…..poslední dobou se skutečně nestačí člověk divit jaké nesmyslné teorie ke konci časů lidsva vznikají. A protože stará pravidla a systémy jsou neudržitelné a neobhajitelné, musejí vymyslet něco nového na zmatení lidí. Pravdu jim ale nesmějí zásadně ukázat. Proto musejí lidi totálně opět zamotat do lží, blbostí a hovadin…..

11:54

I když teorie placaté země převzala kdysi naše výpočty, (jenom ty co se jí hodily) padání horizontu pod obzor a musela se nastavit na námi uvedenou vzdálenost slunce od povrchu země, má ve své TEORII ale značné trhliny a zavádí opět lidi do slepé ulice.

Trváme na teorii duté země, je tomu skutečně tak, ale názor si musíte udělat vy sami.

Pamatujte nikomu nic nenutíme. Nehodlám ale komentovat dotazy na tento článek, protože není dnes čas komentovat něco na neobhajitelný model…..

 

[wp_ad_camp_2]

 

Na četné dotazy z minulosti k placaté zemi uvádím jenom jeden jediný, který celý ten jejich nesmysl naprosto vyvrací. Uvedu jen ve zkrácené formě:

Představte si že Země je skutečně „placatá deska“, je jedno, jestli je to čtverec, obdélník či kruh. Sedíte v letadle a letíte podle kompasu kurz 90 či 270 To znamená z východu na západ nebo ze západu na východ.

Pro lepší představivost letíte od T smětem do B nebo naopak. (Náhodný obrázek jsem převzal z google obrázky) Je to jedno. Když se podíváte na písmeno A, tak tam je právě sever. Budete-li se letadlem přesouvat po přímce od bodu T do bodu B , ručička kompasu by neustále měnila směr severu a jihu., což je naprostáa totální blbost. Nebo by se musel pro každé letadlo zvlášť přesouvat bod A, a samozřejmě také jižní pól, který leží na spodní straně oproti bodu A (pojmenoval jsem pod a nad obrazem strany).  Tak takové maličkosti tvůrcům placaté země ušli a představují něco, co je totální hovadinou.

U kruhu, kdyby byl sever ve středu, tak by se měnily dokonce všechny strany. Jak jih, západ a východ. Proto se nemá cenu vůbec touto teorií zabývat, je to totální hovadina. Mohli by jí uvěřit lidé jenom tohoto typu a k tomu Vám přeji příjemnou zábavu…..

 

Jak sami vidíte, jaká je vzdělanost našeno národa, je to hrůza…..

A právě takoví lidé mohli objevit teorii placaté Země…..

Zde máte TEORII PLACATÉ ZEMĚ. Totální čičovina non plus ultra na nekonečnou!!!!!

https://www.placata-zeme.cz

 

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.