Uprostřed politické krize kolem brexitu musí britský premiér Boris Johnson čelit novému sexuálnímu skandálu. Novinářka Charlotte Edwardesová ho obvinila z toho, že jí před dvaceti lety sahal na stehno. Předseda Strany nezávislosti České republiky František Matějka se ale domnívá, že se jedná o snahu odpůrců brexitu zabránit Británii v odchodu z EU.

K incidentu mělo dojít v roce 1999 během oběda, který pořádal časopis The Spectator, jehož šéfredaktorem byl tehdy Boris Johnson. Edwardesová v té době jako mladá novinářka do časopisu příležitostně přispívala.

[wp_ad_camp_2]

„Seděla jsem po Johnsonově pravici. Po jeho levici byla jedna mladá žena, kterou znám. Nalévalo se hodně vína, pilo se hodně vína. Pod stolem jsem cítila Johnsonovu ruku na svém stehně. Stiskl,“ líčí Edwardesová svůj příběh na stránkách nedělníku The Sunday Times.

Podle ní Johnson ji stiskl vysoko na noze tak silně, až se napřímila. Ženu po jeho levici měl údajně rovněž osahávat.

Johnson veškerá obvinění proti své osobě popírá. Toto téma se ale stalo předmětem diskuzí během stranické konference konzervativců v Manchesteru. Mluvilo se i o tom, že tou další ženou byla Mary Wakefieldová, manželka současného poradce premiéra Dominica Cummingse. Ta to ale popřela.

„Nejsem tou ženou, o které napsala Charlotte Edwardesová ve svém sloupku,“ reagovala Wakefieldová na dotaz BBC. „Boris byl dobrým šéfem a nic podobného se mi nestalo. Ani Charlotte, kterou rovněž mám ráda a obdivuji, o tom nikdy se mnou nemluvila,“ dodala.

[wp_ad_camp_2]

Podle britských médií úřad britského premiéra byl velmi frustrovaný z toho, že obvinění zazněla přímo před stranickou konferencí.

Šéf Strany nezávislosti České republiky František Matějka, který usiluje o provedení referenda o vystoupení z Evropské unie, v obvinění vidí ruku odpůrců brexitu.

„To už musí být eurounijní pátá kolona v Británii pěkně v pytli…“ napsal na svůj Facebook.

Podle listu The Telegraph se v pondělí měla sejít i koalice prounijních politiků, kteří chtějí nalézt způsob, jak by přiměli Johnsona, aby požádal o odklad brexitu již tento týden. Již dříve parlament nařídil Johnsonovi, aby žádal o odklad do 19. října. Nicméně odpůrci brexitu bez dohody se domnívají, že pokud Johnson poruší zákon, tak jim nezbyde čas, aby mohli jeho rozhodnutí napadnout u soudu.

[wp_ad_camp_2]

K brexitu má dojít 31. října. Nicméně již v minulosti byl několikrát odložen, a to z toho důvodu, že britský parlament nedokázal schválit dohodu, kterou s EU vyjednala bývalá premiérka Theresa Mayová. Současný ministerský předseda Boris Johnson již dříve prohlašoval, že hodlá uskutečnit brexit i bez dohody.

Zdroj: 1

Takže nějaká pipka Edwardesová si po dvaceti letech najednou teď „vzpomene,“ že jí Johnson v roce 1999 sáhl na stehno??! No je to stará osvědčená, ale už profláknutá metoda. Když nemáte nic na svého protivníka a politického rivala, tak podplaťte nějakou pipinu, která si „vzpomene“ i na „100 let staré znásilnění“ a skandál je na světě. Vážení, musím se už smát…

Všímáte si těch souvislostí a událostí? V USA Trump vypouští bažinu a Deep State je na pokraji bankrotu, a tak je třeba Trumpa sesadit z trůnu a proto užiteční idioti z Demokratické strany, kteří se dosud nesmířili s výhrou Trumpa v prezidentských volbách, zkouší prosadit proti Trumpovi ústavní žalobu (impeachment). Jsem přesvědčena, že se to jako bumerang obrátí proti samotné Demokratické straně. Většina amerických voličů si impeachment nepřeje. 

Pak zde máme onu zmíněnou Británii a premiéra Johnsona. I toho potřebuje chazarská mafie odstavit, protože koná proti ní. 

No a do třetice zde máme Českou republiku a prezidenta Zemana. I toho chce pátá kolona v ČR zbavit úřadu a trapně se snaží prosadit ústavní žalobu, i když k ní není žádný důvod.

Jen Slováci to „vyhráli.“ Pipina Čaputová je chazarský trojský kůň, který poslouchá, jak má, tak proti němu akce není. 

A jak by řekl V.V.Pjakin: Studujte Dostatečně všeobecnou teorii řízení a Koncepci společné bezpečnosti. Já k tomu přidávám: Protokoly sionských mudrců a Tajné dějiny jezuitů. Poté vám budou mnohé věci a události více jasnější. :) 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.