Byli zatčeni terapeuti a sociální pracovníci podílející se na falšování případů tuctu nezletilých dětí.
Italská policie demontovala síť lékařů, sociálních pracovníků a politiků, kteří zorchestrovávali, falšovali a vykontsruovávali svědectví o zneužívání a špatném zacházení nejméně u tuctu nezletilých, aby mohli profitovat z lékařských konzultací účtovaných státu a částek placených rodinami osvojitelů, do kterých šli děti poté, co byly odděleny od svých rodičů …

[wp_ad_camp_2]

Všechno spočívalo ve vymývání mozků dětí, čímž dosáhli toho, že soud je oddělili od rodičů a šli k adoptivním rodičům – kteří za jejich přijetí zaplatili – a kteří nebyli školeni. Jak odhalilo vyšetřování, tito osvojitelé je poté sexuálně zneužívali a týrali.

Vsugerovávali jim klamnou realitu:

„Vaše matka byla prostitutka“, ..  „dotkl se vás váš otec“, ..  „nemilují vás“, vsugerovávali dětem „psychoterapeuti.“
„Obávám se, že by mě máma a táta unesli. Bojím se.“ Vykontsruované svědectví dívky je jen jedním z desítek případů, které policie šetří. Kresby dětí byly falšovány tak, aby se pokusily prokázat, že trpěly sexuálním zneužíváním. Podle deníků La Repubblica a Corriere della Sera byl epicentrem pozemek Sociální pomoci v Bibbianu, v regionu Reggio Emilia.

Pro tadesco přeložil Pedro | Zdroj: Desmontan una red que lavó el cerebro a niños e inventó abusos para separarlos de los padres

Řekla bych, že specialisti na to jsou asi v Norsku. Tamní nechvalně proslulá instituce Barnevernet by měla být též pořádně prošetřena. 

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.