Jen se nechte očkovat a sami uvidíte…..

Britský úřad pro schvalování léčiv a zdravotnických potřeb (MHRA) 22. března potvrdil, že jen v samotné Anglii doposud zemřelo na vakcínu mRNA společnosti Pfizer 173 lidí a 24 207 lidí utrpělo poškození očkováním, včetně vážného poškození očkováním, jako je slepota a mozkové krvácení. (viz gov.uk )

Dne 29. března informovala televize ABC 8 o 74letém muži, jehož pokožka se náhle po podání vakcíny Johnson & Johnson sloupala, a lékaři tento hrozný případ potvrdili jako poškození vakcínou.

https://www.wric.com/news/local-news/goochland-county-man-suffers-rare-severe-reaction-to-covid-19-vaccine/

 

[wp_ad_camp_2]

 

Dne 31. března informoval deník Daily Mail o 41leté matce, která ještě dva týdny po očkování vakcínou AstraZeneca zažívala nesnesitelnou bolest po celém těle. Britská regulační agentura si myslí, že by mohlo postihnout přibližně 1 ze 100. (Mimochodem, její 13letý očkovaný syn trpí autismem.)

Ten, kdo si stále ještě myslí, že očkování je zdravé a neškodné, měl by nejpozději PRÁVĚ TEĎ přehodnotit svůj světonázor; zejména proto, že Dr. Mike Yeadon, bývalý viceprezident a hlavní vědecký pracovník kontroverzního výrobce vakcín Pfizer, 25. března potvrdil v třaskavém rozhovoru pro America‘s Frontline Doctors (AFLDS), že současná politika vytváří systém, který povede k masivní depopulaci:

Myslím, že ta obrovská suma peněz od farmacie, plus peníze od BMGF (Nadace Billa a Melindy Gatesových) vytváří prostředí, kde odmítnutí není pro regulační úřad možnou volbou.

Musím se vrátit k tématu přeočkování a obávám se, že tento příběh bude zneužit k získání nebývalé moci nad námi.

Varujte, prosím, všechny před obnovením očkování! Není to absolutně nutné.

Vzhledem k tomu, že jich není potřeba, ale vyrábějí se ve farmaceutickém průmyslu a regulační orgány ustoupily stranou (nejsou prováděny žádné bezpečnostní testy), mohu pouze usoudit, že jsou používány ke zločinným účelům.

Pokud by například někdo chtěl v příštích několika letech zranit nebo zabít významnou část světové populace, umožní to právě tyto zavedené systémy.

Jsem toho názoru, že je zcela možné, že to bude použito k masivnímu snížení populace.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Závěr: Vezmeme-li v úvahu, že činitelé těch nejvlivnějších dynastií na světě, jako jsou princ William a jeho otec, princ Charles, veřejně říkají, že na zemi je příliš mnoho lidí (viz Daily Mail ), ale oni sami mají velké rodiny a jejich životní styl spotřebovává více zdrojů než celá města, jeví se šokující varování Dr. Mika Yeadona o to věrohodnějším. A není to tak, že by agenda drastického snížení počtu obyvatel na 500 milionů nebyla vytesána do kamene (Georgia Guidestones). Každý, kdo studuje politickou agendu levicových zelených, rozpoznává rukopis vlivných think tanků, jako je Římský klub, jehož aristokratičtí členové a zakladatelé ztělesňují přesně pravý opak toho, co hlásají. Ještě nebezpečnější, než levicově zelení stoupenci jsou však falešní měšťáci, kteří v důležitých chvílích zradí svůj tábor; někteří pravděpodobně z nevědomosti a jiní proto, že patří k tomuto proti lidsky nenávistnému kultu. Bill Gates již v roce 2010 oznámil, že lidstvo lze pomocí „reprodukční medicíny a vakcín“ snížit o 10 až 15 procent, aby byla planeta zachráněna před údajně hrozícím přelidněním:

V loňském roce Bill Gates řekl (s podezřelým úsměvem na tváři), že pokud by byla světová populace proočkována, smířil by se s 700 000 oběťmi:

https://video.wixstatic.com/video/26ff10_b551da4479da40b880969f7ee9ded85d/720p/mp4/file.mp4

DŮLEŽITÉ: Slyšel jsem od jednoho zasvěceného švýcarského zdravotníka, že doporučoval svým přátelům, aby se nenechali očkovat vakcínou od společnosti Pfizer!

https://video.wixstatic.com/video/26ff10_41f407ba8379438fb62ad97ed5385096/720p/mp4/file.mp4

 

Zdroj: legitim.ch

Pro tadesco přeložila marki

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.