Tyto starověké mayské artefakty představují soubor extrémně provokativních předmětů, které podle mnohých dokazují, že starověkou civilizaci v dávné minulosti navštívily bytosti mimozemského původu.

Podle dostupných zpráv, kontakt mezi mimozemskými rasami a Mayy podporují též překlady určitých kódů zadržených mexickou vládou.

[wp_ad_camp_1]

mexstatues-3

Jestli byl starověký lid navštíven mimozemskými bytostmi či nikoli je otázka vyvolávající podnětnou debatu a zajisté zůstane jedním z nejtajemnějších témat pro nadcházející roky. Zatímco mnoho lidí má stále pochybnosti o tom, jestli nás již v minulosti navštívili mimozemšťané, další jsou skálopevně přesvědčeni, že setkání takového druhu byla a jsou skutečností a že důkazy můžeme nalézt v dědictví starověkých kultur celého světa, od starých písemností až po složité obrazce na zdech jeskyní. Důkazy lze najít všude.

Zmíněné artefakty náleží starým Mayům a mexická vláda je měla v držení nejméně 80 let.

“Mexiko vydá kodexy, artefakty a významné dokumenty s důkazy o mayském kontaktu s mimozemskými bytostmi a všechna data v nich obsažena budou podepřena výzkumem archeologů. Mexická vláda nevydává toto prohlášení jenom tak – vše, co tvrdíme, máme v úmyslu podložit důkazy.“

Záhadné artefakty byly poprvé prezentovány v roce 2011 Dr. Nassimem Harameinem během konference v německém Saarbrückenu:

diskmaya1

Výše vidíte fotografii artefaktů – disků, o které se jedná. Různé oblasti jsou očíslovány, abychom se mohli věnovat každému vyobrazení jednotlivě.

[wp_ad_camp_1]

1) Má být obraz Země a její atmosféry. To je znázorněno dvěma kruhy. Podle mého obraz dutozemě.

2/3) Má být kometa nebo asteroid pohybující se směrem k Zemi.

4) Předpokládá se, že je to speciálně navržená vesmírná loď určená ke zneškodnění či odklonění komety.

5) Má být astronaut řídící loď.

6) Věří se, že tento obraz znázorňuje inteligentně řízenou vesmírnou loď.

Podle Luise Augusta Rosando „kontakt mezi Mayy a mimozemšťany podporují překlady určitých kódů, které vláda uchovávala po nějaký čas v bezpečí podzemních prostorů.“

Podle zpráv jsou hlubojo v mexické džugli ukryté přistávací plochy, které jsou nejméně 3000 let staré. Zanechali je zde starověcí návštěvníci z nebes.

8502462feeaf298c5035639e6a372c8e

 

přeložila: raja

zdroj: 1

[wp_ad_camp_1]
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.