Média dosud potvrdila 8 obětí, ale na sociálních sítích kolují zprávy, že počty obětí se ve skutečnosti můžou blížit stovkám, viz níže v textu. Účastníci koncertu v Houstonu umírali na zástavu srdce, dost pravděpodobně i ve spojitosti s covid vakcínami. Pokud se vám nechce číst tyto destruktivní zprávy, můžete srolovat alespoň na konec článku na úplně poslední komentář. To, co se stalo, totiž přispělo k velkému probuzení mnoha dalších lidí.

Oba účinkující, Travis Scott i Drake, čelí žalobám.

„Satanské vzkazy objevené na koncertě Travise Scotta: Twitter se ptá, jestli byli fanoušci zabiti záměrně?“

článek MTO News:

Koncert Travise Scotta se možná ukáže jako nejvíce smrtící koncert v historii Spojených států. Nyní se mnozí na sociálních médiích ptají, proč se to stalo a jak?

A stále více lidí spekuluje, že smrt návštěvníků koncertu mohla být „plánována“ a nebyla to strašná nehoda, jak naznačuje většina současných důkazů.

Podle konspirační teorie je Travis Scott satanista, který po celou dobu koncertu vysílal satanské vzkazy.

Travis Scott již dlouho čelí zvěstem, že se podílí na satanské kultuře.

Zastánci této teorie ukázali, co považují za „důkaz“. Prvním důkazem byly stovky plakátů v aréně, které zobrazovaly obraz postavy s kapucí připomínající „smrt“ se slovy „Uvidíme se na druhé straně“.

Dost zlověstné, vzhledem k tomu, co se stalo.

Když pak lidé začali umírat, fanoušci byli šokováni tím, co nazývají Travisovou „lhostejností“.

V jednom videu MTO News sledovaly, jak fanoušek vylezl na jeviště a prosil Travise Scotta, aby vystoupení zastavil, aby se zdravotníci mohli dostat přes dav a pomoci obětem, které upadly.

Zdá se, že Travis slyšel prosby fanoušků, ale odmítl je.

V níže uvedeném videu uslyšíte fanouška prosit Travise, aby pomohl umírajícím fanouškům. Rapper odmítl a uslyšíte ho odštěknout na fanouška: „Kdo mě požádal, abych přestal?“ Pak je Travis nevysvětlitelně slyšet, jak říká: „Vy víte, kvůli čemu jste sem přišli.“

Travis pak pokračoval v koncertě.

V další potenciálně znepokojivé scéně z Astroworldu je na videu vidět účastnice koncertu v hluboké zdravotní tísni. Naštěstí pro ni se k ní zdravotníci dokázali dostat a vynést její bezvládné tělo z arény.

Video zachycuje Travise Scotta, jak se dívá na to, jak je žena vynášena ven, zatímco zpívá velmi melancholickou píseň. Děsivé a zlověstné.

***** ****

Příspěvek z 8kun: CHAOS NA ASTROWORLDU:

>8 mrtvých potvrzeno na Astrofestu Travise Scotta

> Všechny oběti byly údajně vpředu a uprostřed v davu

>Jeviště obsahuje několik symbolů včetně portálu Černá díra v pozadí, ohně, hořícího Fénixe, jeviště samo o sobě se jmenovala Hora Utopie.

>Úvodní píseň je „Plán útěku“

>Účinkující před Travisem řekne před odchodem „Dnes večer neumírejte.“

>Všichni, kteří tam byli, tvrdí na svých sociálních sítích, že „Nemohli dýchat“, jakmile Travis začal svoji show

>Travis POKRAČOVAL v show navzdory davu, který křičel o pomoc a panikařil.

https://t.me/QAnonJohn17/16178

***** ****

Tady je podrobný popis přímého účastníka. Popisuje, jak stáli namačkáni doslova tělo na těle. Kdo zvednul paže, už je nemohl dát dolů. Záhy si uvědomili, že nemohou dýchat, jak měli plíce stlačené dalšími těly. Další a další křičeli o pomoc, snažili se z všech sil překřičet hudbu. Někteří začali omdlívat. Jak se celá masa dala do pohybu, ti co spadli na zem, neměli moc šancí…

Video s popisem dalšího přítomného fanouška.

Lidé se zoufale snažili říct personálu, aby zastavil představení, protože umírají lidé. Po sociálních sítích koluje video s kameramanem, který na úpěnlivé prosby fanoušků nereagoval a odháněl je.

***** ****

QAnon John napsal:

Můžete doslova cítit zlou, temnou energii vycházející z proma těchto akcí. Je to přímá iluminátská / satanská symbolika. [Oni] vám VŽDY řeknou, co mají v plánu udělat.

Nápis „See Ya On The Other Side“ (Uvidíme se na druhé straně) probleskoval, než na pódium vstoupil Travis Scott… Byla to rituální lidská oběť maskovaná jako „koncert“. Jsem o tom docela přesvědčen, a po tom, co jsem slyšel o Travisovi, jak „umožňuje“ nebezpečné aktivity, jako je „přeskakování plotu“ a „běh na jeviště“, nemám v sobě žádnou pochybnost. Skutečnost, že nezastavil show ani poté, co srážející se krev křičela o pomoc, to potvrzuje ještě víc…

Osm lidí, včetně 10letého chlapce, přišlo o život kvůli tomuto DÉMONOVI. Doufám a modlím se, aby on a jeho neschopný tým byli žalováni a upadli do ZAPOMNĚNÍ.

Další fotografie plakátů

Záběr z koncertu v porovnání s obrazem Hieronyma Bosche ze 16. století zobrazujícím Krista v předpeklí:

Velké množství fotografií a vysvětlení například zde, zde a zde.

Tady o portálech a Fénixovi jako představiteli nové civilizace (NWO), která se zvedá z popela/destrukce té předchozí.

Zmiňuje se také CERN…

Takto vypadalo jeviště za bílého dne. video

Pódium mělo tvar obráceného kříže, jeho dlouhé rameno zajíždí do portálu. video

A kde se vzalo tohle? Na videu skáče z výšky do davu jakási temná postava.

***** ****

QAnonJohn: Další důkaz, který to definitivně stvrzuje jako obětní rituál. Tito lidé jsou neuvěřitelně choří a zlí:

„Rituál na festivalu Astroworld se stal 666 měsíců a 6 dnů od založení Církve Satanovy (30.4.1966), (shodou „náhod“ má 30.4. narozeniny Trevis Scott – 30.4.1991), a rituál se udál přímo poté, co rapper Drake vystoupil jako překvapení. Travis Scott a Drake jsou od sebe narozeni 66 měsíců a 6 dní… Ve stejný den (5.11.) měla 66. narozeniny Kris Kardasian.

Nejsou žádné náhody.

***** ****

Ohledně počtu mrtvých a organizace cituji z jednoho přiloženého tweetu (nepotvrzeno):

Několik účtů prohlašuje, že místní noviny z Houstonu LŽOU. Není to jen 8 obětí. Blíží se to stovkám.

Právě jsem mluvil se sestrou z JIP, která včera večer pracovala… řekla, že ve zprávách lžou… Jen na jejím oddělení na pohotovosti zemřelo 12 dvacátníků na zástavu srdce a na pohotovost přichází mnoho dalších se stejnými problémy.

O stovce mrtvých, které média nepřiznávají, mluví také Stew Peters ke konci tohoto pořadu.

Jiné video zachytilo pracovníka, jak záměrně podráží u vstupní brány nohy fanouškovi. Média prý tyto záběry odvysílala, aniž by zachycený incident komentovala.

Jedna z posledních zpráv: Podle Plánu pro bezpečnost a reakce na mimořádné události, který unikl na veřejnost, měli zaměstnanci festivalu Astroworld instrukce, aby v případě úmrtí mluvili o mrtvých návštěvnících koncertů jako o „Šmoulech“, viz také článek The Sun.

***** ****

Do toho se objevila další znepokojivá zpráva:

RT: Policie říká, že ochrance možná někdo vrazil do krku injekční jehlu, když na koncertě Travise Scotta zemřelo 8 lidí.

Na sobotní tiskové konferenci šéf houstonské policie Troy Finner naznačil, že páteční události byly ještě chaotičtější, než se původně myslelo, přičemž policejní úředník řekl, že nejméně jeden člen ostrahy uvedl, že byl něčím „píchnut“ do krku, možná jehlou, když se snažil zadržet jinou osobu na koncertě Travise Scotta.

Výpověď policisty z Houstonu.

***** **** ***** ****

Objevily se další souvislosti:

QAnonJohn: Hádejte, kdo měl na starosti akci Astroworld? Lou Taylorová. Stejná osoba, která je zodpovědná za ustanovení opatrovnictví nad Britney Spears.

Travis Scott nechodí s nikým jiným než s Kylie Jennerovou. Sestry Kardashianovy údajně stále spolupracují s Lou Taylorovou, i když byla zodpovědná za to, co se stalo Spears.

Pamatujete, jak měla Kylie na jednom ze svých příspěvků na Instagramu krev?

Pamatujete, jak když v roce 2020 Kanye (West) vedl ty divoké tweetové bouře (pozn. Kanye píše v přiloženém tweetu, jak na něj zavolali dva doktory), jsme si všichni mysleli, že by mohl v kterémkoli okamžiku odhalit Cabal…

Když se teď ohlédnu zpět, vypadá to, že se snažili dát Kanyeho do opatrovnictví. Šílené, jak se zdá, že je to všechno propojeno.

vDarknessFalls: Nebýt hnutí Osvoboďte Britney, Kanye už by možná byl v opatrovnictví.

Novinářka Liz Crokin vydala minulý týden dokument „Slave Princess“ (Otrocká princezna), pojednávající o Britney. Více na jejím kanálu: https://t.me/LizCrokinReport/570

Na dokument se můžete podívat na jeho stránce zde. Trailer je ke zhlédnutí či stažení zde.

***** ****

QAnonJohn: SAMOZŘEJMĚ, že (Travis Scott) má vztah s Billem Clintonem… Všechny tyto zlé celebrity ho mají. NENÍ to vůbec žádná náhoda… Nejsem překvapený ani trochu.

***** ****

Zajímavé: 5/11 byla 4 roky delta s příspěvkem Q číslo 112, který hovoří o události pod falešnou vlajkou.

***** ****

Plakát koncertu a uctívání Molocha přinášením obětí:

 

 

zdroj

Je náhoda, že covid „vakcíny“ pro děti ve věku 5-11 let byly schváleny je několik dní předtím, na satanský svátek Halloween?

„Otevřená plná verze dětských obětí a obětování dětí Baalovi – přímo na očích – začala.“ napsala k tomu doktorka Sherri Tenpenny.

***** ****

QAnonJohn uzavírá: V této tragédii z minulé (páteční) noci je však docela velká naděje…

Mohla by být katalyzátorem jednoho z NEJVĚTŠÍCH probuzení mládeže v HISTORII.

Podívejte se na tyto tweety a rozhodně není náhoda, že „Rituál Travise Scotta“ je právě teď trendy. Běžte se podívat, jsou to lidé všech věkových kategorií, barev a vyznání, kteří to nazývají tím, čím to je: SATANSKÝM RITUÁLEM.

Velké probuzení nelze zastavit.

Přeložila melda 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.