Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Dovoz ruského obilí do EU prudce roste
  Dovoz ruského obilí do EU prudce roste

  Dovoz ruského obilí do EU prudce roste

 • JAG chytá další úředníci CDC
  JAG chytá další úředníci CDC

  JAG chytá další úředníci CDC

 • Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“
  Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“

  Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“

 • Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu
  Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu

  Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu

Související zprávy

 • JAG chytá další úředníci CDC
  JAG chytá další úředníci CDC

  JAG chytá další úředníci CDC

 • Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“
  Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“

  Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“

 • Námořní pěchota při zatýkání zabila úředníka CDC
  Námořní pěchota při zatýkání zabila úředníka CDC

  Námořní pěchota při zatýkání zabila úředníka CDC

 • JAG otevírá novou věznici pro mediální d*vky
  JAG otevírá novou věznici pro mediální d*vky

  JAG otevírá novou věznici pro mediální d*vky

Svět je v šoku – tajný agent CIA Stefan Halper potvrdil, že bývalý šéf FBI James Comey ničil Trumpa

Nová zpráva ruského ministerstva zahraničních věcí uvádí, že celý svět je šokován poté, co bylo potvrzeno, že tajný agent CIA-MI6 Stefan Halper byl nasazen jako špionážní agent americké prezidentské kampaně Donalda Trumpa bývalým ředitelem FBI Jamesem Comeyem. Jeho jediným úkolem bylo zničit Trumpa dříve, než mohl dosáhnout volebního vítězství nad svou soupeřkou Hillary Clintonovou. Neúspěchem tohoto úkolu vlastně dokázal, že Spojené státy jsou „neúspěšným státem,“ jehož chmurná budoucnost se možná poroučí do občanské války.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Špionážní agent CIA-MI6 Stefan Halper měl za úkol navázat a pošpinit spojení mezi Trumpovou kampaní a tajnými agenty napojenými na Rusko

Spojené státy za sebou mají dlouhou historii trpkých a sporných prezidentských voleb. Světové společenství by se mělo spoléhat spíše na spravedlivé volební počínání Američanů – bez mocných a přísně tajných zpravodajských agentur.

S nástupem nové americké prezidentské síly multi-miliardářského developera Donalda Trumpa to však podle této zprávy došlo poprvé v historii tak daleko, že americký státní zpravodajský aparát zahladil americkou ústavu a všechny americké zákony, aby Trumpa zničil. Nástroje, jakých k tomuto účelu využije, popsal zástupce ředitele divize kontrarozvědky FBI Peter Strzoke – jedná se o takzvanou „The Insurance Policy“ – dnes však známou jako „Trump-Russia Dossier“ (Trump-ruský spis).

Vznik tohoto „Trump-ruského spisu“, který je vlastně strategií pro zničení Donalda Trumpa, byl stejně tak komicky hloupý jak zákeřný. U jeho vzniku stál britský tajný agent MI6 Christopher Steele, kterému Hillary Clintonová a její demokratický národní výbor nelegálně vypláceli miliony dolarů za vytvoření toho, co je nazýváno „Trump-Russia Dossier“ –  Steelemu v tomto úsilí navíc pomáhal jeden z ruských rekrutovaných přeběhlických špehů Sergei Skripal.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Po dokončení tohoto Trump-ruského spisu  agentem MI6 Christopherem Steelem byla celá dokumentace předána řediteli CIA Johnu Brennanovi, který najmul známého tajného agenta CIA-MI6 Stefana Halpera. Ten měl za úkol přilákat dobrovolníka z Trumpovi kampaně George Papadopoulose do Londýna – Halper zaplatil Papadopoulosovi tři tisíce dolarů za výzkumnou práci a současně pokryl i náklady na jeho let do Londýna, náklady na ubytování a podobně.

Když tajný agent CIA-MI6 Stefan Halper obdržel tuto zprávu, byla do Londýna nalákána Halperem další dobrovolnice z Trumpovy kampaně Carter Page. Stejně jako předtím Papadopoulos.

Tato zpráva uvádí, že ředitel CIA Brennan on sám nemohl zasahovat do této záležitosti, ačkoli věděl o podvodných tvrzeních, jelikož CIA má zakázáno zasahovat do vnitřních záležitostí USA. Ale obešel tuto skutečnost a využil jiného řešení. Americký senátor John McCain vzal tento Trump-ruský spis od CIA a dal ji řediteli FBI Jamesi Comeyovi. FBI následně musel přiznat, že nemohl ověřit žádné z jeho podvodných tvrzení – ale nezastavil je od „zneužití“ těchto informací k tomu, aby se FBI stal první americkou zpravodajskou agenturou oprávněnou ke špehování prezidentské kampaně.

Poté, když „Trump-ruský spis“ selhal ve svém účelu, totiž bránění Trumpově vítězství, by každá racionálně myslící státní zpravodajská agentura pohřbila všechno o tomto podlém spiknutí, aby by nic z toho světlo světa nikdy nespatřilo. To se ale kvůli šílené nenávisti, která v USA vyvstala kvůli tomu, že se nyní musí zabývat a vypořádat s prezidentem Donaldem Trumpem, nestalo.

Jedním z nejhůře pojatých a průhledných tahů, které byly kdy vymyšleny, bylo to, že ředitel National Intelligence James Clapper (který dohlížel na FBI i CIA) nařídil řediteli komise FBI, aby instruoval nově zvoleného prezidenta Trumpa o existenci Trump-ruského spisu. Bezprostředně poté, co díky Capperovi „unikly“ tyto informace do „falešných zpráv“ kabelové televize mediálního giganta CNN, začaly být nazývány „skutečnými zprávami“ – za což byl Clapper hezky odměněn, neboť si ho CNN najala za miliony dolarů.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Jednu věc si však ředitel národního zpravodajství (DNI) Clapper, ředitel FBI Comey a ředitel CIA Brennan neuvědomili, když uvolnili Trump-ruský spis proti prezidentovi Trumpovi v odvetě za jeho odvahu porazit Hillary Clintonovou – a to, že nejzranitelnější oblastí v jakékoliv zpravodajské operaci jsou pracovníci, kteří se na ní podílejí – v tomto případě konkrétně tajný agent CIA-MI6 Stefan Halper.

V případě, že by se někdo pokoušel vytvořit písemný popis toho, jak by měl vypadat tajný agent takového státního převratu („Deep State“), by bylo nejlepší, aby se o to ani nepokoušeli a místo toho prostě popsali život Stefana Halpera – který po promoci na Ivy League univerzitě odcestoval do Londýna za titulem Ph.D., poté se vrátil do Spojených států, kde byl rychle najat administrativou prezidenta Nixona, oženil se s dcerou jednoho z nejobávanějších vysoce postavených ředitelů CIA , pracoval v téměř každé pobočce a oddělení americké vlády, vedl tajnou operaci CIA, aby zdiskreditovala bývalého prezidenta Jimmyho Cartera, stala se tajným agentem britské zpravodajské agentury MI6, a ve svém volném čase vytvořil soukromou banku, kterou používala administrativa prezidenta Ronalda Reagana, aby „nalila“ peníze íránským a středoamerickým teroristům (nazývaným Contras) snažícím se nelegálně svrhnout vládu Nikaraguy.

Dne 27. ledna 2017, sedm dní poté, co prezident Trump složil svou přísahu, měl podle zprávy ředitel FBI Comey svůj tajný agentní rozhovor s Georgem Papadopoulosem. Ten okamžitě odhalil tajného agenta CIA-I6 Stefana Halpera, tajně vloženého do Trumpovy kampaně – a ačkoli takzvaní Deep State (= lidé osnující státní převrat) horečně pracují  na tom, aby tuto skutečnost skryli před americkou veřejností, důvěryhodnější zpravodajství z USA uvádí, že „státní úřad Obamy, CIA i FBI se spikli, aby do Trumpovi kampaně vložili ‚ruské špionážní pasti‘ na menší hráče a aby FBI měla v Trumpově kampani špiona.“ Ty ohromné zvuky, které tyhle machinace vydávají, nejsou ničím jiným, ​​než počátkem imploze americké zpravodajské komunity.

Podle zvláštního právního poradce Roberta Muellera, který se vyšetřováním Trump-ruského spisu zabývá, nejde o nic víc než o zakrývání úsilí Obamova ministerstva spravedlnosti a FBI a zároveň o zničení Trumpova prezidentství.  Vlastní vyšetřování pokračuje v čele s generálním inspektorem ministerstva spravedlnosti Michaelem Horowitzem, jehož odhalení celého spiknutí se chystá „explodovat“ nad americkou politickou krajinou – bývalý vrchní zvláštní agent FBI James Gaglian dokonce varoval před tím, že zdroje informované o nadcházející generální inspekci ministerstva spravedlnosti Spojených států amerických potvrzují, že půjde o poměrně usvědčující obvinění ze sedmého podlaží FBI.

„Je to horší, než se čekalo“ se zdá být konzistentním tématem.

 

[wp_ad_camp_2]

„Vždycky jsem vyhrával a budu vyhrávat i nadále. Tak to je.“

prezident Spojených států Donald J. Trump

Překlad: jena, Zdroj: 1

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál