Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

  • A opět další problémy s piloty. Budoucí pilot Boeingu 737 po přistání na letišti v Sydney ztratil vědomí
    A opět další problémy s piloty. Budoucí pilot Boeingu 737 po přistání na letišti v Sydney ztratil vědomí

    A opět další problémy s piloty. Budoucí pilot Boeingu 737 po přistání na letišti v Sydney ztratil vědomí

  • Trump nařídil po nepokojích v LA další vlnu největší masové deportace v historii
    Trump nařídil po nepokojích v LA další vlnu největší masové deportace v historii

    Trump nařídil po nepokojích v LA další vlnu největší masové deportace v historii

  • Jak Izrael páchá sebevraždu, Írán vzkazuje: „Ať žije Judea“
    Jak Izrael páchá sebevraždu, Írán vzkazuje: „Ať žije Judea“

    Jak Izrael páchá sebevraždu, Írán vzkazuje: „Ať žije Judea“

  • Zažíváme kolaps lineárního času
    Zažíváme kolaps lineárního času

    Zažíváme kolaps lineárního času

Související zprávy

  • Šéf WHO hospitalizován v Riu de Janeiru
    Šéf WHO hospitalizován v Riu de Janeiru

    Šéf WHO hospitalizován v Riu de Janeiru

  • Mezinárodní trestní soud kvůli válce v Pásmu Gazy vydal zatykače na Netanjahua a Galanta
    Mezinárodní trestní soud kvůli válce v Pásmu Gazy vydal zatykače na Netanjahua a Galanta

    Mezinárodní trestní soud kvůli válce v Pásmu Gazy vydal zatykače na Netanjahua a Galanta

  • Je na spojencích, aby rozhodli, zda povolí údery do vnitrozemí Ruska, řekl šéf NATO
    Je na spojencích, aby rozhodli, zda povolí údery do vnitrozemí Ruska, řekl šéf NATO

    Je na spojencích, aby rozhodli, zda povolí údery do vnitrozemí Ruska, řekl šéf NATO

  • Plány na zasažení Ruska raketami ATACMS: V čem je háček?
    Plány na zasažení Ruska raketami ATACMS: V čem je háček?

    Plány na zasažení Ruska raketami ATACMS: V čem je háček?

Finanční podpora

Pro způsoby platby nás prosím kontaktujte e-mailem.

Pro způsoby platby nás prosím kontaktujte e-mailem.

Putin udeřil na NATO: Zvyšujete vojenské výdaje. Proti komu se chystáte bojovat?

Putin udeřil na NATO: Zvyšujete vojenské výdaje. Proti komu se chystáte bojovat?

[wp_ad_camp_1]

„Jediná možnost je spolupráce ve všech oblastech. A to i v oblasti bezpečnosti,“ reagoval Putin na otázku ohledně vztahů Západu a Ruska.

„Vybuchuje to v Evropě, vybuchuje to v Rusku, vybuchuje to i v Belgii,“ uvedl Putin s tím, že pro něj osobně je terorismus problém číslo jedna.

Na dotaz o členských zemí NATO, pak šéf Kremlu uvedl, že „by si neměly vymýšlet imaginární hrozby z Ruska“ a mluvit o „hybridním válčení“. Podle něj se tyto státy samy straší a vycházejí jen z vymyšlených dat.

Mluvil také o vnitřním rozporu spočívajícího v tom, že NATO plánuje zvýšit obranné výdaje, ale zároveň mluví o zlepšení vztahů s Ruskem. „Je všeobecně známo, že Spojené státy v tuto chvíli vynakládají na armádu – na obranu – větší částku, než je rozpočet všech zemí světa dohromady. A proto velmi dobře chápu prezidenta Spojených států, který chce přehodit část tohoto břemene na své spojence v NATO,“ přiznal šéf Kremlu, podle kterého je takový přístup „pochopitelný a pragmatický“.

Zároveň ale připomněl, že se na summitu NATO mluvilo o tom, že NATO chce navázat dobré vztahy s Ruskem. „Na co potom zvyšovat vojenské výdaje? Proti komu se chystáte bojovat? Jsou v tom určité vnitřní rozpory,“ rýpnul si Putin. Dodal, že „to vlastně ale není naše věc“.

Otázka financí NATO prý ale Rusy nechává klidnými. „Zajišťujeme si vlastní obranyschopnost a děláme to spolehlivě, s výhledem do budoucna. Jsme si jisti tím, co děláme,“ dodal.

 

zdroj: 1

[wp_ad_camp_1]
Líbí se vám článek? Pošlete ho dál
Pravidla diskuze

Diskuze je pouze pro registrované čtenáře a je moderovaná. Budou uveřejněny jen takové komentáře, které nejsou urážlivé, vulgární, neobsahují reklamu, neobsahují projevy náboženského fanatismu, návody k násilí, pseudo-ezoterické bludy a jsou k tématu.

Není dovoleno vkládat celé články z jiných webů a strojové překlady z cizích jazyků, stejně tak psát celé věty kapitálkami.

Komentáře není dovoleno využívat jako chat a místo pro osobní spory.

Veškeré odkazy v komentářích musí být uvedeny s krátkým popisem čeho se týkají. Odkazy bez popisu jsou považovány za spam.

Komentáře jsou automaticky posuzovány antispamovým systémem, a pokud jsou zadrženy, musí je posoudit administrátor, což může trvat až 25 hodin. Opětovné odeslání komentáře nebo psaní stížnosti prostřednictvím e-mailu nic neurychlí.

Předem děkujeme za respektování těchto pravidel.

1 Komentář
Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Jara
Jara
22.6.2017 12:09

Jediným státem (uměle vytvořeným),který velmi zbohatl na obou světových válkách, a většině válečných konfliktů po světě je USA. Nikdo jiný.A Putin vyjasňuje situaci,jaká je. Pokrytecká ještěří monstra se zednáři a sionisty,neokoni a krvavé hyeny . A znovu ukazují pokrytecky na jiného v Rusku.Je to čistá léčka Ahrimana,satanismus. Opět.