Já si myslím, že lidé by prostě měli být strakatí, černo-bílo-žluto-khaki(?), ideálně s šikmýma očima, aby to bylo všechno dostatečně vyvážené. No a s pohlavím by ještě mohl být problém. Radši uřízneme, co visí, ne? Co kdyby to mohlo náhodou urážet nějakou feministickou skupinu? No to nelze připustit. S orientací by problém být neměl, protože už nebude směr, jakým bychom se mohli orientovat. Budou prostě „lidé“. Zeptají se vás „Na co jsi?“ a vy odpovíte „Na člověka“. 

 

 

Jen si to představte, jak krásný bude svět, až zde budou pobíhat bezpohlavní různorodí lidé a rozdávat lásku, svobodu a všelijakou možnou i nemožnou korektnost…? 

raja


V Londýně rostou cyklostezky jako houby po dešti, ale vyskytl se jeden odporný problém. Provoz na nich je příliš rasistický a sexistický, jelikož většinu uživatelů cyklostezek tvoří bílí muži.

Londýnský komisař pro pěší turistiku a cykloturistiku Will Norman, který pracuje při kanceláři starosty Sadiqa Khana, si postěžoval: „Je zde problém s jízdou na kole a tím, že je vnímána jako způsob, jak umožnit mužům středního věku rychlejší pohyb po městě, což vůbec není objektivní.“

Potíž podle úředníků věnujícím se cyklistům je v tom, že jízdu na kole po městě využívá velmi málo žen a lidí z etnických menšin.

Černoši, Asiaté a další „etnické menšiny“ tvoří pouze 15 procent cyklistů. S ženami to není o nic lepší.

„I když vidíme růst počtu cyklistů, nevidíme tuto [požadovanou] různorodost,“ uvedl Norman.

 

 

Kancelář starosty proto připravila projekty, které mají zmíněnou různorodost prosadit. Mj. se jedná o výuku jízdy na kole, finanční příspěvky pro skupiny, které běžně nejezdí na kole, a propagaci elektrických kol.

Zdroj: 1


 

Dodatek:

Asi takhle nějak bude vypadat rodina.


(Jen pro pořádek, otec toho dítěte je vlevo a matka, která se však cítí býti otcem, je vpravo. Asi aby v tom dítě nemělo zmatek.)

 

raja

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.