;

Byli zatčeni terapeuti a sociální pracovníci podílející se na falšování případů tuctu nezletilých dětí.
Italská policie demontovala síť lékařů, sociálních pracovníků a politiků, kteří zorchestrovávali, falšovali a vykontsruovávali svědectví o zneužívání a špatném zacházení nejméně u tuctu nezletilých, aby mohli profitovat z lékařských konzultací účtovaných státu a částek placených rodinami osvojitelů, do kterých šli děti poté, co byly odděleny od svých rodičů …

Všechno spočívalo ve vymývání mozků dětí, čímž dosáhli toho, že soud je oddělili od rodičů a šli k adoptivním rodičům – kteří za jejich přijetí zaplatili – a kteří nebyli školeni. Jak odhalilo vyšetřování, tito osvojitelé je poté sexuálně zneužívali a týrali.

Vsugerovávali jim klamnou realitu:

„Vaše matka byla prostitutka“, ..  „dotkl se vás váš otec“, ..  „nemilují vás“, vsugerovávali dětem „psychoterapeuti.“
„Obávám se, že by mě máma a táta unesli. Bojím se.“ Vykontsruované svědectví dívky je jen jedním z desítek případů, které policie šetří. Kresby dětí byly falšovány tak, aby se pokusily prokázat, že trpěly sexuálním zneužíváním. Podle deníků La Repubblica a Corriere della Sera byl epicentrem pozemek Sociální pomoci v Bibbianu, v regionu Reggio Emilia.

Pro tadesco přeložil Pedro | Zdroj: Desmontan una red que lavó el cerebro a niños e inventó abusos para separarlos de los padres

Řekla bych, že specialisti na to jsou asi v Norsku. Tamní nechvalně proslulá instituce Barnevernet by měla být též pořádně prošetřena. 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.