Obyvatelé východní Palestiny po vlakovém incidentu hlásí bolesti hlavy, hněv a pálení kůže

Po vykolejení vlaku společnosti Norfolk Southern na začátku tohoto měsíce se ve východní Palestině ve státě Ohio šíří nemoci.

Místní obyvatelé tvrdí, že je stále pálí kůže, neustále je bolí hlava a obávají se rizika dlouhodobých zdravotních problémů: například rakoviny.

Podle guvernéra Mikea DeWinea je potok poblíž Východní Palestiny stále „kontaminován“, přestože úředníci opakovaně tvrdí, že kvalita ovzduší a pitné vody je v pořádku. Bidenův režim vysílá tým toxikologů, aby místo posoudil.

Jedna z obyvatelek jménem Nadine Lucie Straileová, která ve Východní Palestině nebydlí, tvrdí, že ji nedlouho poté, co 7. února jedla v restauraci KFC poblíž místa řízeného výbuchu, začala strašlivě bolet hlava a pálit kůže.

„Tu noc mě začaly pálit oči jako nikdy předtím, pak se dostavila příšerná bolest hlavy,“ řekla Straileová Sputniku. „Pálily mě rty, jazyk a hrdlo, nosní dírky… o den později mě začalo brnět celé tělo.“

Sousedé Straileové, kteří žijí asi 20 kilometrů od místa nehody, pociťují podobné příznaky, pravděpodobně v důsledku větru, který toxické chemikálie roznáší daleko za město do širšího regionu.

„Nebylo to stejné brnění jako při neuropatii. Jiný typ, dokonce mě brnělo i na prsou. Mí sousedé pociťují některé stejné příznaky,“ dodala Straileová. „Můj krevní tlak se prudce zvýšil, pravděpodobně z bolesti, řekli mi na pohotovosti.“

Je východní Palestina neobyvatelná?

Další místní obyvatelka jménem Heather Ann, která bydlí asi čtyři kilometry od Východní Palestiny, říká, že i ona od vykolejení vlaku trpí neustálými bolestmi hlavy, pocitem pálení kůže, potížemi s dýcháním a bolestmi dutin.

„Zápach už je pryč, ale v týdnu, kdy se to stalo, byl citelný a špatně se dýchalo,“ řekla. „V den, kdy se to stalo, kašlal i můj pes.“

Ann je skeptická k tvrzení vlády, že ve Východní Palestině je vše v pořádku. Byla zde po incidentu evakuována jen velmi malá oblast, a to jen na velmi krátkou dobu.

„Evakuovali jen oblast 1,5 km a pak tři km, ale my jsme 6,5 km daleko a měli jsme příznaky,“ vysvětlila Ann médiím.

„Nechápu proč neevakuovali větší okruh. Nebo proč tvrdí, že je vše bezpečné. Všimla jsem si, že voda ve městě už nevypadá tak čistě a měla na sobě podivný film.“

Další místní obyvatel Luke Galvan dodal, že si připadal jako ve filmu. To není nijak překvapivé, vzhledem k tomu, že film Netflixu „White Noise“ z roku 2022 to všechno téměř doslovně předpověděl.

Film White Noise, který se téměř celý natáčel v severovýchodním Ohiu, se odehrává ve východní Palestině, ale v roce 1985. Obsahuje scénář vykolejení vlaku, výbuchu a úniku toxických látek, který je téměř přesnou kopií toho, co se tam tento měsíc skutečně odehrálo – a někteří obyvatelé Východní Palestiny se na filmu dokonce podíleli jako komparzisté.

„Byli jsme s manželkou jako všichni z města venku, a tak trochu se dívali na tu podívanou, když vlak hořel,“ řekl Galvin. „Nikdo netušil, že to bude mít takové následky, jaké mělo.“

Když Galvin evakuoval dům své matky vzdálený zhruba 10 km od místa výbuchu, jeho příznaky ustoupily – ale jen dočasně.

„Několikrát jsme se vrátili do města, abychom se pokusili postarat o kočky a tak, a mám to samé … pálí mě oči,“ řekl.

Zdroj: Natural News

***** ****

Ti, kteří se honí za UFO, v podstatě tají, že Ohio zažívá po vykolejení vlaku katastrofu podobnou Černobylu, které vypustilo toxické karcinogeny do jedné z nejúrodnějších oblastí Ameriky! Novináři, kteří o tom informují, jsou zatýkáni!

 

 

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.