Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen
  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

 • JAG zatkl dalšího zločince ze CDC
  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

 • Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui
  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

 • JAG odsoudil „královnu mRNA“ Melissu Mooreovou
  JAG odsoudil „královnu mRNA“ Melissu Mooreovou

  JAG odsoudil „královnu mRNA“ Melissu Mooreovou

Související zprávy

 • Mimořádná zpráva od Benjamina Fulforda
  Mimořádná zpráva od Benjamina Fulforda

  Mimořádná zpráva od Benjamina Fulforda

 • Korporace THE USA získává čas vydíráním Thajska a podvodem čínské královské rodiny
  Korporace THE USA získává čas vydíráním Thajska a podvodem čínské královské rodiny

  Korporace THE USA získává čas vydíráním Thajska a podvodem čínské královské rodiny

 • Proč musí USA vyhlásit bankrot podle kapitoly 11
  Proč musí USA vyhlásit bankrot podle kapitoly 11

  Proč musí USA vyhlásit bankrot podle kapitoly 11

 • Státy G7 se navzdory chvástání snaží kapitulovat
  Státy G7 se navzdory chvástání snaží kapitulovat

  Státy G7 se navzdory chvástání snaží kapitulovat

Chazarská mafie se při vyhlášení války schovává v bunkrech

Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého draka

ze dne 15.11.2Q21

Anglosaská skupina států s názvem Pět očí (Five Eyes) nyní oficiálně vyhlásila válku chazarské mafii, jinak známé jako nacistická Čtvrtá říše.

Zde je vyhlášení války, které zaslala královna Alžběta II:

„Byli jsme opakovaně kontaktováni po celém světě ohledně mimořádných událostí v oblasti veřejného zdraví. Některé z těchto kontaktů naznačují velmi závažné zločiny proti lidskosti včetně genocidy.

 

Když jsme byli poprvé znepokojeni, začali jsme to zpovzdálí sledovat. Zjistili jsme, že všechny kontrarozvědné informace jsou pravdivé a že ve skutečnosti se všechny civilní vlády světa podle vojenského práva dopustily vlastizrady.

 

Nemůžeme uniknout skutečné a žalovatelné pravdě, že k masovým vraždám docházelo a dochází. Musíme na základě vojenského a stanného práva vydat toto prohlášení.“

K zvěstem, že Její Veličenstvo již není mezi námi, se MI6 vyjádřila následovně: „Mrtvá nebo živá, její odkaz žije dál. Dost bylo řečeno.“

Po vyhlášení války se podle mnoha zpravodajských zdrojů chazarská mafiánská elita stáhla do bunkrů v okolí Ženevského jezera ve Švýcarsku a Palo Alta v Kalifornii. Švýcarská skupina kontroluje fiat peníze emitované centrálními bankami, které vlastní. Skupina z Palo Alta využívá kontroly nad významnými internetovými společnostmi k tomu, aby lidem na celém světě zprostředkovala falešnou realitu. Na obě tato centra budou nyní zaměřeny jaderné zbraně, které zničí bunkry, slibují zdroje z Pentagonu.

Mossad odhalil, že ChM používá počítačovou grafiku se zeleným plátnem, aby to vypadalo, že lidé jako papež František, prezident „Fuck“ Joe Biden, čínský prezident Si Ťin-pching a zrádce generál Mark Milley jsou stále mezi námi a stále vládnou.

Níže uvedené video, které nám Mossad zaslal, ukazuje některé ze skutečně probíhajících představení na zeleném plátně: VIDEO

ChM také zoufale hledá herce a dvojníky, kteří by nahradili její veřejné představitele, kteří jsou v rámci vyhlášení války ch. mafii systematicky zabíjeni a zatýkáni.

Zde například vidíme několik inzerátů hledajících dvojníky zatčeného kalifornského guvernéra Gavina Newsoma.

Další falešné „vůdce“ si můžete prohlédnout na uvedených odkazech: ODKAZ, ODKAZ

ChM se také stále zoufale snaží vytvořit si „propustku z vězení“ zahájením třetí světové války.

Dokládá to následující propaganda:

Viceprezidentka Kamala Harrisová uvedla, že „oči celého světa“ jsou upřeny na běloruskou hranici a USA zkoumají nástroje, které mají“ poté, co rychlý vývoj během dne vedl k obavám z vypuknutí války na východní hranici Evropy.

 

„Americký ministr zahraničí Antony Blinken ve středu uvedl, že Spojené státy jsou „znepokojeny zprávami o neobvyklé ruské vojenské aktivitě“ a možností, že se Rusko „pokouší zopakovat“ svou invazi na Ukrajinu z roku 2014.“

Ruský prezident Vladimir Putin reagoval slovy: „Chci, aby všichni věděli, že s tím nemáme vůbec nic společného.“

„Všechno to napětí, které je vidět v Bělorusku a na Ukrajině, je vměšování CIA a propaganda. Je to Bidenova administrativa, která z Ukrajiny řídí operaci praní špinavých peněz. Ta jde prostřednictvím Bidenova syna na financování kampaně za dopadení Trumpa,“ tak popsala situaci MI6.

Setkáváme se také se šumem CIA, jako je například následující:

„Australský ministr obrany Peter Dutton v sobotu prohlásil, že by bylo „nemyslitelné„, aby se Austrálie nepřipojila k USA, pokud by v případě čínské invaze podnikly kroky na obranu Tchaj-wanu.“

Zdroje z asijských tajných společností potvrzují, že pokusy vyprovokovat válku s Čínou pomocí Tchaj-wanu nemají nic společného ani s vládami, ani s obyvateli Číny či Tchaj-wanu. Jde spíše o vměšování ChM, říkají.

[wp_ad_camp_2]

Každopádně nyní, když byla formálně vyhlášena válka, byli nebo budou odstraněni následující žáci Honcha ChM Klause Schwaba Rothschilda:

Angela Merkelová, Nicolas Sarkozy, Tony Blair. Jacinda Ardern (premiérka Nového Zélandu), Emmanuel Macron, Sebastian Kurz (donedávna rakouský kancléř), Viktor Orbán (premiér Maďarska), Jean-Claude Juncker (bývalý předseda Evropské komise), Annalena Baerbock (vůdkyně německých Zelených), kalifornský guvernér Gavin Newsom, americký ministr dopravy Peter Buttigieg, Bill Gates z Microsoftu, Jeff Bezos z Amazonu, Richard Branson z Virginu, Chelsea Clintonová. Christine Lagardeová a Larry Fink (generální ředitel mezinárodní korporace BlackRock, která ročně spravuje přibližně 9 bilionů dolarů).

Všichni tito lidé mají společné to, že patří mezi 1300 absolventů otrokářské akademie Schwabs Global Leaders for Tomorrow.

Schwab a ChM skrývající se ve Švýcarsku napumpovali do světové ekonomiky za necelé dva roky více než 20 bilionů dolarů v rámci svého totalitního uchopení moci pomocí vakcíny a falešné pandemie.

Na Tweetu Schwaba se píše: Světové ekonomické fórum spolupracuje s Bidenovou administrativou na tom, aby většina lidí přežila nadcházející nedostatek potravin. Občané, kteří mají aktuální očkovací průkaz, budou pravidelně dostávat balíčky rostlinných bílkovinných produktů.

Odstranění těchto pátých kolon je podle MI6 „čistým protistátním zásahem vojenské rozvědky“.

Washington DC již byl převzat Společností Bílého draka a jejich spojenců. Toto o Washingtonu řekl zástupce NSA:

„DC je po setmění prázdný. Žádný noční život. Prázdné vlaky. Prázdné budovy. A po celém městě je hlášen silný zápach (z podzemních tunelů, které byly zatopeny a jsou prázdné).

To, co zbylo z federální vlády, vyjde najevo za 18 dní nebo 3. prosince,“ říká NSA.

Dalším místem, které je městem duchů, je Hollywood. Zde je zpráva Mossadu o tamní situaci:

Hollywood umírá pomalou smrtí. Adrenochromové kapky se zastavily, stejně jako rozpočty produkcí. Čínská komunistická strana a falešné fiat peníze FEDu jsou také odříznuty. Jediní, kdo snižují šeky, jsou technologické firmy nabízející stream (Apple, Amazon, Netflix a několik velkých studií). Zbytek pracuje jen s drobky.

Je to důsledek exekutivního příkazu amerického prezidenta Donalda Trumpa č. 13818 – Blokování majetku osob zapojených do závažného porušování lidských práv anebo korupce.

Jsme svědky smrti pedofilních elit a jejich zvráceného životního stylu. Falešné modly světa padají. Konečně se to děje.

Mnoho celebrit bylo zdiskreditováno. Není známo, zda jsou všichni z níže uvedeného seznamu zdiskreditováni, ale mnozí z nich ano. Nastal soudný den pro viníky.

Seznam domů celebrit a sportovních legend na prodej:

Ellen Degeneres, Johnny Depp, Mathew Perry, Eli Manning, Kat Von D, Shia Lebeouf, The Hemsworth brothers, John Legend and Chrissy Teigen, Brittany Snow, Beyoncé, Jay-Z, Cindy Crawford and Rand Gerber, Gene Simmons, Bella Thorne, Tom Cruise, George Strait, Emily Blunt, Alonzo Mourning, Jemima Kirke, Kevin Jonas, Chelsea Handler, John McEnroe, Tommy Lee, Jason Derulo, Alicia Keys, Frankie Muniz, Keith Richards, Lil Wayne, Peter Thiel, Pharrell Williams, Loris Loughlin and Mossimo Giannulli, Rosie O’Donnell, Kellie Clarkson, Cheryl Tieg, Joe Pesci, Suzanne Somers, Adam Lambert, Meghan Markle, Sean Diddy Combs, Billy Joel, Gary Levinsohn, Dr Phil, Barry Manilow, Mel Gibson, Diane Keaton, 50 Cent, Heidi Klum, Ryan Seacrest, Zsa Zsa Gabor, Jennifer Aniston, Katharine Hepburn, Christie Brinkley, Nicholas Cage, Ricky Martin, Angelica Huston, Charlie Sheen, Burt Reynolds, Emilia Clarke, J.Lo & Alex Rodriguez, Simon Cowell, Kris Jenner, Jeffree Star, Gordon Ramsay, Jason Aldean, Pamela Anderson, Jerry Seinfeld, Jimmy Fallon, Dave Ramsey, Jon Bon Jovi, LeBron James, Matt Damon, J.J. Abrams, Sugar Ray Leonard, Ellen Degeneres, Sylvester Stallone, David Bowie, Clay Mathews, Michelle Pfiefer, David E Kelley, Shonda Rhimes, Rihanna, Pete Townshend, Britney Spears, Joe Jonas, Sophie Turner, Robert Redford, Steve McQueen, Shaquille ONeil, Glen Frey, Sammy Hagar, Stockard Channing, Michael Chiklis, Tom Petty, Serena Williams, Bill Russell, Kathryn Bigelow, Don Rickles, Bruce Kovner, Adam Neumann, Leonardo DiCaprio, Barb Ellison, Alicia Keys & Swizz Beatz, Kate Beckinsale, Robert Herjavic, Josh and Heather Altman , Soleil Moon Frye, Jim Harbaugh, Anthony Kiedis, Fredrik Eklund, Meghan Trainor, Gideon Yu, Hellen Miren, Taylor Hackford, Bette Midler, Todd Phillips, Mitt Romney, Dianne Feinstein, Miley Cyrus, Kelly Clarkson, A-Rod, Bobby Patton-LA dodgers co owner, Dwyane Wade & Gabrielle Union, Michael Amini, B-52 Kate Pierson, Bill Guthy, Victoria Jackson, Will Arnett, Zac Efron, Wayne Gretzky, Katy Perry, Derek Jeter, Mike Piazza, Shane Smith, Bryon Cranston, DJ Khaled, Leonard Ross, Ted Sarandos- Netflix co Ceo, Dustin Johnson, John Fogerty, Melissa Rivers, Jamie Lynn Sigler, Lena Dunham, Lyndsey Vonn, PK Subban, Robyne Moore, Cara and Poppy Delevingne, Big Sean, Steph Curry, Chris Bosh, Phil Collins, Liam Payne, Bryan Singer, Tom Ford, Robby Naish, Tom Brady & Giselle Bundchen, Anthony Davis, Emilia Clarke, Clare Bronfman-Seagrams (heiress with ties to Nxivm), Jane Fonda, Carmen Electra, Morgan Moses, Bobby Cox, Danny Masterson, Evander Kane, Kate Winslet, Mark Teixeira, Jonah Hill, Judd Hirsch, Carlos Santana, Kennet Chesney and Brooke Shields.

Někteří z lidí na seznamu, jako například Steve McQueen, Katherine Hepburn, Don Rickles, Zsa Zsa Gabor a Burt Reynolds, jsou již po smrti, takže prodej domů zajišťují jejich pozůstalí.

Potvrzením je, že na posledním předávání Oscarů chyběly téměř všechny obvyklé „celebrity“.

Netřeba dodávat, že všichni vedoucí pracovníci farmaceutických firem, kteří se podíleli na falešné kampani na podporu pandemie a vakcín, jsou rovněž odstraněni.

Protože jsme minulý týden obšírně hovořili o tom, jak je pandemie likvidována, přidáme dnes jen tuto část:

„Americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) ve čtvrtek potvrdil, že stahuje asi 2 miliony domácích covid testů Ellume, protože mohou produkovat falešně pozitivní výsledky.“

To je částečné potvrzení toho, že v nemocnicích docházelo k masovému vraždění pomocí „falešně pozitivních“ výsledků testů, které posílaly lidi na oddělení smrti.

Jedním z největších zločinců v oblasti očkování, který má být brzy odstraněn, je kanadský Justin Castro Trudeau. Castro nařídil „desetkrát více vakcín, než je Kanaďanů, včetně losů, a to je vydírání, protože za každý dolar utracený za vakcíny dostává zpětný úplatek“.

„Dezinfekce Západu od prvku, který je v dějinách tak zákeřný a prostupuje celou naší společnou zkušeností, musí jít stranou. Jsme odhodláni navázat životaschopné a smysluplné pracovní vztahy Západu a Východu, abychom nejprve potlačili veškerý světový terorismus a následnou válku a všechny pozůstatky této pohromy a teprve poté se vypořádali se vším ostatním. Nejdříve to nejdůležitější: Mír je proces. Jsme na dobré cestě.

— Alžběta II. R.

V Asii také probíhá proces dezinfekce. V Japonsku došlo k odstranění Rothschildova agenta Aso Taro a všech jeho kumpánů od moci i kontroly financí. Také guvernérka Tokia Koike Juriko, která tlačí na vakcíny, se od 2. listopadu neobjevila na veřejnosti. Zmizela také řada dalších politiků, gangsterů, „japonských manipulátorů“, finančníků atd.

Také v Číně probíhá jakási čistka. Když čínská komunistická strana vydala dokument k oslavám 100 let od svého založení, je předseda Mao zmíněn sedmkrát a Si Ťin-pching sedmnáctkrát, zatímco Deng Siao-pching pouze pětkrát. Můžete si být jisti, že síly stojící za Dengem jednají.

I když nejsme zasvěceni do podrobností mocenského boje v Číně, zaznamenali jsme, že minulý týden tam došlo k deseti velkým výbuchům.

Tento týden konečně nějaké nadpozemské zprávy: Ve čtvrtek a v pátek 18. a 19. listopadu uvidíme zatmění Měsíce, které je nejdelším zatměním Měsíce v tomto století. Sledujte oblohu.

Ve spisech FBI o UFO jsou stovky pozorování včetně letadel o rychlosti 40 000 km/h, „rozpadlých“ letadel a „mimozemských těl“. ODKAZ

UFO nad Egyptem

Přeložila tereza | Zdroj: benjaminfulford.net

 

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
155 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře