;

Tato „Galaktická Federace“ je údajně v kontaktu s Izraelem a USA už léta, ale drží se v tajnosti, aby předešla hysterii, dokud lidstvo nebude připraveno.

Podle izraelského důstojníka ve výslužbě a současného profesora Haima Esheda je odpověď na otázku ohledně mimozemšťanů kladná, ale byla utajena, protože „lidstvo není připraveno.“

Eshed, který téměř 30 let působil jako vedoucí izraelského vesmírného programu a je trojnásobným držitelem Izraelské ceny za bezpečnost, v rozhovoru pro Yediot Aharonot vysvětlil, že Izrael i USA mají s mimozemšťany co do činění už léta.

A to se v žádném případě netýká přistěhovalců, přičemž Eshed objasnil existenci „galaktické federace.

Osmaosmdesátiletý bývalý šéf kosmické divize ministerstva obrany poskytl další informace o tom, jaké dohody byly přesně uzavřeny mezi mimozemšťany a USA, a že byly uzavřeny z důvodu, že chtějí zkoumat a pochopit „strukturu vesmíru“. Tato spolupráce zahrnuje tajnou podzemní základnu na Marsu, kde jsou američtí a mimozemští zástupci.

Je-li to pravda, kolidovalo by to s tím, že americký prezident Donald Trump vytvořil Space Force jako pátou větev amerických ozbrojených sil, i když není jasné, jak dlouho tento druh vztahu mezi USA a jejich ohlášenými mimozemskými spojenci trvá – pokud vůbec nějaký existuje.

 

 

Eshed však trvá na tom, že o nich Trump ví a že byl „krůček“ od odhalení jejich existence. Galaktická Federace mu v tom však údajně zabránila tím, že si přáli zabránit masové hysterii, protože cítili, že se lidstvo potřebuje „vyvinout a dosáhnout stadia, kdy… pochopíme, co jsou vesmírné a kosmické lodě,“ informoval Yediot Aharonot.

Pokud jde o to, proč se rozhodl odhalit tuto informaci právě teď, Eshed vysvětlil, že načasování bylo jednoduše způsobeno tím, jak moc se změnila akademická půda a jak respektovaný na ní je.

„Kdybych s tím, co říkám dnes, přišel už před pěti lety, byl bych hospitalizován,“ vysvětlil hebrejskému deníku Yediot.

A dodal: „Dnes už se tu mluví jinak. Nemám co ztratit. Obdržel jsem své tituly a ocenění. Jsem respektován na univerzitách v zahraničí, kde se rovněž tento trend mění.“

Eshed více informací uvedl ve své nejnovější knize Vesmír za horizontem – rozhovory s profesorem Haimem Eshedem (orig. The Universe Beyond the Horizon – conversations with Professor Haim Eshed), spolu s dalšími podrobnostmi, například o tom, jak mimozemšťané zabránili jaderné apokalypse a „kdy můžeme naskočit a navštívit Muže v černém“. Kniha je nyní k dispozici pro NIS 98.

I když není jasné, zda existují nějaké důkazy, které by mohly podpořit Eshedovo tvrzení, vyšlo nedávno oznámení SpaceIL, skupiny, která stojí za neúspěšným izraelským pokusem o přistání kosmické lodi na Měsíci v roce 2019.

Bylo nahráno na sociální sítě s textem „Připraveni na nové vzrušení?“. Oznámení obsahovalo patnáctivteřinové video Měsíce s textem „Zpátky na Měsíc“, zakončené datem 9. prosince 2020.

Je pravděpodobné, že se jedná o nástupce kosmické lodi Beresheet, která havarovala poté, co s ní inženýři ztratili kontakt jen pár minut předtím, než měla přistát. Očekává se však, že navazující projekt nazvaný Beresheet 2 bude dokončen během tří let.

K této zprávě přispěli zaměstnanci anglicky psaného jeruzalemského deníku Jerusalem Post.

Pro tadesco přeložila jena | Zdroj: Jerusalem Post

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.