Záznam vložila Kat 18. února 2021

Přiložen přepis Q&A (otázka & odpověď) videa Charlieho Warda a Kelli Rivers ze 17.2.2021

Explozivní zpráva, že Charlie si směňuje svůj irácký dinár, vietnamský Dong a ZIM (Zimbabwe)

DNES.

Charlie vysvětluje formuláře, které musel vyplnit a poté poslat do Ameriky. Očekává, že tento týden dostane zaplaceno. Charlie se v procesu nimrá. Jakmile ho dodělá, vysvětlí a (jako svému klubu Insider) pomůže vyplnit formuláře ohledně směny měn. Formuláře zveřejní na svém webu.

Pro mnohé z nás, kteří se obávali o Charlieho zdraví, protože v některých videích měl pravé oko prakticky zavřené, vysvětlil, že je naprosto v pořádku, jen je přepracovaný a unavený. Velká úleva.

Přikládám také částečný přepis ze super videa Gene Decode z 27. ledna 2021 Nicholase Veniamina, které bylo z Utube odstraněno, než jsem měla šanci ho dokončit.

[wp_ad_camp_2]

 

Přicházíme do napínavých časů.

Přicházíme do zaslíbených časů.

Z temna do světla, převibrování do 5D, NESARA, GESARA, Nová republika, úžasné technologie, zdraví, prosperita, štěstí, kreativita, inovace — nekonečné zázraky pro blaho Gaii, království a lidstva. Bůh ví, že jsme si prošli peklem a nyní se navrátíme do nebe. K našemu božství. Suverenitě. Svobodě.

Juan O’Savin [a Q] důsledně řekli, že toto všechno se musí odehrát LEGÁLNĚ. Takže teď máme záležitosti kolem SCOTUSe, které budou vyslyšeny 19. února a 26. února. Poté, kdo ví? Oficiální oznámení, že Ameriku řídí armáda? Nouzové vysílání? Tribunály? NESARA? …

Juan O’Savin 13. února 2021

„Klídek. Nepřítel nás nedostane, lidé se probouzejí, opona je stažena. Celá Q komunita udělala neuvěřitelnou práci Americe a celému světu. Ukazují obrázky, gify, různá meme, která odkrývají děje za oponou ohledně covidu, datují o lžích. Pokud jsou Soud a Kongres neschopni chránit Ústavu a Republiku (SCOTUS 19 & 26) Je armáda posledním spouštěčem, který už byl spušten.“

Ve videu z 16.2.2021 Charlie Ward uvedl, že jakmile se kvantový finanční systém spustí, spousta věcí se změní. Okamžitě nastane, že Deep state cabal přijde o svou moc, což znamená, že získáme přístup k Med Beds.

[wp_ad_camp_2]

 

Med postele jsou tu už dlouho. Společnost Big Pharma je blokovala, protože na nich nemohou vydělat žádné peníze. Poslední věc, kterou si Cabal přeje je, aby bylo lidstvo zdravé.

Med Beds jsou v posledních několika letech používány k léčení dětí a armády, která vstupuje do D.U.M.B.s (podzemní základny) a zachraňuje miliony dětí, které Deep state vězní pro své nechutné potřeby. Vydat se dolů do kilometry hluboké DUMB, masivního tunelového systému, je nebezpečná a srdcervoucí práce, Med postele jsou doslova božským darem z nebes.

(zářivá budoucnost)

Ve čtyřminutovém videu Charlie Ward nastínil tři různé typy Med postelí, které budou dostupné pro všechny. Jakmile bude aktivní QFS (kvantový finanční systém) začnou se distribuovat nejprve v Texasu a poté na Floridě.

—První typ Med postele obnovuje končetiny a je neuvěřitelné, za jak krátkou dobu to zvládne

—Druhý typ Med postele má co do činění s vaším intelektem. Můžete se vylepšit, abyste byli chytřejší. Můžete se nastavit na jakékoli povolání, které chcete dělat. Neuvěřitelné.

—Třetí typ je pro lidi, kteří mají Alzheimerovu chorobu, rakovinu, obrnu atd., Med Meds to všechno dokáže uzdravit. Také se můžete nechat omladit, pokud si přejete. Velmi brzy budou k dispozici.

https://www.bitchute.com/video/dS9fbL2xSPDM/

Divy a zázraky rozhodně přicházejí.

Jak Charlie vždycky říká, je ÚŽASNÁ doba pro to být nyní naživu.

[wp_ad_camp_2]

 

A jak řekl Gene Decode:

„Určitě jsme živí

ve správný čas,

protože se můžeme dívat

na pád cabaly „

Tady Kat, zas a znova.

(Nebudu to nosit na svém obličeji, nebudu to nosit na žádném místě, nebudu to nosit, abych se někam dostal. Nebudu to nosit na své bradě, nebudu to nosit na svém uchu, nebudu to nosit ze strachu. Nebudu nosit vaši stupidní masku. Nebudu to nosit, NEPTEJTE SE.)

Čas na otázky s Kelli Rivers a Charliem Wardem 17.2.2021

https://www.bitchute.com/video/mhwbCuoShtGz/

Kat částečně přepsáno

Charlie Ward: Sledují mě lidé ve 103 zemích, ale většinou lidé v Americe …

3:21 Charlie Ward [Odpověď na zmanipulované volby v Ugandě] Nacházíme se v období, kdy se všechno změní … o tom je celá tato cesta … není to jen o Americe, kde se Deep State a Kabala pokusili ukrást volby … tentokrát byli chyceni při činu.

3:36 Nejdůležitější je, že chytíme KAŽDOU JEDNOU OSOBU zapojenou do tohoto děsivého činu zrady proti americkému lidu …

3:45 Donald Trump nejen vyhrál, ale získal výraznou většinu … Donald Trump je čestný muž, je irelevantní, jestli ho máte rádi nebo ne … je to čestný muž, skvělý otec, pradědeček … znám lidi, kteří ho znají a mluví o něm velmi pěkně …

4:02 Takže pokud okradeš čestného muže, který se stáhne a je tichý jako ryba, osobně bych se velmi obával … protože tě dostal tam, kde tě potřeboval … a odhalil tě … to je to, čím právě nyní procházíme…

(Proti bažině jsem neprohrál ani jedno kolo. Takže si držte své zatracené klobouky)

4:15 Charlie Ward pokračování: A ty země, kde byl ve volbách zvolen ten pravý muž, ale kde si Kabala zajistila dosazení do funkce svého muže … jejich dny skončily … není to hezké a stalo se to v mnoha zemích … v Africe … v mnoha zemích po celém světě, včetně Spojeného království … v Austrálii, na Novém Zélandu, v Kanadě, tam kde si Kabala s Deep State do čela státu dosadili svého muže nebo ženu, všichni se proti tomu postavili… tyto dny jsou skončeny …

[wp_ad_camp_2]

 

4:43 Právě jsme v přechodném období …

tak nepanikařte …

držte si víru … protože právě přecházíme z temnoty do světla …

odtamtud, kde jsme byli pod kontrolou satana a zla …

právě teď se od toho vzdalujeme …

Buďte v klidu, buďte pokojní …  jsme v době změn …

5:10 Ty země, které používaly servery Dominon ke změně v hlasování nebo zaplatily lidem, aby hlasování změnili … ty dny skončily, bylo to odhaleno … a pokud Americe potrvá 4 roky, než si to s dalšími zeměmi vyřeší, dokážete si představit … bude to nějakou dobu trvat … trpělivost je to, co právě teď potřebujeme … PRAVDA vždy vyjde najevo …

17:05 Charlie Ward: O víkendu mi nebylo dobře. Mé [pravé] oko se úplně zavřelo. Bylo unavené. Příliš mnoho pracuju. Tento týden jsme tedy snížili počet zveřeněných videí ze 4 nebo 5 na 2. Jen čistě proto, abych se mohl trochu zotavit. Moje tělo se v sobotu a v neděli úplně vypnulo. Šel jsem zkusit hrát golf, ale nemohl jsem …

17:44 Jsem přepracovaný. Tvrdě pracuju. Ale jsem farmářský kluk a právě teď je čas sklizně, takže musíme vyjít ven a práci udělat … Budu si dělat starosti s odpočinkem někdy později.

18:10 Charlie Ward pokračování: [Otázka: Kdy bude NESARA?] Jsme skoro tam. Zrovna před 10 minutami jsem mluvit s lidmi z Kvantového finančního systému. S číslem 2 v kvantovém finančním systému.

18:27 Včera začali používat platby,

na burzách

a na humanitární výpomoc.

18:35 Věci se dějí. Pár drobných technických řešení, na kterých pracují. Řekli mi, že … pravda je, že mi ji neřeknou, dokud nebude všechno hotové. Až bude hotovo, dají mi vědět.

19:54 [Otázka: Kdy všechna zatčení uvidíme veřejně oznámeny?] Blíží se to, ale mainstreamová média to blokují … to vše je součástí odkrývání. Armáda několikrát uvedla, že došlo k určitým zatčením a mainstreamová média se o tom nezmínila … ale to je vše součástí pantomimy. Celá část plánu je vystavit je tomu, čím jsou.

20:51 Myslím, že zatčení uvidíme zveřejněná tento měsíc …

21:01 [Otázka: Co se stane s našimi půjčkami na bydlení za Nesara/Gesara v Austrálii?] To samé co všude ve světě. Když se dostaneme do Nesary/Gesary, hypotéky, půjčky, pokud mají co do činění s bankou, budou odstraněny, odpuštěny, a právě teď se blížíme.

21:15 Právě jsme v přechodném bodě …

jsme jen pár hodin od cíle

spíše než dny nebo týdny …

VŠE JE PŘIPRAVENO…

21:28 V této fázi nemohu říci víc, protože bych si nákálel do hnízda …

21:36 Ale jsem s nimi neustále v kontaktu …

dvakrát denně…

a čekám na kývnutí …

od čísla 2 z Kvantového finančního systému…

[wp_ad_camp_2]

 

24:24 [Otázka: Kdy uvidíme fotky reptiliánů?] To vše vyjde a bude k dispozici spíše těm, kteří to budou a chtějí hledat, než aby se to všem ukázalo.

24:43 V zákulisí se toho děje hodně a o plazech a jejich poražení bude info překypovat.

24:50 Začínáme si všímat, že se to děje … největší věcí bylo vyprázdnění Buckinghamského paláce a zmizení Harryho a Meghan – kam do [USA?] … existuje spousta věcí, které nesedí, ale lidé to berou jako samozřejmost, že ano …

25:07 Děje se to. Jde jen o to mít oči otevřené …

(NESARA/GESARA, GLOBÁLNÍ MĚNOVÝ RESET, IRÁNSKÝ DINAR/VIETNAMSKÝ DONG, ZLATO/STŘÍBRO)

37:24 Čekáme na změnu ve finančním systému

to je to, na co čekáme

VŠECHNO OSTATNÍ ZAPADNE NA SVÉ MÍSTO, AŽ BUDE HOTOVO…

37:34 Myslím, že v určité fázi budou muset přejít na EBS [Emergency Broadcast System], protože mainstreamová média jsou spoluviníci, neříkají pravdu …

37:46 Měli mnoho šancí … i nedávno měli šanci, když byli americkou armádou informováni o určitých zatčeních a ani jedno médium to nezveřejnilo …

38:25 [Otázka: Vrátí se Trump do Bílého domu v D.C., nebo bude dům přemístěn?] Nikdy se do Washingtonu D.C. nevrátí. Můj vnitřní pocit je, že dům pravděpodobně buldozerují … jakmile vyklidí všechny tunely pod ním, bude vyhozen do vzduchu.

38:44 Vím, kde bude nové umístění, a NENÍ to v D.C …

39:10 [Otázka: Kdo je Juan O’Savin?] Pozval mě tento víkend do Las Vegas na filmovou premiéru a setkám se s ním tváří v tvář a až to udělám, budu schopen říci o koho jde.

39:24 Je neuvěřitelně dobře informovaný. Nechme to zatím tak…

[Charlie byl pozván Juanem O’Savinem na premiéru filmu s Melem Gibsonem a Jimem Caviezelem. Charlie řekl, že Jim Caviezel je dobrým přítelem Juana O’Savina.]

(Juan O´Savin je z námořního zpravodajství s vazbami na Kennedyovi. Není to Junior. Juan je patriot největššího kalibru. Nepřekrucujte to.)

40:42 Charlie Ward pokračování: Prozatím proběhlo 2,5 milionu zatčení …

45:50 [Otázka: Kdy se ve Velké Británii a všude jinde pandemie uklidní?]

46:00 Až přepnou spínač na kvantový finanční systém, pak všechno ostatní v řadě zasebou spadne…

Virus zmizí, Vakcinace zmizí

5G přestane být problémem

atd. atd. atd.

46:10 Všechno je to kouřová clona

JAK JSEM ŘEKL

JIŽ PŘED ROKEM

Vše je kouřová clona

Pro změnu.

46:16 Změna trvala déle než jsem chtěl, nebo v než jsme doufali, ALE TEĎ JSME ZDE … nyní je zapotřebí trpělivost … už jsme skoro tam …

46:25 Kvantový finanční systém

A věřím, že nastane v těchto dnech …

Věřím, že bude v řádu několika hodin

Z Ameriky bych měl vědět, zda-li vše šlape …

[wp_ad_camp_2]

 

47:13 [Otázka: Bitcoin. Zhroutí se? Stoupá? Jaká je dohoda s bitcoiny?] Nemohu komentovat kryptoměny, protože v tom nejsem dobrý …

47:15 Bylo to velmi zajímavé, že včera bylo veřejně známé … v Číně se v přehradě „Tři soutěsky“ objevila obrovská trhlina … když se ta přehrada protrhne, což podle mého názoru bude v příštích několika dnech [a to si myslí také Gene Decode] … zabije spoustu lidí … ale také vyhladí zařízení na těžbu bitcoinů, které je pod ním spolu s institutem ve Wu-chanu …

Povodně ohrožují čínské bitcoinové těžaře, čínský miliardář řekl: „Hrozí kolaps přehrady Tři soutěsky“

https://techfans.co.uk/flooding-threatens-chinas-bitcoin-miners-chinese-billionaire-says-three-gorges-dam-collapse-imminent/

47:53 Charlie Ward: To jsou ty věci typu … „Sledujte vodu“ … to je to, na co čekáme … skutečnost, že se to stalo veřejně známým, předznamenává, že by to mohlo vyjít …

Pro tadesco přeložila adri | Zdroj: Inteldinar Chronicles

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.