Nová studie publikovaná v časopise The Lancet potvrzuje, že přirozená imunita vůči koronaviru Wuhan (Covid-19) je mnohem lepší než uměle vytvořená „imunita“ takzvanými „vakcínami“.

Článek obsahuje systematický přehled a meta-analýzu 65 dalších studií provedených po celém světě. Všechny poskytují zdrcující podporu tomu, co mnozí vědci a lékaři tvrdí o přirozené infekci vs. umělé injekci.

Podle výsledků studie zotavení se z covidu poskytuje trvale silnou ochranu před závažnými zdravotními následky na úrovni „stejně vysoké, ne-li vyšší“ přirozenou cestou. Oproti ochraně, kterou v nejlepším případě pouze dočasně, poskytují experimentální injekce.

„Časopis Lancet konečně uznává to, co lékaři a vědci tvrdí už léta – že přirozená imunita poskytuje lepší ochranu než experimentální vakcíny,“ uvedl Robert F. Kennedy Jr., předseda a hlavní právní zástupce organizace Children’s Health Defense (CHD).

„Teprve tsunami propagandy a cenzury ze strany kontrolovaných médií a farmaceutického/vládního kartelu pro biologickou bezpečnost přesvědčila veřejnost, že společnosti Pfizer a Moderna chrání lidský imunitní systém lépe než Bůh a evoluce.“

CDC nyní přiznává, že „imunita“ vytvořená očkováním proti covidu sotva vydrží, než se změní v negativní.

I ve srovnání s imunitou, kterou údajně poskytují dvě dávky mRNA (messenger RNA) od společnosti Pfizer-BioNTech nebo Moderna, přirozená imunita proti infekci trvá mnohem déle a poskytuje mnohem lepší ochranu, zjistila studie.

Vědci zjistili, že přirozená imunita je účinná nejméně 88,9 % proti závažným onemocněním, hospitalizaci a úmrtí u všech covid „variant“ 10 měsíců po infekci. Poskytuje také 78,6 procentní ochranu proti opětovné infekci u všech variant s výjimkou omikronu BA.1, u kterého se vyskytuje pouze 45,3procentní ochrana.

Již v říjnu se sešel Poradní výbor pro očkovací postupy (ACIP) amerického Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC), aby projednal údaje o takzvané „imunitě získané očkováním“, kterou úřady celé měsíce vyzdvihovaly jako výhodnější než přirozenou imunitu.

CDC zjistil a diskutoval o tom, že po dvou nebo dokonce třech injekcích injekce proti covidu klesá imunita vyvolaná očkováním na nulu již po šesti měsících, než se změní v negativní. Negativní účinnost jen pro upřesnění znamená, že imunitní systém člověka je na tom hůře a v podstatě nyní útočí sám na sebe jako při AIDS.

I když každá ochrana před reinfekcí časem do určité míry slábne, ochrana vyvolaná očkováním je nejhorším druhem ochrany v tom smyslu, že ochranou vůbec není, ale spíše jakýmsi dočasným obvazem, který imunitní systém nakonec zničí.

Překvapivé je, že nová studie byla částečně financována Nadací Billa a Melindy Gatesových. Mezi její autory patří Dr. Christopher Murray, ředitel The Institute for Health Metrics and Evaluation (IHME), který je rovněž financován miliardářem a eugenikem Billem Gatesem.

IHME byl mimochodem „do značné míry zodpovědný za notoricky známé přehnané výpočty úmrtnosti, které na počátku pandemie COVID dvacetinásobně nadhodnotily počet úmrtí na tuto nemoc“, uvádí Kennedy.

Studie přichází v době, kdy úřady v některých oblastech opět uvažují o omezení lidí cestovat, navštěvovat akce a dokonce i jít na pracoviště na základě jejich statusu nakažení. Pokud očkování vůbec nefunguje, jak ho pak může někdo vyžadovat jako podmínku života (ne že by jakákoli forma povinné medicíny byla legitimní, bez ohledu na to, jak „účinná“ údajně je)?

„Ačkoli se to formuluje jako uznání, že přirozená imunita poskytuje ochranu, zároveň se tím poskytuje tichý souhlas s tím, že vládou nařízená politika omezující cestování je přijatelná,“ komentovala zjištění doktorka Meryl Nashová, internistka a epidemioložka.

„Navíc poskytuje tichý souhlas s očkovacími pasy.“

Zdroj: Natural News

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.