírodní / původní svět a snaží se zabít 90% lidstva, aby tento systém zůstal u moci. Světová vojenská a zpravodajská komunita je si dobře vědoma zdokumentovaných pokusů zabít nás jadernou válkou, biologickými zbraněmi a nyní navíc řízenými energetickými zbraněmi maskovanými jako „5G“ (DEW = Directed Energy Weapons)

Jedinou možnou reakcí je odstranit jejich kontrolu nad hlavním zdrojem jejich moci – světovými soukromými centrálními bankami. To je důvod, proč znárodnění Bank of Japan pomůže k jejich svržení.

Přeložila tereza | Zdroj: benjaminfulford.net

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.