;

Komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

ze dne 23/07/2018

Čítať v súčasnosti The New York Times a inú korporačnú propagandu chazarskej mafie je ako čítať Pravdu tesne pred pádom Sovietskeho zväzu. Nikto neverí jej klamstvám. A predsa dokonca aj tieto médiá sú nútené informovať o tom, že Sovietska socialistická Európska únia má veľké problémy. To preto, lebo americký prezident Donald Trump a ruský prezident Vladimír Putin sa zhodli v tom, že ich spoločným nepriateľom je chazarská mafia. Potvrdzujú to svojim konaním v mnohých ohľadoch, ako uvidíme ďalej.

Vrátime sa k tomu, poďme sa však najprv pozrieť na dva nedávne prieskumy verejnej mienky, ktoré ukazujú, že chazarská mafia stratila kontrolu v Spojených štátoch. Prvým je prieskum spoločnosti Axios, ktorý uvádza, že 92 % republikánov a 72 % Američanov celkovo verí, že „tradičné spravodajské zdroje oznamujú správy, o ktorých vedia, že sú fake, chybné alebo úmyselne zavádzajúce“ (odkaz).

Druhým je prieskum spoločnosti Gallup, ktorý Američanom položil otázku, čoho sa obávajú. „Globálne otepľovanie“ sa neobával nikto a Ruska sa obávalo menej ako 1 % napriek masívnej, dlhodobej mediálnej kampani chazarskej mafie, ktorá obe tieto otázky podsúvala ako najdôležitejšie problémy na svete (odkaz1odkaz2).

Je to ako s Pravdou tesne pred pádom Sovietskeho zväzu kontrolovaného chazarskou mafiou.

Chazarské propagandistické médiá boli zasiahnuté aj ničivou „bombou pravdy“, ktorú ruský prezident Vladimír Putin zvrhol na tlačovej konferencii, ktorá nasledovala po jeho summite 16. júla s americkým prezidentom Donaldom Trumpom. Putin stovkám zhromaždených novinárov a propagandistov povedal, že „obchodní partneri [vplyvného neokona investora Billa] Browdera získali v Rusku viac ako 1,5 miliardy dolárov. Nikdy neplatili žiadne dane, tak v Rusku, ako ani v Spojených štátoch, a napriek tomu peniaze unikli z krajiny a boli prevezené do Spojených štátov“ a že „poslali obrovskú čiastku, 400 miliónov dolárov, ako príspevok na kampaň Hillary Clintonovej“.

Táto pravda rozmetala celú kampaň Russiagate vedenú proti Trumpovi, od ktorej si Chazari sľubovali, že ich zachráni. Zachránení však nebudú, pretože Chazari teraz už úplne stratili kontrolu nad vojenským a spravodajským aparátom v Spojených štátoch. Zdroje Pentagonu tvrdia, že informácie Browdera, ktoré im poskytol Putin, pomôžu „zničiť Hillary a jej kabalu“.

Ďalej, posledným vysokopostaveným prebehlíkom chazarskej moci je bývalý riaditeľ Národnej spravodajskej služby James Clapper, hovoria zdroje Pentagonu. „Clapper ako trojhviezdičkový generál vojenského letectva na dôchodku nikdy nezabudol na svoju vojenskú prísahu a hrôzy vojenských tribunálov, a potopil Obamu“, hovoria zdroje.

Clapperovo svedectvo „môže poslať Hillary Clintonovú, bývalého riaditeľa FBI Jamesa Comeyho, bývalého riaditeľa CIA Johna Brennana a ďalších zradcov na šibenicu a Clapper skutočne mohol celý čas konať v zhode s riaditeľom agentúry pre národnú bezpečnosť [NSA] admirálom Mikeom Rogersom a členmi generálneho štábu“, povedal zdroj z Pentagonu.

Skutočnosť, že americké ministerstvo zahraničných vecí stiahlo vyhlásenie, v ktorom obvinilo Rusko zo zostrelenia lietadla Malajzijskej leteckej spoločnosti 17 nad Ukrajinou deň po stretnutí Trumpa s Putinom môže znamenať, že toto je záležitosť, ktorá položí bývalého amerického prezidenta Baracka Obamu (Mandžuského kandidáta).

Existujú aj iné znaky toho, že tento incident by mohol byť dôležitý. Jedným z nich je zatknutie bývalého malajzijského prezidenta Najiba Razáka za korupčný škandál v objeme 4,5 miliardy amerických dolárov (odkaz).

Je to významné, pretože stopa v tomto škandále viedla do Rothschild Bank AG v švajčiarskom Zürichu. Táto banka je zase dcérskou spoločnosťou francúzskej pobočky spoločnosti Rothschild & Co. v rukách rodiny Rothschildovcov (odkaz).

Toto vyšetrovanie, spolu so svedectvom Clappera, pravdepodobne zapletie francúzsku pobočku Rothschildovcov do únosu Malajského letu 370/17. Toto lietadlo, v skutočnosti opotrebované lietadlo kúpené od Malajzie z druhej ruky, bolo „unesené“ v Malajzii a cez Tel Aviv premiestnené na Floridu, kde bolo naložené jadrovými zbraňami a ktoré Obama použil, aby sa vyhrážal 58 lídrom zhromaždeným v Holandsku na „bezpečnostnom summite“ (odkaz).

Následne bolo lietadlo premaľované z Letu č. 370 na Let č. 17, naplnené mŕtvolami a poslané na Ukrajinu, kde bolo zostrelené v márnom pokuse vyvolať jadrovú vojnu s Ruskom. Ide tu o to, že svedectvo Razaka a Clappera spolu s papierovou stopou z malajzijského škandálu viedlo priamo do francúzskej pobočky Rothschildovcov.

Francúzski Rothschildovci majú v Ázii obrovský vplyv. Napríklad Čou En-laj, prvý premiér komunistickej Číny, ako aj bývalý líder Teng Siao-pching a mnohí ďalší získali vzdelanie vo Francúzsku cez francúzskych komunistov. Títo francúzski komunisti boli agenti chazarskej mafie, ktorí boli s najväčšou pravdepodobnosťou financovaní francúzskymi Rothschildovcami, podľa francúzskeho komunistického profesora, ktorý sa zúčastnil čínskej komunistickej revolúcie a jej následkov.

Dcéra japonského ministra financií Taró Asóa sa tiež vydala do francúzskej pobočky Rothschildovcov. Používajú Asóa, okrem iného, na kúpu podpory pre svoju tajnú vládu v Ázii od čínskych a japonských gangstrov, podľa blízkeho spolupracovníka Asóa. To nám pomáha potvrdiť to, čo už dlho o vplyve Rothschildov v Číne a Japonsku hovorila Agentúra pre národnú bezpečnosť [NSA].

Francúzski Rothschildovci tiež poslali zástupcu na stretnutie so Spoločnosťou Bieleho draka (SBD) po útoku na Japonsko 11. marca 2011 formou umelo vyvolanej cunami a jadrového útoku, aby pohrozili ďalšími takýmito útokmi, hovoria zdroje SBD. Potom, ako dostali protiúdery, ako bol napríklad útok na ostrov La Palma v Atlantiku seizmickými zbraňami a vyslanie 100-metrovej cunami na východné pobrežia SŠA, sa stiahli. Môžete si overiť, že na La Palme bolo silný, nevysvetliteľný zemetrasný roj ihneď po útoku na Fukušimu (odkaz).

Nech je akokoľvek, britská pobočka rodiny Rothschildovcov sa už vzdala. Nathan – nová hlava rodiny po novembrovej smrti Jacoba Rothschilda – naznačil ochotu spolupracovať so Spoločnosťou Bieleho draka.

Zdroje z Pentagonu na druhej strane informujú, že „potom, ako sa [britská] kráľovná vzdala Trumpovi, bývalá manželka Nathaniela Rothschilda bola v Londýne zasamovraždená… (odkaz) … a boli zničené podzemné základne a portály v Spojenom kráľovstve. „Pre tých, ktorí si stále myslia, že tieto veci nie sú skutočné, pozrite sa na seizmografy britských zemetrasení minulého týždňa na odkaze nižšie. Takýto druh seizmografických výsledkov je možný len pri výbušninách. Okrem toho Spojené kráľovstvo nie je práve náchylné na prirodzené zemetrasenia (odkaz).

Teraz, keď sa britskí Rothschildovci vzdali, je potrebné ukončiť francúzske, nemecké a švajčiarske vetvy, aby sa ľudstvo oslobodilo. Skutočnosť, že osobný strážca Rothschildovho francúzskeho bábkového prezidenta Emanuela Macrona bol obvinený políciou po tom, ako mlátil demonštrantov, je znakom toho, že je zacielené na Macronovych bitkárov ako krok na odstránenie Macrona a oslobodenia Francúzska (odkaz).

Nemecká kancelárka Angela Merkelová sa tiež stále drží moci v mene nemeckej vetvy rodiny, no skutočnosť, že tento rok po prvýkrát za 10 rokov nejde na letnú dovolenku ukazuje, že tiež čelí útokom (odkaz).

Švajčiarska vetva bola zdvorilo požiadaná ázijskými kráľovskými rodinami, aby odovzdala odcudzené zlato, ktoré používala na financovanie BIS [Banka pre medzinárodné platby] a krajín G7. Ak nepríde uspokojivá odpoveď, budú nasadené špeciálne sily a možno aj jadrové zbrane, sľubujú členovia SBD.

Skutočnosť, že Trump pre CBS News uviedol, že EÚ, ktorú vlastní Rothschild, bola „nepriateľom“ a že naznačil aj to, že nebude riskovať tretiu svetovú vojnu, aby ochraňoval európske krajiny ukazuje, že tieto krajiny už nemajú žiadnu skutočnú armádu, ktorá by ich kryla. Takže je to len otázka toho, ako a kedy v nich Rusko a SŠA odstránia Rothschildových dozorcov (odkaz1odkaz2).

Vráťme sa späť do Spojených štátov, kde v súčasnosti stále zúri veľa bitiek. Minulý týždeň bol zastrelený kardiológ Georgea Busha st., načo zdroje Pentagonu uviedli, že tento incident môže spôsobiť, že vystrelia „augustové zbrane“ (odkaz).

„Augustové zbrane“ možno budú potrebné na prípravu nasledujúceho summitu Trumpa a Putina, ktorý sa podľa zdrojov z Pentagonu môže uskutočniť v septembri. Podľa všetkého, informácie poskytnuté Trumpovi zo strany Putina pomôžu Pentagonu zistiť, koho všetkého v SŠA je potrebné pozatýkať (odkaz).

Zdroje z Pentagonu ponúkli nasledujúcu narážku k tomu, čo možno očakávať: „Po tom, ako svojich fanúšikov nazval superelitou, Trump bol zmocnený podať si nielen Silicon Valley a Hollywood, ale aj Federálny rezervný výbor a veľké farmaceutické spoločnosti [Big Pharma]“.

Zdroje z Pentagonu tiež hovoria, že voľby v Zimbabwe, ktoré sa majú uskutočniť 30. júla, budú dôležité na získanie afrického zlata na krytie novej africkej meny ako súčasť prichádzajúceho globálneho menového reštartu.

Ako znak toho, že starý vládca vie, že neuspeje, Henry Kissinger, ktorý práve predsedal stretnutiu skupiny Bilderberg v Taliansku, povedal, že Trump „môže byť jedným z tých osobností v histórii, ktorí sa objavia z času na čas, aby označili koniec éry a vyvolali tlak na vzdanie sa starých pretvárok“ (odkaz).

Znie to ako vyhlásenie kapitulácie.

Zdroj: 1, 2

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.