Francie v nedávné minulosti připustila, aby vyhověla ideám plurality (multikulturalismu), ne-diskriminace a lidských práv, řadů vážných útoků na svou kulturu a historické dědictví. Islamisté jsou pro Francii horkým problémem. Pokračují ve svém boji o Francii, a ten vedou se zbraní i beze zbraně, a celou Francii se snaží svést k válce civilizací. Už neuběhne žádný měsíc, aby v něm nedošlo ke vražednému útoku nožem s výkřiky Alláh Akbar! Ale jaký smysl má bojovat s Islamismem, když nejsme schopni se vypořádat s původem této ideologie smrti. Toto naše odmítnut bojovat s podstatou zla, je výrazem naší naivity.

 

[wp_ad_camp_2]

Taková slova napsal Le Figaro, a je pod nimi podepsán Vincent Trémolet de Villers, zástupce šéfredaktora. Zkuste si tato slova přečíst v nějakých českých novinách, nebo je slyšet v rozhlase nebo televizi. Nepředstavitelné! Havlistický duch stále vládne českým médiím! Stejně tak jako vládl po dekády ve Francii. Ale ta se probouzí, a na nás je, abychom její chyby s uprchlíky neopakovali.

Ve Francii je naprosto vážná situace. Potvrzuje se chmurná prognóza bývalého ministra vnitra Gérarda Collomba, že dvě komunity, které žijí na jednom území odděleně vedle sebe se nakonec (už velmi brzo) střetnou v boji (face to face). Gérrard Collomb na protest proti nečinnosti prezidenta Macrona proti islamistům v listopadu 2018 odstoupil ze své funkce a nyní působí jako zvolený zastupitel v Lyonu!

V důsledku obrovské řady útoků militantních islamistů na Francouze nevěřící v Alláha, byla ve Francii zřízena vyšetřovací komise francouzského Senátu. Jejím úkolem bylo objasnit celou situaci s islamisty a zejména popsat islamistické pronikání do politických, vojenských, policejních a dalších struktur francouzského státu! Komisi předsedali senátoři Éric Diard a Éric Poulliat. Komise měla k dispozici jednak tajnou zprávu úřadu DGSI , a jednak vyslýchala řadu úředních osob a svědků. Závěry komise byly alarmující – islamisté obsazují nejenom celé čtvrti, ale pronikají i do úřadů, policie a armády. Jakmile se někam dostanou, začnou nevěřící populaci (zejména Islám nepraktikující ženy) diskriminovat a šikanovat.

 

[wp_ad_camp_2]

Závěry komise, okamžitě potvrdila realita. Měsíc po zveřejnění zprávy komise došlo ve Francii k bezprecedentnímu teroristickému útoku na ředitelství francouzské policie, kousek od katedrály Notré-Damme. Na policejním ředitelství došlo k přestřelce mezi policisty, a bylo zjištěno, že útočící policista byl islamista! Česká televize opět informovala pouze o útoku, nikoli o jeho islamistickém pozadí! Při útoku došlo ke smrti tří policistů! Celý útok byl hodnocen, jako bezprecedentní zlom v teroristických útocích

Obrovské množství útoků islamistů ve Francii, je možné vidět i letos. 5.1.2020 došlo k pokusu útoku s výkřiky „Alláh Akbar“ v Metz, útočník byl postřelen a zatčen, než mohl útok dokončit! 3.1.2020 došlo ke stejnému útoku v Paříži, tentokráte s následky smrti u obětí! Další útoky, mučení a podrobnosti o situaci ve Francii, o které jsme v tomto díle na YT hovořili, jsou velmi dobře zdokumentovány v tomto článku publikovaném Gatestone institute (USA), a to včetně údajů o 12 000 teroristech, mučení a vraždě pod vlivem konopí, 2500 podpálených autech, atd.

 

[wp_ad_camp_2]

Důvodem dílu je, že spojená aliance „Drahošistů“ – Milion chvilek, Piráti, Česká televize, Bakalo-média, Manipulátoři, HlídacíPes.org a Démo-Blok v rámci své politiky zatajují voličům informace, aby se nemohli férově rozhodnout, koho mají volit! Francie se z této politiky pomalu probouzí. A její procitnutí je a bude velmi bolestné. Je na nás, abychom její chyby neopakovali!

Zdroj: MaP

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.