…..dokonce i sami lékaři se začínají bát zvěrstva, které na lidech sami páchají. No není se čemu divit. Při těch dobrůtkách, které jim dávají do vakcín, se není čemu divit. Nepotřebují totiž ani je jako důchodce….

10:27

No a největší hruůza pro ně je, že nevědí, jestli je ve vakcínách mikročip k očipování lidí, jak nám byl dříve řečeno…..

Česká republika:

Čeští lékaři z nějakého nepochopitelného důvodu nechtějí na vlastní kůži zažít dobrodiní očkování proti chřipce. Přesné statistiky se sice nevedou, ale podle soukromého průzkumu doktorky Herrmannové je proočkovanost mezi lékaři něco mezi 1 – 20 %.

[wp_ad_camp_2]

Big Pharma bije na poplach. Kam jsme to přišli, aby ti, kteří mají šířit naše blivajzy v populaci, za což dostávají nemalé všimné, se stavěli na zadní, pokud jde o ně samé?

Tak to ne, milánkové. Vy tady nejste od toho, abyste rozhodovali. Vy jste tady, abyste plnili naše plány. Víte, kolik peněz nás stojí uplácet politiky, vlády a novináře? Víte, jak je těžké falšovat statistiky úspěšnosti a na kolik nás přijde umlčování obětí? Jste v první linii a půjdete příkladem! Ministerstvo už chystá vyhlášku, kterou se očkování nařídí befelem.

______
Ale stejně, je to sranda, co?

Článek ve skutečné podobě si můžete přečíst ZDE: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/chripka-ockovani-lekari-prymula-hermannova.A190219_164208_domaci_niv

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.