Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

ze dne 24.09.2018

Satana uctívající Chazarská mafie je v panice a strachu jak se blíží vojenské tribunály. V důsledku toho nabízejí celý svět Číně výměnou za ochranu (jako kdyby jim patřil a mohli ho darovat), podle Gnostických Illuminátů a zdrojů z Asijské tajné společnosti. Kromě toho hrozí, že spustí pandemii, nechají vybuchnout Yellowstonský vulkán, zahájí masivní EMP útok a způsobí další zkázu v marném úsilí (protože tyto pokusy budou neutralizovány), aby se vymanili z dosahu dlouho odkládané spravedlnosti. Také vedou hloupou a velice zesměšňující kampaň, aby zabránili jmenování Bretta Kavanaugha do Nejvyššího soudu.

Pentagonské zdroje říkají, že použili „hrozbu odtajnění 11. září, která se brzy může stát, aby donutili George Bushe mladšího veřejně pomoci Kavanaughovi, jehož potvrzení by spustilo vojenské tribunály.“ Vzpomeňme, jak Kavanaugh během slyšení ohledně jeho potvrzení řekl, že v USA bylo zavedeno stanné právo už krátce po 11. září a v důsledku toho se mohly vojenské tribunály pokusit odsoudit civilisty vinné z vlastizrady, a to dokonce k trestu smrti.

Kromě toho zdroje říkají, že „kvůli zásahu do amerických voleb v roce 2016 ze strany židovské mafie, která podporovala Hillary Clintonovou, může Trump efektivně využívat k odtajnění FISA, aby donutil Velkou Británii a Austrálii k čistkám od sionistů a Izraelců s dvojitým občanstvím z vlivných pozic.“

Podvodný stát Izrael se z jeho strany pokoušel hledat ruskou a čínskou ochranu, protože ztrácí kontrolu nad Spojenými státy. Ale neúspěšně. Zde je analýza armády Spojených států o tom, kde tyto snahy vedou.

Za prvé, v reakci na nedávné izraelské kaskadérské bláznovství v Sýrii, kde bylo sestřeleno ruské letadlo v dalším zoufalém pokusu o zahájení třetí světové války. „Naštvaný ruský prezident Vladimír Putin a ruská pravoslavná církev možná vyhlásili svatou válku proti ne-židovské frakci, a může zavést bezletovou zónu nad Izraelem až do doby, kdy vrátí Golanské výšiny Sýrii, ukončí obléhání pásma Gazy, zbaví se jaderných zbraní a vrátí Západní břeh, východní Jeruzalém a všechny ukradené země Palestině a Libanonu.“

Za druhé: „S Čínou (kontrolující přístav Haifa) a infrastrukturními projekty v Izraeli, mohou země BRICS tento zločinecký stát odstřihnout od kvantového finančního systému. Prezident USA Donald Trump by mohl souhlasit se zbrojním embargem ze strany OSN a blokádou letecké a námořní dopravy.“

Se všemi těmito a dalšími událostmi není žádným překvapením, že švýcarská větev Rothschildovy rodiny, banky BIS a Siónští Starší poslali minulý týden zástupce do Japonska vyjednat kapitulaci se Společností Bílého Draka. Vyjednavač (budeme ho nazývat BISman) řekl, že bankovní rodiny se obávají chaotické situace, masových poprav, občanské války a dalších nepokojů, jaké byly k vidění během francouzských a ruských revolucí. Jinými slovy, BISman řekl, že bankovní rodiny jsou ochotny se vzdát, pokud budou zavedeny plány hladkého přechodu na lepší systém a gilotiny nejsou na seznamu.

Z nedávných veřejných prohlášení BIS (Bank for International Settlements, sídlo Basilej, Švýcarsko) lze také potvrdit, že uznávají nefunkčnost svého současného systém tisku peněz z ničeho a jejich distribuci prostřednictvím spolčených zasvěcených, čímž směřuje ke katastrofickému kolapsu. Řečeno slovy BIS, „jejich hlava je v ohni a jejich nohy zmrznou.“ To lze přeložit tak, že super-bohatí se stávají ještě více super-bohatí, zatímco zbytek světové populace trpí bídou. odkaz

SBD znovu zdůraznila svou pozici, že jubileum (odpuštění dluhů) je jediná odpověď. Zejména globální finanční reset by musel zahrnovat jednorázové odepsání veškerých dluhů, veřejných i soukromých, a přerozdělování aktiv nezákonně získaných prostřednictvím systému fiat měn. Konečným výsledkem by bylo zajištění, aby všichni na Zemi vlastnili svůj domov a neměli žádný dluh. Jedná se o jednorázovou událost, takže po jubilejním roce, kdyby někdo prodal svůj domov, aby koupil drogy a pak skončí jako bezdomovec, těm by se pomáhat nemělo.

SBD také navrhla zřídit Agenturu pro budoucí plánování, která by pomohla koordinovat kampaň ve výši několika biliónů dolarů s cílem ukončit chudobu, zastavit ničení životního prostředí a uvolnit potlačenou technologii – zejména technologii, která by umožnila nesmrtelnost těm, kteří si to přejí.

pokračování …..

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.