…..rozhodně chápu rozhořčení mnoha lidí, kteří se vůbec neumějí orientovat v dnešním dění a situaci. Uvážliví a myslící lidé vše vzali v klidu a vyčkávají. Minulý článek o coronaviru,  hororového charakteru, některé vyděsil a mnohé rozčílil. Jesliže jste četli článek od čínského agenta v angličtině, nevěděli jste, že je perfektně zakódován a byl určen pro lidstvo na obou březích. Břehu zločinu a břehu dobra….

19:54

Kdo čte stránky tadesca.org ví, že všechny důležité vzkazy si elity předávají symbolickými zprávami. A je to i v tomto případě.

Není to žádná hororová četba, i když to tak vypadá. Je to tvrdá realita. Je to celé symbolický vzkaz nejen elitám, ale také obyčejným lidem. ŽÁDNÝ SMRTELNÝ VIRUS NEEXISTUJE.  Jen pro obyčejné lidi je to tak podáno. Rozbitá lahev, ve které měl zrádný agent předávat nebezpečnou látku američanům byl symbolicky vypuštěn DŽIN Z LAHVE. Přitom žádná láhev určitě neexistovala.

[wp_ad_camp_2]

Tak jak neexistuje  ani „skutečný“ naprosto smrtelný CORONAVIR. I zde byl zvolen symbolický název, ale naprosto vypovídající. Coronaviry jsou naprosto jednoduché chřipkové viry, které sice mohli nějakým způsobem mutovat (uměle v laboratoři), ale rozhodně by na ně neumíralo tolik lidí. Za tím stojí něco daleko rafinovanějšího, sofistikovanějšího a geniálnějšího, než můžete jen domyslet…..

Corona není nic jiného než obal určitého vyzáření, které se nachází třeba kolem u drátů vysokého napětí. Nachází se kolem slunce, nebo také kolem určitých paprsků. Proto pro film 12 Opic byl zvolen i tento název. I dnes se používá. Věděli vše a připravovali vše dopředu. Jasné? Nesmyslné nošení roušek a masek je zde zcela groteskní. Vůbec totiž nikomu nepomůže, protože proti neexistujícímu viru nic nezmůžou.

[wp_ad_camp_2]

V „hororovém“ vzkazu byl symbiolicky použit systém masek, které jsou jen pro vyvolené, jak čínský agent tvrdil. Rovněž tak byl vyslán vzkaz, že čínský prezident se schoval pod zem. Jedině zde je ochrana. Vzkázal že virus je tak smrtelný, že není proti němu žádná ochrana. Možná že už tušíte, kam agent mířil a co chtěl říci.

Corona je tedy obal určité energie, která něčím prochází. A tím virem, který je míněn, není skutečný virus, ale energie systému (paprsku) 5G. Je smrtonosný a není proti němu žádného protiléku. Chápete to nyní?????

Jen jeden čtenář na celé schéma přišel, v diskuzi ho najdete a jsem rád, že takoví vynikající čtenáři a myslitelé se nacházejí v naší malé komunitě tadesca…..

[wp_ad_camp_2]

Zatím se akce rozjela v Číně. Proto na ni neumírají žádní evropané, kteří tam byli. Mohou ale zemřít lidé, kteří byli paprsky zasaženi…..

Vzpomínáte si, že jsem před několika dny v popise jednoho filmu z Číny psal o člověku, který stál a najednou padl mrtvý k zemi???? Hned jsem zdůraznil, že byl zasažen paprskem 5G. Takto lidé na virus neumírají…..

Jedna známá mně vykládala, že v Pekingu na ulici jdoucí lidé padají mrtví k zemi. Jak je to možné? Jedině paprsek zbraně 5G.

Právě o této akci kdysi za WWII hovořil i Hitler. Věděl, že paprsky mohou zlikvidovat lidstvo. Systémy 5G jsou dávno potajnu vestavěny v anténách po celé EU. Chápete nyní celou prekérní situaci?????

V dalším článku bude vše pečlivě vysvětleno.

Děkujeme za čtení našich stránek a v diskuzi prosíme pouze diskutovat k tématu. K ničemu jinému. Děkujeme…..

Napsal na vysvětlenou tm

[wp_ad_camp_2]

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.